Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Guru, powiem Ci że czasami sa takie nudy że nawet mógłbym gdzieś iść trochę przyrobić, ale nigdzie nie chcą :confused4:

Poczekaj będziesz pracował to będziesz mówił inaczej :tongue4::wink4:

Ale kasa teraz tez by sie przydała :wink4:

Ty masz autko po lifcie ( wynika z profilu ) czyli z tego co wiem to masz duży wieloklin więc kierę z takim wieloklinem musiałabyś szukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

na forum sprzedaje kolega SOKOLH kierownicę do polifta, na mały wieloklin ale cena 500 zł z poduszką

nie sztuka kupić kiere, najgorzej potem kupić poduszke...bo te z allegro to przeważnie są bez poduszek

Panie i Panowie zabieram moje dupsko, bo czas się zbierać do roboty

to spamujcie ostro, tak żeby na piątek było co wypić :polew:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 19:29_________________________________________________aha, a obszycie kierownicy to koszta od 100 do 150 zł

wykonuje to gość z katowic na miejscu, ale niewiem nic więcej na ten temat

no i baaardzo wiele osób ma obszytą, nie wygląda to źle i niewiem dlaczego królu twierdzisz że jest to do bani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi lepiej sobie kup kiere już z ori skórką nie będzie raczej problemu i powinnaś się zmieścić w 300 a za obszycie dasz 250 i nie będzie tak fajnie wyglądała jak fabryczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ludziska, Diman mi napisał właśnie, że MIRON MA MEGA FURE :naughty::decayed:

to sooobie pooglądamy w piątek no noo nooo znów zaszalał, coś mi się zdaje że jak zobacze tego furacza to szczena mi opadnie i znów będę tylko marzył o takim B7 :> :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś napisał że ona jest wytarta więc nie ma sensu jej brać :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ogladalem mironowoz i jeszcze sie trzese z wrazenia koles ma naprawde nosa do audikow auto jest niesamowite jeszcze takiej b7 nie widzialem i jeszcze jak jezdzi narazie w seri ale niesamowite wrazenia z jazdy a co dopiero bedzie po przerobce miron WIELKI SZACUN :notworthy: :notworthy: a i jak bedze kupowal dla siebie to cie zatrudnie do wyszukiwania fury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi ty potrzebujesz coś takiego http://moto.allegro.pl/item657273378_kierownica_audi_a4_a6.html

ale najlepiej bez poduszki bo twoja podejdzie do takiej kiery[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 19:43_________________________________________________Diman nie rób smaków bo do piątku nie wytrzymam :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie ci stary zrobila na mnie ogramne wrazenie a byla nie umyta co do mirona nie pasuje takze w piatek to dopiero bedzie fura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja p......e :kox: to musi być wypasik. No nic jak wytrzeźwieje to jadę do Mirona obadać furacza :tongue4:

Rudi najlepiej jak poszukasz kiery bez poduchy to kwota może się zamknąć w 100-,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron to chyba siedzi i pucuje autko na cacy bo coś go na forum nie ma :decayed: pewnie urlop w pracy do piątku sobie załatwił żeby móc doprowadzić B7 do stanu takiego jak swoją B6 :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egon o takie rzeczy pytaj Gregora ale wydaje mi się że to jakaś ściema no i nie do 1.8T tylko do zwykłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasują ale te które są w poliftowych A4 albo A6 czyli roczniki powyżej 99[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 21:30_________________________________________________Musze się przegnać do jutra :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasują ale te które są w poliftowych A4 albo A6 czyli roczniki powyżej 99[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 21:30_________________________________________________Musze się przegnać do jutra :hi:

Do jutra Pelex :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) - do 17.00 cisza a teraz naklepaliście tych stron a naklepaliście :decayed:

Guru żadne wolne - naprawdę nie mam czasu pobawić się furką - ale myślę że do piątku podstawowe zabiegi wykonam :)

Diman Ty im nie rób wody z mózgu bo się nastawią że niewiadomo czym przyjadę i się rozczarują :wink4: ( widziałeś że fura jest w strasznym stanie ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman Ty im nie rób wody z mózgu bo się nastawią że niewiadomo czym przyjadę i się rozczarują :wink4: ( widziałeś że fura jest w strasznym stanie ) :)

Dobre ale kto ci w to uwierzy :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...