Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Felgi dużo lepiej teraz wyglądają :thumbup1:

Kapselki może ?
824b9f545717.jpg

Jak chcesz to mam jeszcze trochę wosku do felg chemical guys wheel guard.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

5e9e0d20d4e70e24303d59c662a2c12a.jpg

Brudasy dwa :)

Opublikowano

przygarnołbym :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja mojego gruza chętnie oddam za trochę k. :D
Wkurza mnie coraz bardziej ten złom :P Chyba pora na zmiany :D

Teraz taki zapuszczony, bo tam gdzie parkuję nie ma sensu nawet myć. Kurzy się jak cholera.
Zderzakiem nie mam się czasu zająć i ogólnie mam zapierdziel teraz :/

Jeśli chodzi o moje FLATY, to co widać na zdjęciu to nic :P
Kolesiowi, któremu oddawałem felgi do naprawy i malowania naprawdę fajny efekt wyszedł z tym szarym :P

Z daleka widać jakby był matowy, natomiast z bliska ze słoneczkiem wygląda tak:

72ea49a8fc59.jpg

Niestety chyba zwierze jakieś wlazło w nocy pod maskę się grzać i pojebało coś w elektryce...

Silnik się dławi i nie ma siły jechać od czasu do czasu zerwie się i szarpie.

Stawiam na czujnik temp. powietrza, ale pewien nie jestem czy przepływka też nie będzie do wymiany :/

Houdini zmieniłeś miejsce parkingowe? Bo coś Cię nie widać koło Biedry, jak czasem przechodzę :P

Opublikowano

Wiem wiem teraz wszędzie dookoła budowy...masakra...

Auto do ogarnięcia :D wszystko się da ogarnąć :)

Nadal pod biedrą tylko na tygodniu to w trasie a wtedy auto na firmie w grodzisku stoi :)

Opublikowano
  • Autor

jak będziesz znowu tutaj gdzie na foto, to daj cynk, to Ci dam tą osłonę od lewarka biegów, bo jeżdzi ze mną już z pół roku i się wala po bagażniku :P

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nie zaglądałem, dawno nie pisałem.

Nic się nie dzieje... :P

małe ślizganie ze stycznia:

 

 

W tym tygodniu przegląd, to pewnie coś wpadnie...

A tak to nic tylko leję i km trzaskam :D

Ostatnio często w góry śmigam... z dechami też już byłem.

Za boxem dachowym się rozglądam :/

Opublikowano

zazdraszczam Quattro... ale na sniegu lepiej niz na lodzie :P

Opublikowano

Zwróciłeś może uwagę jaką temperaturę oleju miałeś po 5 minutach takiego ślizgania?

Opublikowano
  • Autor

Standardowo o jakieś 20 stopni mniej niż wody. Więcej niż chłodzenia nie da rady uzyskac tutaj. Później już się utrzymuje stałą temp.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 0 minutes later

Nowo na lodzie mniej zabawy, ale co poradzić? [emoji14] miejscami była też sucha kostka ;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Sorki, oszukalem... Właśnie widzę, że skala jest inna.. wskazowka od temp. oleju po 5 minutach slizganie jest na kresce o jeden mniejszej niż 120. Czyli pewnie 100.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ty żyjesz :o a tak ostatnio się zastanawiałem co się z Tobą dzieje :) ładne boki, widzę że też lubisz parking factory ;)

Opublikowano
  • Autor

Kobita mnie po nocy ciągnęła, bo miała coś oddać. Nie chciało mi się za nią biegać, to się poslizgalem. Jak wróciła, to ja ustawiłem z telefonem żeby coś nagrała. Także spontan.

Mi parking średnio spasował, bo ciasno i prawie sam lód. Ale nie ma co narzekać[emoji6]

Zbieram siły i graty na wiosnę. Wtedy zacznę coś dlubac.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No lepszy statyw niż miała by krzyczeć że niszczysz auto [emoji14]
Dla mnie parking jest ok bo nie jest nudny, cały wolny plac potrafi się znudzić po 2 min, a tu przynajmniej jest na co uważać i dookoła czego się kręcić :)
Niedaleko jest jeszcze tajny wyjazd na stare płyty za halami ursusa, tyle że tam jest większe ryzyko faila [emoji14]
Znasz jeszcze jakieś dobre miejscówki w okolicy?
A co do lodu, taki mamy klimat, tak Ci się trafiło ;)

Opublikowano
  • Autor

Na zeran trzeba sie ustawic na jakis weekend.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W sensie wnr?

Opublikowano
  • Autor

W ciagu dnia... 50zl i jezdzisz ile chcesz

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Żerań fajna sprawa ale osobiście bym nie wjeżdżał swoją, łatwo coś urwać :P

Opublikowano
  • Autor

Tutaj miejscówka niezbyt gładka, ale co roku na niej śmigam chociaż trochę:)

W sobotę byłem trochę pośmigać jak jeszcze widno było.

 

Jeśli na Żeraniu jest tak nierówno jak tutaj, to nie ma tragedii moim zdaniem :D

Ja jeszcze nic nie urwałem :D

 

 

Opublikowano
  • Autor

Taka sytuacja
...

 

429c9de6de3e.jpg   f084470065cd.jpg  54828c87eb45.jpg  396f3c75e41a.jpg

9184aa05b6d3.jpg  2d28691a74c0.jpg  a792b99a1cb1.jpg  01664e2b6b41.jpg
 

:D

 

Edytowane przez j4s2c2vr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.