Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś był tak uprzejmy i zabrał na jutro na spota lapka z kablem żeby moje lampki działały jak trzeba :wink:

Po odłączeniu lusterka coś się pochrzaniło i w pozycji 0 też świeca :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Pany czym odgrzybiacie klime :decayed:

Ozonatorem:wink:

Multis ma:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po robocie :hi::hi:

Pany czy to j**ane zielone ustrojstwo z ITD i jakąś pseudo kamerą na dachu robi foty?

Dziś leciałem z Żor a kutafońcy stali za filarem mostu na A1 :facepalm: a buta nie szczędziłem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

horny oni są tylko od viatola:wink: tylko do opłat:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po robocie :hi::hi:

Pany czy to j**ane zielone ustrojstwo z ITD i jakąś pseudo kamerą na dachu robi foty?

Dziś leciałem z Żor a kutafońcy stali za filarem mostu na A1 :facepalm: a buta nie szczędziłem :facepalm:

100% tylko od oplat ta kamera jest...

no chyba że leciałeś 5-cio tonówką z płytami meblowymi bez viatola... to może coś przyjść :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

Jakby się kto pytał, to jutro melduje się na spocie max o 19.00 :wink:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

"Panowie byli gnębieni w szkole, dlatego zostali policjantami"

:facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po robocie :hi::hi:

Pany czy to j**ane zielone ustrojstwo z ITD i jakąś pseudo kamerą na dachu robi foty?

Dziś leciałem z Żor a kutafońcy stali za filarem mostu na A1 :facepalm: a buta nie szczędziłem :facepalm:

A mondeo nie stało? Bo wczoraj jak jechałem to wołali na CB że stoją na którymś zjeździe na wysokości Gliwic :whistling:

---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

horny oni są od viatola:wink: tylko do opłat:decayed:

ufff przez nich mi się heble zagrzały :facepalm:

co to Ci się zgrzało ?? :decayed:

---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

:hi: Pany czym odgrzybiacie klime :decayed:

samemu tego nigdy nie robiłem....w warsztatach ,które się tym zajmują bym zostawił auto na Twoim miejscu

....chyba ,że wolisz przetestować jakiś specyfik z Oszona :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dziś mimo mega pogody chyba nie dotrę - musze troche na działce poogarniać wykorzystując pogodę i to że pracuję do 17.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dziś mimo mega pogody chyba nie dotrę - musze troche na działce poogarniać wykorzystując pogodę i to że pracuję do 17.00

pucowanko białasa ?? :naughty::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie - musze kosić i szwagier ociepla dom i rozbiera garaż - musze mu pomóc trochę skoro mam taką możliwość bo większości jestem w pracy i musi sobie radzić sam

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ----------

białasa nie specjalnie musze pucować - jestem zakochany w tym kolorze - nie ważne czy go pucujesz 5 godzin i umyjesz na szybko w 30min zawsze tak samo wygląda (czyli czyściutki jak by z salonu wyjechał) - nie to co B8 - 5 godzin woskowania a na drugi dzień i tak cały zakurzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu jakieś swoje koła mu opychasz ?? :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę stopień Twego poświęcenia ....to czyżby to nowy właściciel b8 ?? :decayed:

nie - czy ty musisz wszystko przeliczać na to kto czym śmiga - to już nie mogę pomóc komuś kto ma opla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...