Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

A to Polo 1.8T+ to od Pol-a ?[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:26_________________________________________________Mówisz o tym co ma też Nos na pokładzie?[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:27_________________________________________________Choć powiem ci, że tak to do mnie nie docierało w sumie, ale jak to napisałeś Polo V8 to dotarło że nie było jeszcze takiego projektu i dlatego to będzie ciekawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

A to Polo 1.8T+ to od Pol-a ?

nie, od kumpla Chrisa (Octawia RS) ktory przeklada silnik ze Skody do Polo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie w niższą masę :) Wiosna będzie ciekawa masz rację :) Ale na razie myślę o zimie :mysli:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:36_________________________________________________Powiem szczerze, że jak zobaczyłem tą octe w Kamieniu Śląskim to pomyślałem że tam jaki potwór jest pod maską. Ale okazało się potem że lekko zmodzone 1.8T a pomysł z masą wporzo nawet, tyle że gośc pewnie sam tego nie robił :gwizdanie: :)[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 21:42_________________________________________________Przypuszczam, że to polo 1.8T może kręcić podobne czasy do tego V8 bo będzie miało niższą masę, choć przypomnij mi jeszcze jaką moc miało to 1.8T? :mysli: Bo nie pamiętam dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś robi niezłe czasy tą Octą, bo jakoś niskie 13-tki[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 22:24_________________________________________________Coś czuję, że za tydzień będzie browar :naughty: bo ta 1100 strona zbliża się wielkimi krokami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: i po zlociku[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 22:38_________________________________________________Gregor nie wiem na ile to prawda ale pytałem kto stawia na 1100 i wszyscy mówili o Tobie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś robi niezłe czasy tą Octą, bo jakoś niskie 13-tki

dokladnie

witam prezesa :hi:

i po zlociku

i jak bylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: i po zlociku[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 22:38_________________________________________________Gregor nie wiem na ile to prawda ale pytałem kto stawia na 1100 i wszyscy mówili o Tobie :gwizdanie:

:hi:

Skoro już mnie wkręcili to niech tak będzie :good: W końcu postawię i ja :) Tylko pytanie czy dam radę dotrzeć na spota za tydzień. Zresztą za tydzień to spot będzie w Częstochowie czy jak ot będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor....... dziś doszedł do skutku długo oczekiwany pojedynek :)

B7 3.0tdiQ + sofr & S4B5 + katy w śmietniku

mieliśmy z Dogim z 5-6 przejazdów, warunki może nie najlepsze ale dla obu takie same :)

Myślę, że podsumowując można powiedzieć REMIS bez większej przewagi jednego czy drugiego :)

Może bardziej profi pojedynek ( np. w kamieniu śląskim ) w normalnych warunkach, na odcinku 1/4 mili i pomiarem czasu przejazdu wyłoniłby zwycięzce.Ale w ulicznym amatroskim ściganku furki są naprawdę bardzo ale to bardzo podobne.

Chyba się Dogi ze mną zgodzi - jedyna znaczna różnica jaką zauważyliśmy to w spalaniu :decayed:

Dogi ile wyszło u Ciebie ? u mnie pod domem było średnie 15l :decayed:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 22:49_________________________________________________

:hi: i po zlociku[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 22:38_________________________________________________Gregor nie wiem na ile to prawda ale pytałem kto stawia na 1100 i wszyscy mówili o Tobie :gwizdanie:

:hi:

Skoro już mnie wkręcili to niech tak będzie :good: W końcu postawię i ja :) Tylko pytanie czy dam radę dotrzeć na spota za tydzień. Zresztą za tydzień to spot będzie w Częstochowie czy jak ot będzie?

tak - ale wyjazd do SC jest w niedziele i myślę że w piątek normalnie zlocika bez zmian będziemy mieli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam laski na spocie???

no i znów byliście na strefie, poczekajcie jak założe te graty, to będę Was wciągał moją suszarą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam laski na spocie???

no i znów byliście na strefie, poczekajcie jak założe te graty, to będę Was wciągał moją suszarą...

kogo ? 1.9tdi i 1.6 ?

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na strefie nie byliśmy - tam jest zdecydowanie za krótko na konkretne ściganko[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 22:59_________________________________________________

Gregory powiedz mi ile idzie wycisnąć z k04 +program + filtr+ wywalony kat będzie 2** ?

będzie - przynajmniej powinno - ale niech się nasz szpec wypowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrikos, u nas zawsze na spotach jest gorąco, byś był latem to byś widział :naughty:

spot w piątek musi być, to nic nie znaczy że jedziemy do medalików, bo Gregor aka "małe turbo" ma stawiać bronki :decayed:

buhahhaha na K04 to spokojnie 2XX będzie, obstawiam że w takim setupie ponad 240 kucyków, ale nie kombinuj bo całkiem się wkręce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregory powiedz mi ile idzie wycisnąć z k04 +program + filtr+ wywalony kat będzie 2** ?

tylko ile taki set... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napisaleś Patrikos o wtryskach i o kolektorze...

obstawiam że spokojnie 10 tyś zł musisz mieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot w piątek musi być, to nic nie znaczy że jedziemy do medalików, bo Gregor aka "małe turbo" ma stawiać bronki

:polew:

jak wszyscy wiedza i sami się już przekonali - na piątkowe zloty nic wpływu nie ma - sa zawsze i kropka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrikos, no to troche Cie zmartwie, bo musisz mieć tak:

K04 (oczywiście nie ta co jest ich mase na allegro, od tt i golfa) kolektor, IC, wtryski, dolot, program...

ale niech sie nasz "PaPa TuRbO" wypowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...