Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

krolu ale podobno kabelek na com'a jak podepniesz przez przejściówkę to nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

aaaaaaaaaa

mam pytanko: czy ktoś ma vag'a na viscie?

Keżor ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie tu jeszcze coś fajnego

http://halbot.haluze.sk/?id=5036

Widziałem to już wcześniej koleś nazywa się :

JULIAN BEEVER, tu macie więcej:

http://www.rense.com/general67/street.htm

@ pitera : ja mam i ku#$a nie działa zlom :P d4rk ma za tydzień cos mi pomoc

no ale przeciez tutaj niema zadnego problemu takie same porty sa jedynie musisz miec Vaga pod viste jak taki jest oczywisce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolu ale podobno kabelek na com'a jak podepniesz przez przejściówkę to nie działa

No u mnie to przejściówka... ale zapraszam na forum do działu diagnostyka i są same "stękania", że VAG pod Vista nie chodzi [br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 23:21_________________________________________________@ MIRON : Witaj, Witaj - wycieczka się udała??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolu ale podobno kabelek na com'a jak podepniesz przez przejściówkę to nie działa

No u mnie to przejściówka... ale zapraszam na forum do działu diagnostyka i są same "stękania", że VAG pod Vista nie chodzi [br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 23:21_________________________________________________@ MIRON : Witaj, Witaj - wycieczka się udała??

skoro Keżor odpalil to musi dzialac :cool1: moze trzeba kabel na USB bedzie wygodniej :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 23:25_________________________________________________Dobra uciekam spac bo jutro do pracy na 8 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu, ja jak pojadę na spota to przywiozę Ci mój kabel i zobaczysz czy lata :) Mój kabel u Keżora śmiga bez problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze sie rejstrowac zeby zobaczyc...

Gracjan zabierz zabierz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu, ja jak pojadę na spota to przywiozę Ci mój kabel i zobaczysz czy lata :) Mój kabel u Keżora śmiga bez problemów ;)

a jaki masz kabelek ?

usb czy com[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 23:29_________________________________________________

musze sie rejstrowac zeby zobaczyc...

Gracjan zabierz zabierz :)

nie trza się rejestrować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba piterra :tongue4:

Ja mam najtańszy kabel na usb i wszędzie śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z wieczora :hi: Gdzie sa wszyscy ? Miron wiadomo, ze pucuje fure przed nowym tygodniem, ale reszta :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu, ja jak pojadę na spota to przywiozę Ci mój kabel i zobaczysz czy lata :) Mój kabel u Keżora śmiga bez problemów ;)

a jaki masz kabelek ?

usb czy com[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 23:29_________________________________________________

musze sie rejstrowac zeby zobaczyc...

Gracjan zabierz zabierz :)

nie trza się rejestrować

A u mnie trzeba.. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze procesor INTEL dwu rdzeniowy a to juz fajnie

pamieci spoczko 3 GB ( vista bedzie dzialac normalnie ) mozna do 4 Gb rozbudowac wiec juz na max ile sie da w laptopach

dysk 160 Gb to juz malo przy takich cennach laptopw

karta std. do ogladania filmow i zdjec wystarczy

brak bluetooth przydaje sie ( ale oczywisice mozna kupic go na USB za 35 zł i tez bedzie dziala )

Matryca jak dlamnie za duza i malo wymiarowa kolejny wiekszy std. bo 15,6 i 8 ms czas rekacji ( no ale skoro przy tej karcie sie nie da grac w gry wiec bedzie dobra : :good: )

NO i brak wbudowanej kamerki internetowej a to tez sie przydaje ( jak sie chce jakimis laseczkami pogadac :evil: :evil:

ogolnie cenna dobra za sprzet

Akurat wczoraj rozkrecalem podobnego ACERA bo kumplowi padl INVENTOR od podswietlania matrycy i musze przyznac ze bardzo latwy dostep do wszystkich czesc a zwlaszcza wiartaka od procka i karty wiec cenna warta sprzetu

tutaj troszke drozej http://www.allegro.pl/item680550971_msi_vx600_t3400_2x2_16g_3gb_320g_ati_3410_512_bonu.html no ale lepszy znacznie :P i firma bardzo dobra :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter a co alu nie kupujesz że lapka chcesz kupić???

mi pasuje ten wyjazd na Częstochowe, zresztą od piątku mam czas :)

M@rk, nie zdziw się jak Miron objedzie Gregora, a zresztą za tydzień Miro będzie po programie, moc wyjdzie koło 260 kuca, Gregor ma podobnie, ale za to Miro ma Q i diesla więc będzie ciekawie, ale ja mam swój typ :naughty:

a tak wogule to przyjechał byś na spota wkońcu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piterra kup sobie netbooka :tongue4:

Czesc pucek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Czester

a to Ty odjeżdzałeś tym paskiem...a kombinowałem gdzie się podziewasz :tongue4:

powiadasz, tam był awx? Diman wpadł takim dieslem 131 kuca w B6, avant, przejechalem się ja i Piter, i stwierdzamy że jest lipa, to nie jedzie, to jechało jak te nasze...

a właśnie, prawie objechałem Guru... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...