Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

aaaa szkoda gadać

kto się teraz zaopiekuje B6???

ja bym się nim zaopiekował ale niewiem jaki bank obrabować żeby na już wywalić tyle kasy :(

ehhh to odwaliłeś furacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

siemano panowie :hi: troszke czytania ale spoko miron gratulacje zakupu chce go obadac kiedy moge wpasc do ciebie bo chyba mnie nie bedzie w piatek piepszona delegacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano panowie :hi: troszke czytania ale spoko miron gratulacje zakupu chce go obadac kiedy moge wpasc do ciebie bo chyba mnie nie bedzie w piatek piepszona delegacja

choćby dzisiaj - tylko upszedzam fura jest uwalona po trasie i ogólnie wygląda beeeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem za miron dawaj tylko godzine i jestem punktualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron graty za nową brykę :good:

Keżor bądź milszy dla kobiety ona jeszcze nie opanowała naszego slangu i nie wie że na forum o kasie się nie dyskutuje :polew:

Droga klubowiczko nic się nie martw nie zbiedniejesz ramki są w przystępnej cenie :wink4: a tak wogóle to jak się do Ciebie zwracać bo RUDZIELEC to jakoś tak dziwnie może masz jakieś zdrobnienie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek, widze że w temacie o swoim aucie piszesz że masz prawie zrobione oświetlenie nóg :) Możesz powiedzieć skąd ciągniesz instalacje ??

Chciałbym to u mnie zrobić ale nie wiem jak się za to zabrać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan, podświetlenie to banał :wink4:

będziesz na spociku? to bym nawet wtedy pokazał gdzie się trzeba wpiąć, aha no i tyłu nie ma gdzie zamontować tzn. lampek

pod przód jest ori miejsce, ale na tył nie ma takiego miejsca

aha i można podłączyć że będzie świecić po otwarciu jakich kolwiek drzwi - wszystkie świecą, albo po otwarciu konkretnych drzwi zaświeci się konkretna lampka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy teraz mi sie uda czy za jakiś czas dopiero :)

A z tyłu nie da rady pod fotelem jakoś ??

Wolałbym tak, żeby przy otwarciu obojętnie których drzwi wszystkie świeciły :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: Burza za burza dzisiaj :> mialem dzisiaj male zdziwko jak na trojce przy przyspieszaniu nagle zerwalo mi przyczepnosc jak na lodzie i rzucilo na drugi pas, takze nie ma zartow z woda :polew:

:hi:

Przyznać się z kim się dzisiaj mijałem na Karolinki ?? [Gliwice]

Zajeżdzałem do firmy patrze stoi A4 z ramkami klubowymi...

Wiem, że właściciel też mnie widział :naughty:

Kurcze długo się juz wybieram, ale w ten piątek to mam nadzieję, że nic mi już nie przeszkodzi :>

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :cool1:

Napewno mnie widziales :) pamietam a4 skrecajaca do Glimagu. Zapraszamy na oczywiscie na spota.

Jeszcze ze jadna A4 scigalem sie po DK88, ale nie z klubu :naughty:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 18:01_________________________________________________Aha bylem dzisiaj w Bytomiu gdzie regeneruja wahacze. Jak koles uslyszal ze mialem master sporty, to byl w szoku ze wytrzymaly rok. Cena za regeneracje to 60zl za wahacze gorne i 80 za dolne razem 560 zl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie ja tak to mam podłączone :decayed:

pod siedzenie z tyłu to niebardzo, każdy kto siednie na tył, będzie kopał w te lampki, chyba że zrobisz dziurę w siedzeniu od dołu czy też spodu i tam wkleisz w "siedzenie" taką lampkę

sporo też zależy czy robisz na ori lampkach czy na jakiś diodach czy czymś podobnym :)

zrobię foto gdzie trzeba się wpiąć, ale dzisiaj już nie dam rady bo pada, no chyba że się wyrobie to poślę na pw :)

Czester, ja mam właśnie złe doświadczenia z wodą na drodze, teraz się już pilnuję bo też pojechało auto nie tam gdzie chciałem :polew:

aha a to Miron jest zdrajcą!!!!!!!!!! TERAZ BĘDZIE GRAŁ W DRUŻYNIE DIESLI :naughty::polew: wsumie i tak leżał w krzakach i ściemniał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pucek, w takim razie będę czekał na PW :drinks:

Narazie bym zamontował tylko na przód jakis moduł LED żeby to jakoś świeciło....

http://www.allegro.pl/item674797986_modul_3_chip_power_led_4_kolory_nowosc.html - takie coć miałem na myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo patrząc na to jak to świeci w aucie to chyba ujdzie, ale wiadomo że zdjęcie to nie wszystko

jaki kolor planujesz zapodać? byle nie niebieski :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje biały :) Żeby wyglądało w miarę ORI i tacie nie przeszkadzało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...