Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Gregor w tym tygodniu ja mam stawiać tylko nie wiem czy mi nie wypadnie iść do roboty :kwasny:

ale Ty się nic nie martw dla Gregora naszej muzy i natchnienia w rezanku zawsze się browar znajdzie :drinks:

Gregor co ty jakąś sektę zakładasz :mysli::rolleyes:

:polew: Guru pomyśli się, może jakiś BAT spotów śląskich :naughty: Taki nieformalny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Gregor w tym tygodniu ja mam stawiać tylko nie wiem czy mi nie wypadnie iść do roboty :kwasny:

ale Ty się nic nie martw dla Gregora naszej muzy i natchnienia w rezanku zawsze się browar znajdzie :drinks:

Gregor co ty jakąś sektę zakładasz :mysli::rolleyes:

:polew: Guru pomyśli się, może jakiś BAT spotów śląskich :naughty: Taki nieformalny :decayed:

O kurde to widzę że faktycznie trzeba rezać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregor w tym tygodniu ja mam stawiać tylko nie wiem czy mi nie wypadnie iść do roboty :kwasny:

ale Ty się nic nie martw dla Gregora naszej muzy i natchnienia w rezanku zawsze się browar znajdzie :drinks:

Gregor co ty jakąś sektę zakładasz :mysli::rolleyes:

To ty nie wiesz że ja i Pucek zapisaliśmy sie do sekty 1.8TurboREZACZ :cool1:

Kiedy Guru przepisujesz się z tego GEYclubu do Nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Partikos z "rezaczem jesieni" ? dla mnie piwko się znajdzie? :mysli:

dziś znów odwiedziłem stacje, wleciało mi do baku kolejne 33 litry :decayed: ciekawe na jak długo wystarczy :polew:

Patrikos, jeden raz napisałeś coś dobrego :naughty:

Guru to słaba pitka, on tylko dużo mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Partikos z "rezaczem jesieni" ? dla mnie piwko się znajdzie? :mysli:

dziś znów odwiedziłem stacje, wleciało mi do baku kolejne 33 litry :decayed: ciekawe na jak długo wystarczy :polew:

Patrikos, jeden raz napisałeś coś dobrego :naughty:

Guru to słaba pitka, on tylko dużo mówi

I dla Ciebie :drinks: się znajdzie w końcu jesteśmy w tej samej sekcie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Guru przepisujesz się z tego GEYclubu do Nas ?

W takim GEYclubie to sam byś chciał być :tongue4:

Patrikos, jeden raz napisałeś coś dobrego :naughty:

Guru to słaba pitka, on tylko dużo mówi

I to mówi 1.8 TQ na 1.8 TQ ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja uciekam dziewczyny, mam jeszcze sprawę do załatwienia, no i trzeba coś zjeść przed robotą...

to bawcie się dobrze, a Ty Guru, podejmij wkońcu męską decyzje :decayed:

Guru, rezaj rezaj :> to Cie motywuje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz Pucek ja żeby to jakoś wszystko ogarnąć na początku grudnia udaję się zamontować podtlenek LPG :naughty:

jak pewnie czytałeś robi się ustawka na hamulcownie :kox: a po zimie zaczne ostrzej rezać

(dziś zmieniałem świece i udało mi się zmienić całe dwie ... niestety klucz się poddał i skończę dopiero jutro )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bawcie się dobrze, a Ty Guru, podejmij wkońcu męską decyzje :decayed:

Guru, rezaj rezaj :> to Cie motywuje :polew:

Na chwilę obecną wiem że co najmniej do lata nic rezać nie będę bo moje inne plany rozwijają się w dobrym kierunku :no: ;( a dalej zobaczymy :wink4: może nie będę musiał nic rezać :naughty::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrikos, jeden raz napisałeś coś dobrego :naughty:

Guru to słaba pitka, on tylko dużo mówi

I to mówi 1.8 TQ na 1.8 TQ ;(

Guru, seryjne 1.8T jest dla chłopców , zmodyfikowane dla mężczyzn :naughty::kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Audi Klubu naleze od 4 lat :tongue4: to bylo za wygrane :wink4:

od Ciebie mam ten link :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrikos, jeden raz napisałeś coś dobrego :naughty:

Guru to słaba pitka, on tylko dużo mówi

I to mówi 1.8 TQ na 1.8 TQ ;(

Guru, seryjne 1.8T jest dla chłopców , zmodyfikowane dla mężczyzn :naughty::kox::decayed:

