Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz królu o co chodziło :naughty:

nawet jak byś miał eskę zrobioną na 350 kuca to i tak ten kadett i golf II Cie wywali :disgust:

więc trzeba jakieś stare padło z napędem na 4 czyli b2 quattro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

wiesz królu o co chodziło :naughty:

nawet jak byś miał eskę zrobioną na 350 kuca to i tak ten kadett i golf II Cie wywali :disgust:

więc trzeba jakieś stare padło z napędem na 4 czyli b2 quattro :decayed:

b2 to już lepiej :kox:

A jak bym miał S4 i jebnął by mnie kadet i bym sobie żyły ciachnął (p.s. ja wyznaję tylko DIESLE POWER) więc prędzej u mnie w furze będzie RS4 body i AWX niż bym miał sobie S4 kupić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja też już w domciu - dzięki wszystkim za kolejny mega wspólny wypad - było mega za***iście - a foty :good: :good: :good:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 20:44_________________________________________________Jak już sami stwierdziliście, nawet się nakręciłem dzisiaj na to ściganko :decayed: ale na następnej imprezie będę raczej kibicował - za wysoki poziom, żeby moją furą coś zdziałać - to nie autko do takiej zabawy - mimo to dziś mi się mega podobało

Ps. Szkoda, że nie było ulewy :decayed: wkleił bym teraz foto z pucharem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolki powiedzcie czy jak klima bedzie pusta to podczas włączenia jej bedzie słychac ten charakterystyczny "klik" sprężarki ??? :confused4:

fijolet foty :good:

a keżor ,wiatr we włosach :polew: :polew: dobrze ze mu aparat nie wypadł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też załuję, że nie startowałem..

rzucicie okiem tu:

http://www.automobilklub.opole.pl/dokumenty/sprint/podzialklas.pdf

nie miałbym konkurencji :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 20:52_________________________________________________klasa 5B była by moja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba Krolu nie bardzo Twoja - bo np. golf I 2.0tdi byłby w Twojej klasie :)[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 21:08_________________________________________________ten żółty co zrobił pierwsze miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba Krolu nie bardzo Twoja - bo np. golf I 2.0tdi byłby w Twojej klasie :)[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 21:08_________________________________________________ten żółty co zrobił pierwsze miejsce

a nie przekracza 2.0 pojemności np. nie ma 2063ccm ? :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 21:13_________________________________________________Krolu w tej klasie było dużo tdi - 120,130 i więcej kucy - więc raczej cieńko to widze :confused4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no:

a no to w takim razie lipa :confused4: poza tym, z tym moim startem to i tak żart :wink4: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie miać jakieś ciekawe foto czy filmiki to możecie wkleić do tematu mojej furki - z góry dzięki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wystartował bym na tych kołpakach...

potem na parkingu zaraz by je ukradli... :kwasny: :kwasny: :kwasny:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 21:15_________________________________________________Miron, mi się wciął w wypowiedź :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

A ty z czego lejesz :cool1:

ten typ tak ma :decayed:

:decayed:

Z wypowiedzi Krola o jego kołpakach...

To akurat sama prawda co mówi, kiedyś byliśmy na imprezie w Zielonej i wyobraź sobie że z parkingu należącego do ośrodka chcieli Krolowi w nocy ukraść kołpaki.... całe szczęście później się znalazły

pod jego autem :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przedstawiam wam SWAP w moim wykonaniu czyli przejście z AHU 90ps na AVF 130PS oraz skrzyni 6 :good:

Do SWAP'a potrzebne sa

- silnik AVF 131PS kompletny razem z instalacją i kompem, dawca to PASSAT FL

- skrzynia 6 z łapami + lewarek zmiany biegów + sanki

- smog z pompą paliwa do 131ps

- chłodnica paliwa

- przepływomierz od 131ps( ja dorzucę do tego jeszcze puszkę filtra, rurę gumową łączącą przepływkę z turbo, harmonijkę plastikową górną od 131ps)

to dla wszystkich napinaczy, którzy jak robią takie oczy :shocked: :shocked: i się śmieją jak mówię, że przy swapie AWX -a trzeba dołożyć chłodnice paliwa :disgust: :disgust: :disgust:

no oczywiscie ze trzeba, kazdy pompowtrysk ma taka chlodnice pod samochodem :gwizdanie:

Krolu ladne fotki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złodziej był kumaty - wiedział, że w każdym jest nadajnik i nastąpi autodestrukcja jak się oddali na 100m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...