Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Compsport rok temu podjął się rezania autka bez turbiny ( golf IV 2.8 benzyna 4x4 ) było to ich pierwsze autko bez turbiny którym baliwi się w podniesienie mocy.Udało się , rok pracy , 25 tyś zł + własna praca, efekt 420 koni

[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 10:58_________________________________________________

Ale on ma też jakis układ wtryskowy sterowany elektroniczne?

kilka firm robiło próby elektonicznego podniesienia mocy - niestety bez efektu[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 11:00_________________________________________________Kris musisz śmigać tym co masz i nie masz się co martwić bo i tak jest dobrze ( masz jedno z szybszych fur na śląskich :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

no tak właśnie też myślałem , że z wolnossącym już niewiele się da zrobić , bez znacznej ingerencji finansowej ,no coż , pozostaje mi się cieszyć tym co jest , hehe , a i tak nienarzekam :) zresztą mina kolesi na światłach w odpicowanych furach z milionem spojlerów lub w bemkach - bezcenna :>

dzieki za radę panowie !!

widziałem tego golfa w TVNTurbo , jak z lambo startował , wiadomo lambo to labmo , ale golf bardzo dawał radę też :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Keżor :good:

Miron fajnie że mi podpowiedziałeś że jest tylko pytanie gdzie mam go szukać? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Keżor :good:

Miron fajnie że mi podpowiedziałeś że jest tylko pytanie gdzie mam go szukać? :mysli:

z Rybnika musisz jechać na Rudy i będzie jachał wokół zalewu Rybnickiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, do gregorego albo do Was może wiecie:

Gregory ma 5 biegową czy 6 biegową?? wiem, że miał automata ale mu padło i wymieniło tylko na co? ;)

Pozdrawiam

Rowerzysta[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 14:43_________________________________________________już nie ważne znalazłem, ma V bo VI jest 2 x droższa ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolu czyli skrzynia ci padla :shocked: :shocked: :?:

a gregory miał automata sie spie%#?&ił z założył jakiegoś manuala 5 bo z 1.8T chyba nie było 6 bynajmniej w b5[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 15:26_________________________________________________pany polećcie mi jakiś wosk po kompieli dla paździocha tak żeby sie świecił jak psu jajka bo na sobote musi wyglądać o pare lat młodziej[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 15:49_________________________________________________

Pięknie Keżor :good:

Miron fajnie że mi podpowiedziałeś że jest tylko pytanie gdzie mam go szukać? :mysli:

tu masz linka nad zalew http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=zalew+rybnicki&sll=52.025459,19.204102&sspn=9.552131,19.753418&ie=UTF8&ll=50.199979,18.512993&spn=0.14878,0.308647&z=12&iwloc=B jak bedziesz walił od strony Rybnika to są znaki (ELEKTROWNIA RYBNIK)

faktycznie zalew i pobliska stadnina zajebiaszcza tylko ten widok na przeciwległym brzegu zalewu niezapomniany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również :hi:

Guru - szacun i jeszcze raz wielkie dzięki za wspólne rezanie :good:

Ledy świecą , w sumie tak jak mówileś - na żółtawo troche , ale dwie listwy koło siebie to był dobry pomysł jednak , dają mocno :decayed:

Krisu nie ma za co :good:

No ja i tak będę myślał o wymianie na białe bo tak mam zrobione resztę podświetlenia w środku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za podpowiedzi ale i tak nie mogłem ich odczytać bo byłem w pracy :wink4:

Miron dzięki za mile spędzone kilka chwil z wami :notworthy: Pozdro dla Juniora :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się będę cieszył w 100% jak jeszcze coś z tyłem wymyślę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor nieda się tego tak jednoznacznie określić - jest to zależne od wielu czynników.Musiz corocznie sobie porównać oferte kilku firm - firmy różnią się między sobą kryteriami i rodzajem zniżek.

Możesz mieć jedno i to samo autko a jednym roku bardziej opłacalne będzie PZU a w drugim Hestia a za rok może być zupełnie odwrotnie ( ja bym sprawdził w pierwszej kolejnośći właśnie PZU i Hestie ) tydzień temu na moje B7 najtaniej wychodziło w PZU - nie da się tego jednoznacznie sprawdzić i określić najtańszą, bo dla każdego z nas będzie najtaniej gdzie indziej ( biorą pod uwagę : wartość fury, wiek właściciela , ilosć zniżek, region zarejestrowania, ilość lat posiadania prawo jazdy, współwłaścicieli, ilość dzieci i wiele innych ) i od tego wszystkiego w różnych firmach różnie to wychodzi :)

Miron dzięki. Mnie raczej chodziło o inną poradę, nie odnośnie ceny bo co do cen to masz rację i zdaję sobie z tego sprawę, że co chwile się ceny zmieniają. Wiadomo wybiorę ubezpieczenie tam gdzie będzie aktualnie najtaniej i tam gdzie będę miał dobrą gwarancję. Tak więc chodziło mi o poradę odnośnie solidności ubezpieczalni, czyli która jest ok, a której za żadne skarby nie powinienem wybierać mimo najniższej ceny. Tak jak już wcześniej napisałem sprawdzałem i najtaniej wyjdzie mnie aktualnie w HDI( czyli chyba potocznie samopomoc) lub też w Unica. Która z nich, czy żadna z nich.

mam takie pytanie , może się wydawać głupie , ale kompletnie się na tym nie znam , więc pytam ...

czy w silniku jaki ja posiadam , można zrobić chiptuning , czy już pozostaje tylko ingerencja mechaniczna (kompresor , doloty itd) ??

Kris z twoim silnikiem da się zrobić tyle że cywilizowanie jeździć i cieszyć się kulturą pracy silnika :wink4:

Compsport rok temu podjął się rezania autka bez turbiny ( golf IV 2.8 benzyna 4x4 ) było to ich pierwsze autko bez turbiny którym baliwi się w podniesienie mocy.Udało się , rok pracy , 25 tyś zł + własna praca, efekt 420 koni

Miron, a więc jednak uturbiony jak w filmiku :gwizdanie: Bo jak Czytałem to wyżej co napiałeś to źle zrozumiałem, że te 420KM to bez turba i nie umiałem uwierzyć :wink4:

Poza tym to kierowca w tym golfie ma stetoskop lekarski na uszach :decayed: Chyba słucha czy nie ma spalania stukowego :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz kur...a toż to można podwoić sobie wartość auta a kupując komplet 4 to nawet potroić :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 22:10_________________________________________________A później takie ogłoszenie:

"Sprzedam 4 opony yokohama 205/55 R16; auto dorzucę gratis"

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ludziska i prośbę mam da ktoś radę wziąć jutro na spota VAG-a bo muszę inspekcję skasować bo mi się zapaliła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podłączam do prośby o Vaga INS2 + domykanie przy 20 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...