Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

a co w wersji z asa jest nie tak mozesz przyblizyc

dużo pisania - przy okazji pogadamy - jest troszke przerabiania a poza tym jak się coś spierdzieli to dość często jest problem z częściami.

W Knurowie jest koleś który śmiga czarnym audi A6 allroad w wersji USA -i już nie mało miał problemów właśnie przez to przy prostych naprawach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cie diman pozwolilam zerknac sobie no piękne piekne hihi ajak sesja byla jakas wczoraj?z autkiem

no niestety nie dalem rady nic popstrykac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogule to po czym ty poznales

oprócz tylnej klapy liczniki w milach i te kierunkowskazy w dolnej części przedniego zderzaka ( montowane tylko w wersji USA )[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 22:44_________________________________________________

Mironex[/b][/color] coś prztargał nicponiu

:hi:

Madasku tak na szybko to co mam w podpisie - ale niestety fotek jeszcze nie mam żeby się oficjalnie na forum pochwalić - dopiero wczoraj ją przywiozłem wieczorkiem - jak coś konkretnie Cię interesuje to pytaj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już widzę że miazga .... z tego co masz w podpisie .... a Kuredu stawiał że bene przytargasz .... :naughty:

na zlocie rozumiem że będziesz Swoim BKNem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym chciał ale jeżeli formalności nie pozałatwiam, nie przykręce tablic i nie ubezpieczę to przykro mi bardzo ale przylecę B6[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 22:52_________________________________________________powiedz Bartkowi że byłem po Dacie logan ale kolorek mi nie spasił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie jeszcze masz 10 dni .... to wieczność :wink4:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 22:55_________________________________________________jaki kolor i rocznik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2005, czarny[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:23_________________________________________________s-line zewnętrzny, s-line wewnętrzny, alu 18 , navi , bose , recaro +elektryka +pamięc foteli, solar szyberdach, 4x grzane stołki, boczne żaluzje i inne pierdoły :)[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:25_________________________________________________oczywiście Avant, quattro wiadomo - było w każdym 3.0tdi, multi kiera, czujniki cofania, składane lustera, pakiet schowek, pakiet oświetlenie , czujnik deszczu , zmierzchu, i takie tam - szkoda wypisywać :wink4:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:27_________________________________________________w piątek oczywiście będę się starał podjechać ale nie wiem o której :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składane lustera,

A to temu pisałeś o lusterkach :kox::polew:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:30_________________________________________________No dobra to uznam że już nie masz gorszego auta od mojego jak masz te składane lusterka :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to siła i miazga :kox: :kox: :kox:

siła to dopiero będzie jak wyjadę z compsportu :decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:31_________________________________________________tak guru - tak - mam - już mi ie będziesz dokuczał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mega KOX

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:32_________________________________________________aż mi szkoda tego twojego nowego nabytku w piątek

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:33_________________________________________________będzie strasznie obśliniony :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mega KOX

też mi się tak wydaje - ale trzeba pamiętać o jednym - że to tylko wypas - najważniejsze żeby silniczek był bezawaryjny - bo 3.0 tdi może portfel wyczyścić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w piątek będę

tak że obejrzymy tego paździocha

wezmę ze sobą "śliniaczek" :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w piątek będę

tak że obejrzymy tego paździocha

wesmę ze sobą "śliniaczek" :polew: :polew:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...