Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

jestem, Guru, ja robię do 22 tak w ogóle, ale że jestem szybciej to zasługa pracy w wysokiej temperaturze

ja napiszę tak, auto będę miał w środę z rana, potem odwoże gościa do Bytomia i jadę do domku wesoły i szczęśliwy przez Gliwice, więc jak już to jakiś mini spocik w Gliwicach :naughty: myślę że koło 11/12 godziny

ale te nowe nie różni się zbytnio przy tym starym, więc nie ma co oglądać, kupiłem prawie te same auto, tylko z za***istym napędem i silnikiem :decayed:

tyle z tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

a mnie dzisiaj coś mile zaskoczyło - po 2 miesiącach posiadania autka dopiero dzisiaj się zorientowałem że nie mam Bi-xenona tylko Bi-xenon skrętny - aż wstyd się przyznać :embarrassed:

człowiek jednak całe życie się uczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pooglądać warto choć wątpię żebym w środę koło 11 czy 12 czy w ogóle przed 16 był w Gliwicach :confused4:

Ps. To jest ciekawe:

http://www.garaget.org/?car=130904&image=1491923 [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 21:42_________________________________________________

a mnie dzisiaj coś mile zaskoczyło - po 2 miesiącach posiadania autka dopiero dzisiaj się zorientowałem że nie mam Bi-xenona tylko Bi-xenon skrętny - aż wstyd się przyznać :embarrassed:

człowiek jednak całe życie się uczy :)

Nie obraź się ale jak mogłeś tego nie zauważyć :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździłem renówką od szfagra to po prostu widziałem jak np wieczorem skręcałem do siebie pod blok (no chyba że u ciebie działa to jakoś inaczej ale wątpię) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się właśnie zdawało że to masz Mirek, bo jak włączyłeś ostatnio światła to ta soczewka tak się poruszała i dopasowała do otoczenia, no chyba że to normalne :tongue4:

Guru, wytrzymasz te 2 tygodnie, nie bój nic, to prawie jak ADR :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak skręcałem i lukałem tak chwilowo przez lewą szybkę to widziałem że reflektor podczas skrętu oświetla więcej niż jak jest ustawiony na wprost (co prawda nie trwało to po 5 minut ale dało się zauważać) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze myślałem że jak się ma skrętne rflektory to wystarczy skręcić kierownicą i włąśnie na ten ruch reagują reflektory - zrobiłem tak przed garażem - i nic - więc już nie sprawdzałem ani nad tym nie myślałem.

Jak masz skrętne lampki to na normalnej drodze tego tak nie widać-bo nigdy nie jest zupełnie ciemno.

jadąc 80 - 100 i więcej też zbytnio tego nie widać.

zorientowałem się dopiero dzisiaj - jadąc na 2 biegu 30km/h polną drogą gdzie było ciemno jak w du...e i same zakręty

i dlaczego przed garażem tego nie widziałem ? bo działą to tylko w ruchu - po przekroczeniu 20km/h - na postoju mimo skrętów kierą nic się nie dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

w tym przypadku tak chyba jest :polew:

nie no jak autem będę mogł jeździć bez strachu to wtedy się każdy przejedzie i poogląda, no chyba trochę przesadziłem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhehe wręcz przeciwnie, myślę że teraz w rowie nie wyląduję :polew:

ja chce już śnieg :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhehe wręcz przeciwnie, myślę że teraz w rowie nie wyląduję :polew:

Ty pamiętaj że jak mając Q wpadniesz w poślizg to w zasadzie możesz się już tylko modlić (chyba że jesteś kierowcą WRC) choć zawsze jest kontrola trakcji :przebiegly:

ja chce już śnieg :polew:

Pucek też tak sobie powtarzam więc na tej zimie się u ciebie pewnie też nie skończy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieję że będę zadowolony, aaale nie ma się co podniecać bo furacz na moim placu jeszcze nie stoi :gwizdanie:

jak to jak wpadnę w poślizg?

to ja tu szukałem Q żeby nie wpadać a okazuje się że jest odwrotnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek Q pozwala ci pojechać trochę więcej niż zwykłą ośka ale jak przegniesz pałkę top nie uratuje cię od poślizgu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek jak już będziesz jutro w Knurowie to możesz się zorientować ile za ubezpieczenie zapłacisz ( chyba że już to zrobiłeś ) mam znajomych którzy mogą Ci to wyliczyć ( są przedstawicielami kilku firm ) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie Mirek jutro mam zamiar odwiedzić Ciebie, a potem jechać do tej ubezpieczali w Rybniku co jest koło urzędu miasta, tam maja oferty z wszystkich prucz pzu, chce się dowiedzieć ile mam zniżek, ile by na mnie wyszło a ile na ojca a ja współwłaściciel, tak też myślałem czy nie wykupić jakiegoś mini ac, tak żeby od drobnych kolizji i np. sarn :) nie mówiąc już że od kradzieży by też sie przydało :rolleyes:

a to pogadamy dokładniej jak przyjadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok :)[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 22:26_________________________________________________Guru a Ty mnie nie śledź na innych działach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...