Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Majki, ja bym wstawił kubły, nie koniecznie skóra, RNS-E, może inna gała i kiera, ale te są też dobre

tak jak Mirek pisze, zewnętrznie jest BARDZO fajna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

z na forum nie ma B7 z takim środkiem? byś mógł podpatrzeć conieco, może ktoś coś takiego robił

Mirek, no tak, ale widzisz za ile sprzedałeś swoją, fakt, miałeś ten Sline zewnętrzny, rns, ale to też za około 42 tyś byś musiał ją sprzedać...

Pucek - u mnie było jeszcze RNS-E, dokładki w kolor, DVD, 220ps, Bi-xenon, alu 18, ledy tył i kilka innych detali.

I powiedzmy sprzedałem za 5-7 tyś więcej niż stały ( tyle że dużo gorsze )

A koleś chce ( pół roku później niż ja sprzedałem ) spokojnie moge powiedzieć 12 tys zł za dużo

Rozumiem że można sobie furę cenić - ale bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki, ja bym wstawił kubły, nie koniecznie skóra, RNS-E, może inna gała i kiera, ale te są też dobre

tak jak Mirek pisze, zewnętrznie jest BARDZO fajna :kox:

Pucek ale kubły to ja mam z elektryką lędźwi i wysuwanymi przodami tylko nie w skórze a chcialem własnie skóre w tym kolorze, już raz widziałem takie auto i było miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek nie no to faktycznie, nie brałem pod uwage tej reszty Twojego wypasu, w takim razie nie ma co gadać

wolę sobie nie wspominać, że mogłem mieć takiego furacza :polew: więc słabe to miałeś :notworthy:

ja idę spać, na 9:30 mam być u Mistrza... czyli APU w cześciach :naughty:

Majkel, a coś mi świtało że masz te zwykłe tapczany :rolleyes: w takim razie RNS-E i ja bym resztę zostawił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

majki a to czemu chcesz Twoja sprzedac ??[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 07:23_________________________________________________majki prosze http://moto.allegro.pl/item837134634_komplet_foteli_s_line_szare_do_b6_b7_sedan_2007rok.html

:hi: takie fotele to on wlasnie ma teraz takze mi sie wydaje ze jak juz to skora by go cieszyla bardziej

no i tez mi sie majkel wydaje ze nie powinienes sprzedawac tego wozka co masz bo jest zaj...sty i szkoda by bylo

wyrezaj RNS' E i zmiana kiery na multi i lewarek i bedzie bosko z tym zewnetrzym wygladem no moze wymien sobie jeszcze zderzak przod na s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

majki a to czemu chcesz Twoja sprzedac ??[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 07:23_________________________________________________majki prosze http://moto.allegro.pl/item837134634_komplet_foteli_s_line_szare_do_b6_b7_sedan_2007rok.html

Hmm jakaś depresja zimowa mnie chyba złapała i ogólnie to auto mam już 2 lata i chyba mi sie nudzi powoli :wallbash:

Boniu taki środek to ja właśnie mam tylko szukam takiego z bokami w skórze lub całej skóry żeby pod kolor reszty środka pasowało, musze zobaczyć jak kolega Patrox wymłodził swój środek w 3,0 tdi bo miał ten sam kolor tapicery a wiem że coś tam zmieniał.

I zastanawiam sie czy nie zrobić sobie prezentu na świeta i pojechać na wycieczke do tej firmy :gwizdanie:

http://allegro.pl/item833838104_audi_rns_e_a4_8e0_2009_rnse_rns_mp3_lubuskie.html

Myśle że cena ok, Mirek jak myślisz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena średnia - za 1500 kupujesz bez problemu - tylko pamietaj że sama navi nic Ci nie daje - u Ciebie koszty będą dużo większe :wink4:

Napisz do Protona - on miał tą samą sytuacje - musiał przerabiać tunel i klimatronic - zapytaj ile go całość wyniosła :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pucek ja mam takie audio, że bad romance nawet przez zamknięte szyby przechodnie słyszą :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pucek ja mam takie audio, że bad romance nawet przez zamknięte szyby przechodnie słyszą :kox: :kox:

albo tak nieszczelne auto :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pucek ja mam takie audio, że bad romance nawet przez zamknięte szyby przechodnie słyszą :kox: :kox:

albo tak nieszczelne auto :polew: :polew:

:chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pucek ja mam takie audio, że bad romance nawet przez zamknięte szyby przechodnie słyszą :kox: :kox:

albo tak nieszczelne auto :polew: :polew:

:chytry:

spoko , też mam nieszczelne :wink4: przy 220 łeb urywa :confused4: też tak masz?? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pucek ja mam takie audio, że bad romance nawet przez zamknięte szyby przechodnie słyszą :kox: :kox:

albo tak nieszczelne auto :polew: :polew:

:chytry:

spoko , też mam nieszczelne :wink4: przy 220 łeb urywa :confused4: też tak masz?? :)

identycznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu - a jak przy wyższych prędkościach :gwizdanie:

ustaje czy jeszcze głośniej się robi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam ten sam problem ale mam od drzwi pasażera uszczelkę dziurawą po próbie włamania :wallbash:

dobry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu - a jak przy wyższych prędkościach :gwizdanie:

ustaje czy jeszcze głośniej się robi :decayed:

poziom hałasu wzrasta wprost proporcjonalnie do prędkości dopiero powyżej prędkości dźwięku mam spokój :naughty:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 13:06_________________________________________________Cześć Rezacz z Knurowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam Mirku? dalej kopci? :decayed:

Krolu :hi:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 13:07_________________________________________________ale dzisiaj pospałem :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...