Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok.

Chwilę znalazłem, to żeby nie było nudno, to zapodaję takie kilka fotek na początek :D

Pożyczyłem kobiecie auto, na babski weekendowy wypad, jakoś na koniec sierpnia.

Oto efekty:

thumb-img-14519106451560299970.jpg thumb-img-1451910441541525039.jpg thumb-img-1451910442650084166.jpg

thumb-img-14519106502066185854.jpg thumb-img-1451910653134229875.jpg

Generalnie do wymiany chłodnica silnika, pas przedni, maska no i wypadałoby też zderzak wymienić.

Oberwały też mocowania lamp (standard). Całe szczęście chłodnica klimy wytrzymała i FMIC również dał radę, mimo, że trochę go sponiewierało.

Pas przedni i chłodnicę ogarnąłem najszybciej. Ponieważ fundusze nie były w dobrej kondycji, to wynalazłem maskę w kolorze, niestety ma pełno purchli przy grilu i czeka ją malowanie na wiosnę.

Zderzak polepiłem sticker bombem, mocowania lamp naprawiłem. Zrobiłem "zbrojenie" z gipsiaków i zapaćkałem szpachlą. Chyba muszę to opatentować, bo całkiem nieźle siętrzyma i na 100% wytrzyma dłużej niż jakieś spawanie plastików :D

thumb-img-14519109891486113961.jpg thumb-img-14519109891896609844.jpg thumb-img-14519109901701073767.jpg thumb-img-1451910990612745207.jpg

Na chwilę obecną A4 wygląda jak nieszczeście :(

Zderzak niestety osłabiony przez podcięcie belki na FMICA, pofalował się przy dzwonie i jak dotrwa do wiosny, to będzie sukces :D

Nie mam zdjęcia jak to wygląda obecnie, ale może cyknę coś jak będę wracał do domu po robocie.

Taka sytuacja na koniec sezonu letniego :D

Oczywiście to jeszcze nie koniec przygód, zmian i planów, ale dam Wam szansę na pocieszanie mnie trochę :D

Dlatego jak ja jestem w pracy 1000km od domu i słyszę przez telefon "to ja wezmę auto i pojadę z koleżanką gdzieś tam" to mnie biała gorączka ogarnia

Opublikowano
  • Autor

Generalnie podobno wjechała pod tyłek dostawczaka... ale nie wiem na 100%, bo na rejestratorze się nadpisało i nie mogę zweryfikować :P

Ale nie ma tego złego, na wiosnę będzie większe ciśnienie, żeby auto oddać do lakiernika :D

Kilka rzeczy będzie do zrobienia... :D

Co dziwne BRA nie ucierpiała prawie wcale przy tym zdarzeniu :D

Nic się nie porwało, czy podziurawiło.

Niestety, chyba jej dni dobiegają końca, ponieważ przy prędkościach ponad 200km/h, porwały się te wzmocnienia, które mają dociskać ją do maski :/
Jeszcze zobaczę co się z nią stanie po upraniu i czy mój mistrz igły się podejmie naprawy :D

Wpadły takie fanty, które też czekają do wiosny na montowanko i malowanie :D

ce822b438c83.jpg c8f56c6c3927.jpg be684926541e.jpg

Nie jestem jeszcze pewien przodu, może ten pójdzie na handel a ja poszukam zwykłego poliftowego, ale muszę jeszcze to przemyślec, za dużo tych fejkowych S już jest :D Z drugiej strony FmiC ma w tym zderzaku większą powierzchnię pracującą na 100% :D

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano

fejk nie fejk.. zakładaj :D

Opublikowano
  • Autor

Progi wlecą na 100%, ze zderzakiem jeszcze musze przemyśleć sprawę :D

Opublikowano

Ja ze zderzakami czekam do sezonu [emoji14] w razie jak będzie śnieg/ślisko czy inny czort to zwykły zderzak dostanie lanie :) eSkowy zderzak jest na setup letni :)

Opublikowano
  • Autor

No u mnie na sezon się już nazbierało... zderzak progi + lakierowanie maski, zderzaka, progów no i chcę pozbyć się mocowania listew tych dolnych na drzwiach i też polakierować. :D
Damian nie pitol, tylko temat już zakładaj, zdjęcia dodasz jak zrobisz :D

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano

Ogólnie auto już gotowe do sesji, tylko na pogodę czekam i wolną chwilę :)

a57b4fac03f72645a9bc18e4cee13de6.jpg

A wiesz jak to będzie wyglądało przy progach s4? W sensie bez tych listew?

Opublikowano
  • Autor

Lepiej niż z oryginałami, które musisz podciąć, albo będą się zawijały :D

No ładny reniferek, to jakaś moda jest w tym sezonie na te reniferowe tuningi ?

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano

Ja kupiłem od sida kompletny zestaw łącznie z tymi listwami na drzwi które w s4 dodatkowo są z plastiku, więc eliminuje to problem falowania się :)

Dostałem w prezencie więc założyłem przed świętami :) podobno to już było modne a teraz już nie jest :-P ale mimo wszystko reakcje ludzi na plus :)

Opublikowano
  • Autor

A masz wewnętrzne listwy też? Bo ja poluję jeszcze :D

Opublikowano

Dostałem wszystko :) nawet śrubki :)

Opublikowano
  • Autor

napisz na pw ile kasy dałeś


Żeby zmienić kółka na zimowe 17" musiałem dać dystans na tył.
To efekt swapowania hebli z S6 :D

Dlatego na chwilę obecną na tył wleciało 11mm od Eibacha.

