Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

no powiem ci pucek ze tez troszke sie szybciej przejechalem i troszke jakby wwolniejsze od mojego chodzx to tylko 10 koni a wydaje sie duzo wiecej

inna charakterystyka i wykres krzywej Diman :wink4:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 22:51_________________________________________________Diman na ogólnopolskim poproś kogoś kto ma BLB po programie i porównasz wrażenia z jazdy - wtedy będziesz wiedział czy chcesz program czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

cos jest na rzeczy bo duzo slabszy

[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 22:53_________________________________________________no ja chcialbym napewno tylko czy ten silnik szczyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmował bym się ani troche - poważnie - compsport wie co robi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman, (prawie) królu Cie objechał więc albo coś z tym autem jest, albo tak słabo to jedzie :naughty:

Miron, szczerze to powiem Ci że środek masz lepiej wyposażony niż w B6, ogólnie bardziej wyposażone autko, faktem jest że niejest tak zadbane jak B6, ale znając Ciebie jako perfekcjonistę to dasz radę, buda no jak buda, nowsza, chyba lepiej dopracowana (np. zawias)

Diman, jeszcze teraz Twoim B7 musze się karnąć, to zobaczymy różnicę, ale mi się wydawało że awx jechał tak samo albo i słabiej od mojego parcha :tongue4:

jakieś fotki ktoś wrzuci??? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja do firmy nic nie mam bo wiem ze fachowcy tylko chodzi o ten olej ale sie pomysli zobaczymy jak sie kula blb po programie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaa i jeszcze jedno - dzięki za upalcowanie fury :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie ma sprawy za dwa tygodnie sie powozimy a te b6 to jest avl albo cos takiego to nie jest awx napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic panowie, spadam na TV a potem w kimę :)

Dobranoc :)

Jeszcze raz dzięki za spota :)

aaaa, dzięki Guru za przewiezienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron a może tak sprzedać obydwie i kupić coś innego??? :naughty: pomyśl

np. RS4 B5 albo coś z S... :decayed:

Diman no chyba że tak, ale jak tak to ile to miało kucy?

[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 23:04_________________________________________________zapomniałem

Gracjan, nie musisz ciągnąć kabli od kierowcy z tego boczku, bo po stronie pasażera z przodu jest to samo :wink4: tylko tył trzeba dorezać do tych przednich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kucy ma tyle ile mowilem 130 bynajmniej tak mi mowil a w papiery mu nie zagladalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz już wszystko jasne :) Dzięki Pucek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo to i taK to jest słabe :polew:

nie no program zrobić i tak z 170 kucy by było, liczę że to by jechało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek - nie mogę bo obojętnie co nie sprzedam to troche kasy musze oddać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na 170 to ja mojego bym chcial podkrecic min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szkoda Mirek, mógłbyś zapodać jeszcze lepszą furę, ale te dwie i tak są wypas!

Ci mówie, nerwicy dostaniesz przez ten czarny kolor :decayed:

non stop czyszczenie, aha no i właśnie, odnośnie wypadu gdzieś za 2 tygodnie, jestem ZA, może być częstochowa, Opole, Kraków czy też Bielsko, ważne żeby gdzieś pojechać no i pokazać jak się bawi śląsk :>

Diman, ja bym pojechał na Twoim miejscu z Mirkiem do Compsportu, on ich tam zna, doradzą, posprawdzają, i obstawiam że wyjedziesz z bananem na Pysku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym był mega zadowolony jak by mi wyszło 270kucy - ale nie wiem na ile to realne ( wolę się nastawić na 260max )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze lepiej się pozytywnie zdziwić, niż rozczarować, ale wiem że te auto będzie latać a nie jeździć!!! teraz jak to jedzie, a co dopiero potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za wypadem jestem jaknajbardziej :good: - w środę odbieram "magnesy logo" na boczne drzwi na B7 więc będzie odpowiednia reklama dla forum i regionu śląskiego :)[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 23:18_________________________________________________

zawsze lepiej się pozytywnie zdziwić, niż rozczarować, ale wiem że te auto będzie latać a nie jeździć!!! teraz jak to jedzie, a co dopiero potem

dlatego wolę być w myślach bliżej 250 niż 270[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 23:19_________________________________________________myślę że byłaby to moc zadowalająca na dłużej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mysle ze sie zastanowie po tym ogolnopolskim jak pogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...