Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Egon nie wiem jak Ty utrzymujesz tajemnice ale jak przyjechałem na zlota w piątek to wszyscy wiedzieli że po furę jedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

Egon chwal się nowym dupowozem ... Co kupiłeś B7 ??? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema i dzięki za spota :hi::decayed:

Grzesiek! kiedy wpadasz na gliwickie? bo wożę tą rozpórke co spota i nigdy Ciebie nie ma :decayed: w tym tygodniu mnie nie będzie jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nic niekupilem bylismy z Pucekiem ogladac B5 FL 1.8T quattro ale okazał sie totalny złom dodam w ogłoszeniach wadlichwych zaraz watek :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

wielkie dzieki Pucek:notworthy:

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

a oto nasz rodzynek :facepalm:

Uwaga na te Audi A4 B5 1.8T quattro z LEGNICY samochód totalny złom na zdjeciach nibi igła a byla z przodu bita wyposazenie niezgdza sie z aukcja i silnik totalna porazka niby europejczyk a silnik ma 1.8T ANB czyli 170KM na rynek USA turbo padniete brak paska od klimy napinacze w silniki klepa mocno i niema cisnienia oleju w srodku auto zniszczone jak by mialo 500tys schowek01pt.jpgschowek011r.jpgschowek0111.jpgschowek01111n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót, APeUsz spisał się wyśmienicie, ponad 500km bez problemów, moja fura przy tej z ogłoszenia to zayebista fura :decayed::grin:

No ale najważniejsze że tajemnica się wydała, już wiem dlaczego ta fura jest taka tania :decayed::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót, APeUsz spisał się wyśmienicie, ponad 500km bez problemów, moja fura przy tej z ogłoszenia to zayebista fura :decayed::grin:

No ale najważniejsze że tajemnica się wydała, już wiem dlaczego ta fura jest taka tania :decayed::whistling:

Super że wyszło przed kupnem a nie po ...:banan::banan::banan::banan: ale Egon po ciul wogóle kombinujesz... przesiadka z B5 na B5 to chyba raczej jakaś pomylka ...:whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling: a dla samego Q ryzykowac zakup trupa mając w miare pewne auto ... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie Egon co z lampami na tył skoro swoją sprzedałeś? :wink:

Tomek mam jedna poliftowa moge Ci ja sprzedac tak jak zesmy rozmawiali :wink:

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

Powrót, APeUsz spisał się wyśmienicie, ponad 500km bez problemów, moja fura przy tej z ogłoszenia to zayebista fura :decayed::grin:

No ale najważniejsze że tajemnica się wydała, już wiem dlaczego ta fura jest taka tania :decayed::whistling:

Super że wyszło przed kupnem a nie po ...:banan::banan::banan::banan: ale Egon po ciul wogóle kombinujesz... przesiadka z B5 na B5 to chyba raczej jakaś pomylka ...:whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling: a dla samego Q ryzykowac zakup trupa mając w miare pewne auto ... :doh:

Mario niekiedy modrze piszesz:decayed: odpuszczam narazie temat kupna auta i bede sie wozil od ojca Passkiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nic niekupilem bylismy z Pucekiem ogladac B5 FL 1.8T quattro ale okazał sie totalny złom dodam w ogłoszeniach wadlichwych zaraz watek :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ----------

wielkie dzieki Pucek:notworthy:

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

a oto nasz rodzynek :facepalm:

Uwaga na te Audi A4 B5 1.8T quattro z LEGNICY samochód totalny złom na zdjeciach nibi igła a byla z przodu bita wyposazenie niezgdza sie z aukcja i silnik totalna porazka niby europejczyk a silnik ma 1.8T ANB czyli 170KM na rynek USA turbo padniete brak paska od klimy napinacze w silniki klepa mocno i niema cisnienia oleju w srodku auto zniszczone jak by mialo 500tys http://img705.imageshack.us/img705/7533/schowek01pt.jpghttp://img812.imageshack.us/img812/4260/schowek011r.jpghttp://img17.imageshack.us/img17/8560/schowek0111.jpghttp://img834.imageshack.us/img834/3645/schowek01111n.jpg

Mam nadzieję że resztę z tym gościem załatwisz bo ja na Twoim miejscu nie ruszyłbym się stamtąd :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

:hi:

Dobry wieczór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon i serio myslales, ze za niecale 10k zl kupisz polfta 1.8t q w super stanie? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema i dzięki za spota :hi::decayed:

Grzesiek! kiedy wpadasz na gliwickie? bo wożę tą rozpórke co spota i nigdy Ciebie nie ma :decayed: w tym tygodniu mnie nie będzie jakby co

Qrde postaram się, ale nie obiecuję...jak nie uda się to poślesz mi to w najgorszym wypadku:facepalm::wink:

---------- Post dopisany at 03:03 ---------- Poprzedni post napisany at 03:03 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek wszystko jest oki wrocilem po zaliczke i musial mi ja oddac :wink: a z ta audi to byla sprawdzona w aso i niby przebieg niekrecony dlatego ja pojechalem zobaczyc :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Egon jak szukałeś padliny to trzeba było do mnie dzwonić :decayed:

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

Chyba ,że szukasz sedana ....:mysli:....

:polew: ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...