Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Ja będę na pewno :good:

Skydiver zafunduję ci okulary jak już nie widzisz migaczy :tongue4:

Spadam do zobaczenia pod areną (ps jak by coś się zmieniło niech mi ktoś esa zapuści :)) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guru - a co się może zmienić - żartujesz chyba[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 09:54_________________________________________________Sky - skaczesz dzisiaj ? może byś wylądował na Arenie - otworze Ci szyber :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na pewno :good:

Skydiver zafunduję ci okulary jak już nie widzisz migaczy :tongue4:

Spadam do zobaczenia pod areną (ps jak by coś się zmieniło niech mi ktoś esa zapuści :)) :hi:

Wal się :polew:

A tak pozatym to niewiem czy ktoś zauważył ale ja napis typu ESŚ mam już od ponad miesiąca może nawet dwa pod moim Avatarkiem

Myślę że przywilej takiego właśnie oznaczenia nie jest aż tak złym pomysłem przecież na całym forum też sa rangi ( co nie GURUGURU i Mironku ) i jakoś nie uważam żebyście byli lepsi od nas :wink4:

a można cos takiego zrobić że jakby na przykład ktoś osiągnął liczbę postów w naszym temacie (200) to dostaje z mety pozwolenie na taki podpisik :tongue4:

ale to tylko moje skromne nic nie znaczące zdanie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na pewno :good:

Skydiver zafunduję ci okulary jak już nie widzisz migaczy :tongue4:

Spadam do zobaczenia pod areną (ps jak by coś się zmieniło niech mi ktoś esa zapuści :)) :hi:

Wal się :polew:

A tak pozatym to niewiem czy ktoś zauważył ale ja napis typu ESŚ mam już od ponad miesiąca może nawet dwa pod moim Avatarkiem

Myślę że przywilej takiego właśnie oznaczenia nie jest aż tak złym pomysłem przecież na całym forum też sa rangi ( co nie GURUGURU i Mironku ) i jakoś nie uważam żebyście byli lepsi od nas :wink4:

a można cos takiego zrobić że jakby na przykład ktoś osiągnął liczbę postów w naszym temacie (200) to dostaje z mety pozwolenie na taki podpisik :tongue4:

ale to tylko moje skromne nic nie znaczące zdanie :evil:

wal się :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky - skaczesz dzisiaj? można podjechać na lotnisko?

Dziś jak w każdy pogodny piątek w planie jest skakanie :good:

Podjechać oczywiście można :wink4:

Miron zorganizuj pokazy to wyskoczymy i wylądujemy gdzie trzeba ......... :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 10:08_________________________________________________

Skydiver zafunduję ci okulary jak już nie widzisz migaczy :tongue4:

Wystarczy że będą przepisowe a nie zamalowane na czarno żeby nie było widać że działa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i witać mi się tu bo do 800 nie dobijemy

dzisiaj bedzie to osiagniete (tak sadze) :>

z tą tzw. Elytą fajny pomysł ( ESŚ ) tylko ma jeden minus wg mnie - troszke nie chciałbym wprowadzać jakiś podziałów ( lepsi-gorsi ).Z tym stwierdzeniem Elyta to zawsze było tak na luźno ( w żartach ).Może to być sytuacja w której nowi będą się czuć gorsi ( inni ).Może lepiej niczego takiego nie wprowadzać - wszyscy są równi, tyle samo znaczą na SG i zawsze jest miło, wesoło i tak powinno być ( to tylko moje zdanie oczywiście )

zgadzam sie (bo jestem nowy :tongue4:) ale mozna by taka range dostac po powiedzmy 3 zaliczonych spotach :decayed: (i bardziej mi sie podoba Elyta SG)

tylko tyle, że piwa które przywieziesz musisz wypakować przed auto i powiedzieć "cześc - częstujcie się"

i dopiero teraz sie o tym dowiedzialem, ale wtopa :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ma jeden minus wg mnie - troszke nie chciałbym wprowadzać jakiś podziałów ( lepsi-gorsi ).Z tym stwierdzeniem Elyta to zawsze było tak na luźno ( w żartach ).Może to być sytuacja w której nowi będą się czuć gorsi ( inni ).Może lepiej niczego takiego nie wprowadzać - wszyscy są równi, tyle samo znaczą na SG i zawsze jest miło, wesoło i tak powinno być ( to tylko moje zdanie oczywiście )

zgadzam sie (bo jestem nowy :tongue4:) ale mozna by taka range dostac po powiedzmy 3 zaliczonych spotach :decayed: (i bardziej mi sie podoba Elyta SG)

tylko tyle, że piwa które przywieziesz musisz wypakować przed auto i powiedzieć "cześc - częstujcie się"

i dopiero teraz sie o tym dowiedzialem, ale wtopa

Arek - jak pisałem to był żarcik - nikt jako nowy browarów nigdy nie stawiał i stawiać nie będzie - co do browarów to są coprawda pewne tradycje a jak chcesz je poznać to wystarczy zapytać na zlocie :wink4: ( ale nie dotyczą osób nowych ) więc luzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

