Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Mega dopieszczona aukcja ... ja bym go dobrze sprawdził przed kupnem lepiej wydać pare stówek na wizyte w aso lub u kogoś kto się zna niż potem dochodzić zwrotu kasy u handlarza... :thumbup:

tak też właśnie zrobimy, jutro będzie znana historia auta i auto sprawdzi jedyny jak dla mnie pewny mechanik siedzący tylko w VAG-ach, osobiście miłośnik Audi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

ASO i "sprawdzanie auta" = :sick3:

Nie chciałem tego pisać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO i "sprawdzanie auta" = :sick3:

W sensie... historia z aso swoją drogą spłynie a sprawdzane auto będzie gdzie indziej :wink:

Jutro dam znać co z tego wyszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał na to czas to z mojej strony ASO NOMA2 miało by sprawę i zrobił bym wszystko żeby osoba odpowiedzialna wyleciała z roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm żadnej c6 z tych okolic nie znam, a s-line to ma tylko wewnętrzne, więcej nie powiem bo siedzę na telefonie

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

ok, poza tym trzeba sprawić działanie distronica bo osłona była klejona - kamera też mogła dostać, poza tym wypasik nawet dobry jedynie dziwi brak składania lusterek i pamięci siedzeń, auto po polerce było myte na myjniach automatycznych, hamulce chyba też nie są z S-line.

A tak od siebie to słyszałem, że ma składane auta dobrze sprawdzić trzeba wszystkie wlepy, VIN itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm żadnej c6 z tych okolic nie znam, a s-line to ma tylko wewnętrzne, więcej nie powiem bo siedzę na telefonie

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

ok, poza tym trzeba sprawić działanie distronica bo osłona była klejona - kamera też mogła dostać, poza tym wypasik nawet dobry jedynie dziwi brak składania lusterek i pamięci siedzeń, auto po polerce było myte na myjniach automatycznych, hamulce chyba też nie są z S-line.

A tak od siebie to słyszałem, że ma składane auta dobrze sprawdzić trzeba wszystkie wlepy, VIN itp...

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd wiesz że było myte na myjniach automatycznych :grin:

Nie pracujesz Ty w ASO tak czasem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd wiesz że było myte na myjniach automatycznych :grin:

Nie pracujesz Ty w ASO tak czasem :grin:

To się widzi :-)

"urwana" wycieraczka od myjni :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...