Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mam od Golfa V własnie, tylko nie oryginał, to co teraz produkują...

Nie jest tragicznie... z pewnością lepiej niż z tym co było seryjnie :D

Opublikowano

Też się zastanawiałem nad nową ale udało mi się kupić na allegro za 40zl ori w bdb stanie..

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Czekam na dystanse 15mm na tył i wyszarpałem wczoraj wreszcie kierownicę do obszycia :D


wczoraj wpadł nowy gadżet do bagażnika :D

3d25efda94f9.jpg

Opublikowano

Czekam na dystanse 15mm na tył i wyszarpałem wczoraj wreszcie kierownicę do obszycia :D

wczoraj wpadł nowy gadżet do bagażnika :D

3d25efda94f9.jpg

Masz wyrzucone oryginalny subwoofer?

Opublikowano
  • Autor

U mnie suba nie było wcale.

Opublikowano

Czekam na dystanse 15mm na tył i wyszarpałem wczoraj wreszcie kierownicę do obszycia :D

wczoraj wpadł nowy gadżet do bagażnika :D

3d25efda94f9.jpg

Masz wyrzucone oryginalny subwoofer?

To ori siatka? Jakaś taka napięta
Opublikowano
  • Autor

ori, ale z A6, mi to że napięta nie przeszkadza, nawet lepiej, bo łatwiej graty wkładać pod nią
nieużywana się trafiła :D

Opublikowano

ori, ale z A6, mi to że napięta nie przeszkadza, nawet lepiej, bo łatwiej graty wkładać pod nią

nieużywana się trafiła :D

Jakby nie było, niedawno też sobie taką sprawiłem i jestem mega zadowolony. Postawisz w pionie butelkę i nieważne jak będziesz jechał, wyłączając dachowanie [emoji14] , butelka będzie nadal stała :) więc zakup bardzo dobry :)

Edytowane przez Houdini

Opublikowano
  • Autor

nooo już testowałem własnie na kartonie pełnym wiśni wczoraj zrywanych, zero latania po bagażniku i robienia marmolady wiśniowej :D

nie ma ktoś na zbyciu ramki do manuala pod 2din?
Stan może być do renowacji, aby zaczepy były całe i ew. obwódka chromowana...

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano

Przytnij I din, u mnie siedzi lepiej w konsoli II din niz I i nie rypi chociaz :grin:

A jak cos to mam II dinowy tylko od automatu. Wolalem przyciac I din i nie bawic sie z przekladniem chromu bo polowy zatrzaskow pewnie by nie bylo...

Edytowane przez pablo15005

Opublikowano
  • Autor

Chyba tak zrobię, bo już mnie wnerwia ta ramka od automatu :P
Także Hudini, jeśli jeszcze nie masz, to mogę Ci moją od 2din automatu podarować...

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano

Czekam na dystanse 15mm na tył i wyszarpałem wczoraj wreszcie kierownicę do obszycia :D

wczoraj wpadł nowy gadżet do bagażnika :D

3d25efda94f9.jpg

na przód cos dystansu bd dawał?

jakie et felg??

Opublikowano
  • Autor

Już przyjechały 15mm na tył, także na przód pójdzie 11mm :D

Od poniedziałku będę działał w temacie.
No chyba, że nie będzie padało, to może dziś wrzucę, ale mi się nie chce za bardzo i późno z huty dziś wychodzę... :/

Opublikowano

a Twój felunek ile et ma?

z dystansem w jakie et końcowe celujesz?

Opublikowano

Chyba tak zrobię, bo już mnie wnerwia ta ramka od automatu [emoji14]

Także Hudini, jeśli jeszcze nie masz, to mogę Ci moją od 2din automatu podarować...

Biere :D a kółko piękne :) reggi?
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Flaty maja standardowo 45et.
Kiera owszem od Reggiegi... szkoda tylko, ze nie dalo sie tych wypustek powiekszyc... bardziej uwypuklic :/

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

Tak się prezentuje kierownica w aucie:

 

4bf0ff440e36.jpg

Jestem zadowolony, chociaż szkoda, że nie powiększyło się tych wypustek.

Dociąłem też ramkę dźwigni zmiany biegów.

Ceny 2din są nieatrakcyjne i ciężko kupić osobno. Wszyscy chcą sprzedawać z całą konsolą.

Siedzi bardzo ładnie, nic nie lata i nie ma też jakiejś wielkiej dziury. Polecam zabieg wszystkim, którzy mają podobny problem.

195f32f3c083.jpg

Wpadły też dystanse Eibach ProSpacer. Teraz mam już komplecik :D
Na przód są 11mm na tył 15mm, są bardzo lekkie w porówniu ze stalowymi.
Polecam :D

eac3ad065330.jpg

Z kolejnych rzeczy, to FLATY poszły na renowację i zmianę koloru. Jedna felga niestety miała lekkie pęknięcie i musi zostać zespawana. Powiem Wam, że biorąc pod uwagęto po jakich dziurach latałem i z jakimi prędkościami, to Flaty mnie zadziwiają swoją wytrzymałością :D Inne chińskie felgi, pewnie już by się w precel zawinęły :D
Ciekawe czy wszystkie fabryczne felgi tak mają? W Peugeocie Cyclony Speedline teżbyły wyjątkowo wytrzymałe.

Fotki felek wrzucę jak wrócą z pieca na auto. Czasowo na zimówkach latam.

Z drobiazgów, to wymieniony filtr przeciwpyłkowy i wyjąłem wkładkę Pipercrossa na rzecz zwykłego filtra papierowego. Wkładkę poczyszczę i będzie na nastepny raz.

Sprawdziłem też autko jako sypialnię na festiwalu Audioriver w Płocku. W skrócie: daje radę!

Zderzaka jeszcze nie robiłem, zamazałem tylko plastilakiem naklejki i wymieniłem ramkę klubową z tej połamanej 3d na zwykłą.

Ogólnie rezygnuję ze zderzaka S4 na rzecz zwykłego poliftowego. Z pakietu S4 narazie w planach zostają tylko progi.

 

[EDIT 12.08.2016]

 

Takie tam podglądacza :D

bcc5b8ef4de2.jpg

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano

Ładnie ładnie :D teraz jakaś dobra powłoka na to i będzie malina :D

Opublikowano
  • Autor

dobra? czyli jaka?

Opublikowano

Zależy od funduszu [emoji14]

Opublikowano

tylko AJLe w wersjii sport polifcie i v6stki miały wydech 60mm zamiast 54

zamiast 55mm ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.