Miron tu masz stronke do nich http://www.maxsurf.pl/index.php

Dzwonilem tam i nie ma zandego problemu, cena dla nas to 80zl za 6 godzin. Przyszly tydzien jest ostatim tygodniem w sezonie, gdzie mozna deche wypozyczyc.

Uwaga - podczas pisania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ma jeden minus wg mnie - troszke nie chciałbym wprowadzać jakiś podziałów ( lepsi-gorsi ).Z tym stwierdzeniem Elyta to zawsze było tak na luźno ( w żartach ).Może to być sytuacja w której nowi będą się czuć gorsi ( inni ).Może lepiej niczego takiego nie wprowadzać - wszyscy są równi, tyle samo znaczą na SG i zawsze jest miło, wesoło i tak powinno być ( to tylko moje zdanie oczywiście )

zgadzam sie (bo jestem nowy :tongue4:) ale mozna by taka range dostac po powiedzmy 3 zaliczonych spotach :decayed: (i bardziej mi sie podoba Elyta SG)

tylko tyle, że piwa które przywieziesz musisz wypakować przed auto i powiedzieć "cześc - częstujcie się"

i dopiero teraz sie o tym dowiedzialem, ale wtopa

Arek - jak pisałem to był żarcik - nikt jako nowy browarów nigdy nie stawiał i stawiać nie będzie - co do browarów to są coprawda pewne tradycje a jak chcesz je poznać to wystarczy zapytać na zlocie :wink4: ( ale nie dotyczą osób nowych ) więc luzik

Im dluzej jezdzisz na spoty tym wiecej browarow musisz stawiac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatgo Krolu wpada transitem :polew:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 10:54_________________________________________________Czester - ale z cena wyskoczyli :shocked: 120zł za 6 godzin ( w Rybniku mają 80zł za 8 godzin ) - dają nam sprzęt za 80 zł ? :mysli: przy 1 kpl. ? czy przy większej ilości ?

To co - nic tylko robić listę chętnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa ceny oficjalne, ale zawsze z nimi mozna sie targowac, takze mysle ze cos uda sie jeszcze urwac z ceny, albo dluzej poplywac, poza tym 6h plywania mysle ze starczy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa ceny oficjalne, ale zawsze z nimi mozna sie targowac, takze mysle ze cos uda sie jeszcze urwac z ceny, albo dluzej poplywac, poza tym 6h plywania mysle ze starczy :>

ale telefonicznie zeszli na 80 zł rozumiem tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa ceny oficjalne, ale zawsze z nimi mozna sie targowac, takze mysle ze cos uda sie jeszcze urwac z ceny, albo dluzej poplywac, poza tym 6h plywania mysle ze starczy :>

ale telefonicznie zeszli na 80 zł rozumiem tak ?

Tak telefonicznie. Sezon sie skonczyl to i ceny ida w dol, a jak nie bedzie taniej to juz odzaluje te 20 zl.[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 12:02_________________________________________________A wlasnie zapomnielismy o najwazniejszej sprawie, pogoda pogodą, deska deską, ale musi byc wiatr bo bez tego ani rusz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 zł jest :good: - o wiatr się nie martw narazie nie będzie potrzebny :polew: samo ustanie na desce jest już wyczynem :) - jak uda nam się sprawe zamknąć to fajny dzionek się szykuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Trochę czytania, własny biznes to już nie można na forum godzinami siedzieć... ;/

Jeśli chodzi o range to faktycznie ESG - bo jak by to nie patrzeć są jeszcze inne duże spoty na śląsku ...

A śląskie to trochę za duże określenie ...

Ranga może być - a to moja popozycja:

Trzeba spełnić kilka warunków :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

1. powyżej 200 postów (łatwe)

2. częsta obecność na spotach ... :gwizdanie:

3. przynajmniej raz postawił browar na spocie :kox: :kox: :kox: :kox:

Na weekend też się piszę, bo rozumiem ze z paintballa w tym tyg nici... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i fajne warunki tylko co to znaczy"częsta" tzn każdy spot? hahahha

Czy ja napisałem każdy spot czy często ? :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...