A pompowanie kół azotem a nie zwykłym powietrzem się liczy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrikos, jeden raz napisałeś coś dobrego :naughty:

Guru to słaba pitka, on tylko dużo mówi

I to mówi 1.8 TQ na 1.8 TQ ;(

Guru, seryjne 1.8T jest dla chłopców , zmodyfikowane dla mężczyzn :naughty::kox::decayed:

A pompowanie kół azotem a nie zwykłym powietrzem się liczy :kox:

nie, w powietrzu azotu jest 78% ... 21 % tlen <1% to inne

więc jak pompujesz azotem do dajesz się robic w d**ę bo i tak nie masz w środku 100% azotu, bo nie robiłeś tego w próżni... wiec powiedzmy z 78% zwiększasz skład do max 95% a i tak jak uciekają to inne pierwiastki nie tlen i azot :P [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 19:26_________________________________________________na politechnice mam wykładowcę co pracuje jako pomocnik przy wyścigach motocykli - oblicza ile napompować powietrza do kół przed wyścigiem - bierze pod uwagę tor ilość zakrętów itp. - PRZE KOLEŚ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze na moment jestem, Królu, teraz to mnie zdołowałeś, zapłaciłem 10 zł za pompowanie 4 kół zimowych azotem, licząc że znów 1 konik wpadnie :polew:

patrikos, hamulce zmieniasz? na wiosnę to już musi być wyrezane, a właśnie, na pocieszenie napiszę wszystkim tym którzy chcą chipować nie serie a już coś wyrezane, wtedy nie ma ulg, koszt programu to 1500 zł :gwizdanie:

więc nic nie da że ktoś pojedzie z kimś, bo poprostu tyle sobie życzą za kombinowane auto :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Prezes porządek u siebie w wątku zrobiony boś tam rano ostro rezał :przebiegly:

skąd wiesz ? 2 godzinki siedziałem żeby pousuwać ten największy spam - bo naprawdę żeby tam coś o furce znaleść to już był problem :decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 19:55_________________________________________________

Te Prezes porządek u siebie w wątku zrobiony boś tam rano ostro rezał :przebiegly:

O ku***a 36 stron z 52 :shocked: toś porezał tam ostro :blink:

wczoraj z 57 zrobilo sie 9 :gwizdanie: ale chyba kogos ponioslo ze "sprzataniem"

:gwizdanie:

nie poruszajmy tego tematu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze na moment jestem, Królu, teraz to mnie zdołowałeś, zapłaciłem 10 zł za pompowanie 4 kół zimowych azotem, licząc że znów 1 konik wpadnie :polew:

patrikos, hamulce zmieniasz? na wiosnę to już musi być wyrezane, a właśnie, na pocieszenie napiszę wszystkim tym którzy chcą chipować nie serie a już coś wyrezane, wtedy nie ma ulg, koszt programu to 1500 zł :gwizdanie:

więc nic nie da że ktoś pojedzie z kimś, bo poprostu tyle sobie życzą za kombinowane auto :rolleyes:

to lepiej zrobić chipa a potem dorzucić graty i jechać na darmową korekcję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Prezes porządek u siebie w wątku zrobiony boś tam rano ostro rezał :przebiegly:

O ku***a 36 stron z 52 :shocked: toś porezał tam ostro :blink:

wczoraj z 57 zrobilo sie 9 :gwizdanie: ale chyba kogos ponioslo ze "sprzataniem"

No ale to słyszałem (czytałem) że Miron go tam szybko ustawił i wszystko wróciło :wink4:

nikogo nie ustawiałem - małe koleżeńskie nieporozumienie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Prezes porządek u siebie w wątku zrobiony boś tam rano ostro rezał :przebiegly:

skąd wiesz ? 2 godzinki siedziałe żeby pousuwać ten największy spam

Czekaj jak ty to zawsze piszesz że jesteś wszędzie i wiesz wszystko :rolleyes::przebiegly:

nikogo nie ustawiałem - małe koleżeńskie nieporozumienie :wink4:

No zje*a z góry na dół i wrócił to co wykasował :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj tak sprzątałem w swoim wątku że nawet posty zielonych usuwałem :decayed:

Ps. Jutro zabieram się za sprzątanie Gliwickich - ale boję się że max 150 stron zostanie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...