Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Heble przetestowane :D

W weekend byłem na zlocie 306team połączonym ze zlotami seatowców i mieliśmy do dyspozycji lotnisko w Kamieniu Śląskim :D

Była ćwiartka z pomiarami oraz próba time attack. Miałem okazję hamować dość ostro i jestem bardzo zadowolony z tylnego zestawu :D

Teraz tylko zedrzeć do końca przód i zrobię jakąś zmianę :D

Na trasie też heble fajnie się sprawowały, polecam :D

Kilka fotek ze zlotu poniżej, jak ogarnę też filmy z TA i 1/4mili, to wrzucę linki :D

thumb-img-14398164822066228073.JPG thumb-img-1439816498923260135.JPG thumb-img-14398165101900872229.JPG thumb-img-14398165161956263879.JPG thumb-img-14398166721473152043.JPG

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano

No i ładnie :thumbup1:

Opublikowano

co wentyle to wentyle i nikt mi tego nie powie ;]

Opublikowano

Flat Five zawsze robi robotę :D pozdrawiam i powodzenia w modach!

Opublikowano

na co ci ten budzik :P

Opublikowano
  • Autor

żeby wiedzieć kiedy pompkę paliwa kupić :D

Opublikowano

to teraz jakis monitoring pod maske zeby sledzic pod maska cisnienie ;o

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Co to tak pusto i cicho?

Wysłane z mojego SHIELD Tablet przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ooo panie... Tyle mam do wpisania, ze nie mam kiedy ;) i zdjec troche tez czeka [emoji14]

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

dawaj nie gadaj bo nudno

Opublikowano

Dokładnie, ostatni dzień wolny więc akurat możesz ładnie zakończyć długi weekend :) a niedługo i ja Cię zaskoczę bo postanowieniem noworocznym jest własny temat :D tylko sufit muszę jeszcze włożyć żeby na zdjęciach jakoś to wyglądało [emoji14]

Wysłane z mojego SHIELD Tablet przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Nie pitol... u mnie sufitu nie ma jeszcze i jakoś na zdjęciach wygląda :D

Dziś już nie ogarnę się... jutro w robocie coś naskrobię i wrzucę trochę fotek :D

A Ty dawaj temat lepiej !! :D

Opublikowano

Czekam na ciepły dzień żeby go umyć i zrobić foto :-)

Opublikowano
  • Autor

To chyba na wiosne dopiero sie doczekasz teraz [emoji14]

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Podobno w przyszłym tygodniu ma być ładniej :-) więcej niż 0 stopni mi wystarczy :-P

Opublikowano
  • Autor

Ok.
Chwilę znalazłem, to żeby nie było nudno, to zapodaję takie kilka fotek na początek :D

Pożyczyłem kobiecie auto, na babski weekendowy wypad, jakoś na koniec sierpnia.

Oto efekty:

thumb-img-14519106451560299970.jpg thumb-img-1451910441541525039.jpg thumb-img-1451910442650084166.jpg

thumb-img-14519106502066185854.jpg thumb-img-1451910653134229875.jpg

Generalnie do wymiany chłodnica silnika, pas przedni, maska no i wypadałoby też zderzak wymienić.
Oberwały też mocowania lamp (standard). Całe szczęście chłodnica klimy wytrzymała i FMIC również dał radę, mimo, że trochę go sponiewierało.
Pas przedni i chłodnicę ogarnąłem najszybciej. Ponieważ fundusze nie były w dobrej kondycji, to wynalazłem maskę w kolorze, niestety ma pełno purchli przy grilu i czeka ją malowanie na wiosnę.

Zderzak polepiłem sticker bombem, mocowania lamp naprawiłem. Zrobiłem "zbrojenie" z gipsiaków i zapaćkałem szpachlą. Chyba muszę to opatentować, bo całkiem nieźle siętrzyma i na 100% wytrzyma dłużej niż jakieś spawanie plastików :D

thumb-img-14519109891486113961.jpg thumb-img-14519109891896609844.jpg thumb-img-14519109901701073767.jpg thumb-img-1451910990612745207.jpg
Na chwilę obecną A4 wygląda jak nieszczeście :(
Zderzak niestety osłabiony przez podcięcie belki na FMICA, pofalował się przy dzwonie i jak dotrwa do wiosny, to będzie sukces :D

Nie mam zdjęcia jak to wygląda obecnie, ale może cyknę coś jak będę wracał do domu po robocie.

Taka sytuacja na koniec sezonu letniego :D

Oczywiście to jeszcze nie koniec przygód, zmian i planów, ale dam Wam szansę na pocieszanie mnie trochę :D

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano

w Dzika przyładowała??

Opublikowano

mi to wyglada na wjazd pod taka mala bramke parkingowa

Opublikowano

A jak dla mnie to nadzi ała się na hak holowniczy :) niedawno też to przerabiałem, tylko po stronie pasażera, tu mi wygląda jakby stroną kierowcy. No to ładnie :) czekamy na resztę przygód :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.