Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z południa :)

więc zauważyłem już sam że kolektor w 1.8 T jest całkiem inny, taki jak ten mój na allegro kosztuje od 50 do 150 zł więc nie będe kombinował...

zrobie dzisiaj fotke, ale nikt za free tego nie pospawa, więc wole kupić używany taki i będzie okej :tongue4:

wiem Pelex...kupiec jest od ręki, mam takich dwóch napalonych za 14 koła bez gadki, zresztą teraz każdy młodzik napali się na taki wygląd, ten brak klimy sobie daruje :polew:

1.8T, nie no daruje sobie, tego mam pewnego, wiem co mam, nawet to jakoś jedzie, wyglada dobrze, silnik sprawny, tylko 220 tyś przebiegu, nie kopci ani nie wcina oleju...a tak co za taką kase kupie? jak już to szukałbym coś z wypasem i z konkretnie zrobionymi modami

narazie utkwiło mi w głowie tamte S..tylko sedanik i jest ogień, ale cena tych części i serwisu :thumbdown:

a jak nie to najwyżej B6 1.8T albo ARL z big turbo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Jeździsz spokojnie, czy butujesz?[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 14:33_________________________________________________

1.8T, nie no daruje sobie, tego mam pewnego, wiem co mam, nawet to jakoś jedzie,

a jak nie to najwyżej B6 1.8T albo ARL z big turbo :naughty:

No Sorry Pucek, ale w jednej wypowiedzi sprzeczność. Nie ma się co rozczulać nad ADR-kiem jeśli masz plany zmienić tylko zmieniać. Najlepiej na 1.8T, zrobić chip na 185KM + dobre LPG i mordka się cieszy non stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten słoneczny niedzielny dzień :hi:

w dalszym ciągu poszukuję gwintu lub dobrego zawiasu...

Pelex doszły mnie słuchy że masz coś takiego? :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździsz spokojnie, czy butujesz?[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 14:33_________________________________________________

1.8T, nie no daruje sobie, tego mam pewnego, wiem co mam, nawet to jakoś jedzie,

a jak nie to najwyżej B6 1.8T albo ARL z big turbo :naughty:

No Sorry Pucek, ale w jednej wypowiedzi sprzeczność. Nie ma się co rozczulać nad ADR-kiem jeśli masz plany zmienić tylko zmieniać. Najlepiej na 1.8T, zrobić chip na 185KM + dobre LPG i mordka się cieszy non stop.

Na ogól jezdze spokojnie ale niekiedy mam swoje odchyly i sie zastanawiam nad chipem na 180KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanąłem na kresce ... A co mi tam, choć słaby ze mnie kierowca.. nigdy nie ćwiczyłem takich startów i nie wiedziałem jak jechać a jestem pewien, że z mojej 90 -tki można więcej wycisnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :hi: wieczorkiem pelex jak tam sie grilek udal jak sie jeszcze poli to juz tam jada :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie tanio i dobrze (albo i nie tanio a dobrze) zrobić rozrząd w mojej strzale ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zaufanych mechaników co mi wymieniali za grosze w Knurowie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile płaciłeś za AFN-a bo nie wiem ile mam przygotować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z częściami czy bez? :cool1:

szczerze mówiąc to Ci dokładnie teraz nie powiem ale jutro u nich z rana będę to moge zapytać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komplet ...

[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 20:20_________________________________________________Witamy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek wydawało mi się czy redukcje musiałeś robić jak próbowałem Cię wyprzedzać przed zjazdem na rybnicką? :gwizdanie: :tongue4:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 19:01_________________________________________________orientuje się ktoś jaki będzie koszt poduszek pod silnik? tzn u mnie prawa wyj....ana :thumbdown:

i jakie mogą być konsekwencje jazdy z tym stukiem silnika przy mocniejszym hamowaniu czy na garbie?

bo wolałbym to wymienić później :gwizdanie:

redukcji nie robiłem, ale nie ukrywam 3 ząbki z ręcznego opuściłem :decayed:[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 20:21_________________________________________________Gregory - gratuluje wskoczenia z listy rezerwowych na listę jadących( na letni oczywiście ) :good: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy witamy :gwizdanie:

no Mirek tak mi się zdawało że coś Ci sie auto przydławiło :decayed:

ok Krolu to jutro zapytam ile za taki komplet :good:

a propos ogólnopolskiego to Guru pamiętaj o mnie gdybyś rezygnował :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bicz: ?

:polew:[br]Dopisany: 17 Maj 2009, 20:58_________________________________________________dobra spadam do kina trzymta się :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jutra - tylko tak co będziesz coś z tego filmu pamiętał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa on będzie pamiętał...jak wyjdzie z tego kina to włosy roztrzepane i ręce obolałe :polew: przecież to lovelas :decayed:

mam nadzieje że już w piątek zobacze tą glebe na zielonych springach

Gregory, no myślałem nad gazem do 1.8T ale w B6, tylko głupio by to wyglądało gdybym pod dystrybutor podjechał wypasionym B6... aha no i w następnym aucie założyłem że 200 kucy musi być :wink4: więc program nie wystarczy

ps. Miron gdyby mi sprzedał swoje, a jak by zobaczył że mam eeL Pii Giii to obstawiam że by mnie wykastrował :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...