Docelowo 11mm pójdzie na przód, a na tył zamówię 15mm, 11mm już się ułożyło i jeszcze można wypychać, na potrzeby przyszłego naciągu :D

Taki zestawik posiadam:

thumb-img-14525071061327655053.jpg

Flaty bez dystansu:

thumb-img-14525071751786144223.jpg thumb-img-1452507176358915768.jpg thumb-img-1452507176679113546.jpg

Flaty z dystansem:

thumb-img-14525072291786197775.jpg thumb-img-14525072271017931468.jpg thumb-img-1452507227811137803.jpg thumb-img-14525072291317896557.jpg

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano

powaznie wymagalo dystansu ?

ja stalowke strukturalna z golfa 16stke z ET50 zakladalem na ten hebel, ocieralo pierwszych pare km delikatnie o taki zgrzew na zacisku i sie wytarlo i bylo git

Opublikowano

Piotrek, mógłbyś wrzucić jakieś fotki tej lotki, jak leży na aucie?

Opublikowano
  • Autor

powaznie wymagalo dystansu ?

ja stalowke strukturalna z golfa 16stke z ET50 zakladalem na ten hebel, ocieralo pierwszych pare km delikatnie o taki zgrzew na zacisku i sie wytarlo i bylo git

No Flaty mają ET 45 z tego co pamiętam, ale mają mało mięsa od wewnątrz.

Niestety te 17" Ronale co mam na zime mają już ramiona głebiej mimo tego samego ET, no i dystans był konieczny, pewnie i pare milimetrów by styknęło, ale miałem pod ręką to wrzuciłem.

Na wiosnę będzie maniana :D

Piotrek, mógłbyś wrzucić jakieś fotki tej lotki, jak leży na aucie?

To do mnie?

Chodzi o daszek na tylną klapę ??

Jak znajdę coś konkretnego, to wrzucę jak nie to cyknę :D

Opublikowano

powaznie wymagalo dystansu ?

ja stalowke strukturalna z golfa 16stke z ET50 zakladalem na ten hebel, ocieralo pierwszych pare km delikatnie o taki zgrzew na zacisku i sie wytarlo i bylo git

No Flaty mają ET 45 z tego co pamiętam, ale mają mało mięsa od wewnątrz.

Niestety te 17" Ronale co mam na zime mają już ramiona głebiej mimo tego samego ET, no i dystans był konieczny, pewnie i pare milimetrów by styknęło, ale miałem pod ręką to wrzuciłem.

Na wiosnę będzie maniana :D

Piotrek, mógłbyś wrzucić jakieś fotki tej lotki, jak leży na aucie?

To do mnie?

Chodzi o daszek na tylną klapę ??

Jak znajdę coś konkretnego, to wrzucę jak nie to cyknę :D

tak, dzięki :hi:

Opublikowano
  • Autor

tak na szybko w temacie masz tutaj:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/223125-b5-ajl-jaszczurowy-wagon-na-flatach-z-jezorem-p/?p=4051309

ale pewnie już je widziałeś :P

także coś nowego będę musiał zrobić :D

Opublikowano

Jaszczur a jaka posiadasz aktualnie moc?

Opublikowano
  • Autor

ecu jeszcze bez modyfikacji, dane z hamowni w temacie gdzies wrzucalem...

generalnie hamowalem z nieszczelnym kolektorem wydechowym i wyplulo 179 na LPG, a na PB 170 niecałe :P
co odłoże trochę grosza, to jakaś akcja się dzieje i nie mogę na czipa się wybrać...

wtryski leżą i czekają :/

jak czipa zrobie, to pewnie sprzegło się zesra... i tak od początku :P

nawet głupiej kiery nie mam kiedy obszyć


No to jeszcze z obiecanych zaległych przygód...

Taka sytuacja na miesiąc przed Świętami była:

thumb-img-1453207421876047434.jpg thumb-img-1453207421385293803.jpg thumb-img-14532074222021745746.jpg thumb-img-14532074191088262337.jpg

Szybę wymieniłem tydzień przed Świętami, żeby mieć spokój w razie kontroli.

To była zła decyzja, bo wracając od rodzinki z Wigilii, dostałem kamykiem i nowa szyba dostała takie coś, centralnie na samym środku :/

thumb-img-14532074191717675089.jpg thumb-img-14532074211918801927.jpg

Wkurw na maksa, no ale robić trzeba....

Ciekawe na ile mi teraz starczy?? :/

Miesiąc grudzień zaliczam do najdroższego w tym roku jeśli chodzi o moje A4 :P

Zachciało mu się jeszcze nowego akumulatora :P

Na pokład wleciał Banner Red, ponoć taki jak idą obecnie u audi na pierwszy montaż.

Przełom stycznia i lutego, będzie nowe OC i Przegląd, także znowu kasę na czipowanie muszę uszczknąć.

I tak w koło Macieju :P

Opublikowano

odpryski od kamieni da sie ogarnać ;p zrob to zanim zrobi sie pajak ;p na pewno tansze niz szyba ;p

Edytowane przez jacca90

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.