Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie czuć jak turbo późno będzie wstawać jak będzie poniżej 18 stopni

Opublikowano
  • Autor

Czemu? Myślę, że nie będzie tragedii.

Dziś już wpadły kratki na przód, także auto znowu wyglada zwyczajnie :D

Na tylna boczną szybe bagażnika dałem naklepke klubową, dla lepszego rozpoznawania w tłumie innych b5 na ulicy ;)

thumb-img-14380855771292152460.jpg

thumb-img-14380855761975355082.jpg

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano

autko ładnie wygląda :thumbup1: jedynie tą czerwoną pętle usunąłbym, bo wg mnie wygląda słabo

Opublikowano

mi bra nie pasi :)

Opublikowano

mi bra nie pasi :)

+1

Opublikowano
  • Autor

Zaciski ogarnięte :D
W piątek zaczynam uzbrajanie na aucie ;)

thumb-img-14382492651375325732.jpg

Opublikowano

ogarniaj ogarniaj

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Juz prawie... Dzis wieczorem wrzuce fotorelacje z patentami :D

Co do stanika, to juz maski szukam do podmianki ;)

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano

i gdzid te foty

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

zaraz będą :P spamuje już internety :D
patience please master :D



Mała relacja ze zmiany hamowników w Audi A4 B5 na heble z S6 C5 :D

Co potrzeba:

- komplet tylnych zacisków z Audi S6 C5 lub Passata W8

- tylne tarcze Audi A8 D2 polift (średnica 269mm, grubość 22mm)
- komplet tylnych klocków Audi S4 B5
- dwa adaptery redukcyjne M12x1/M10x1
- 4szt. podkładek 2mm, do zrobienia dystansu, lub jakaś blaszka itp.
- dużo cierpliwości oraz dwie ręce sprawne :P

...Zaczęło się różowo, koło zeszło gładko :D
Obok leżała też wyjęta z opakowania nowa tarcza... Sądziłem, że będzie tak pięknie...

thumb-img-1438553403496562968.jpg thumb-img-14385533971721824366.jpg thumb-img-14385534511963547960.jpg

Podczas demontażu gratów starych zrobiłem małe spustoszenie w narzędziach typu "made in china"... Dopiero z pomocą przyszły narzędzia made in ZSRR, które do tej pory udawały eksponat muzealny :D
Uff!!! Udało się!!
thumb-img-1438557971968846743.jpg

Po zdemontowaniu rupieci wziąłem się, za przygotowywanie osłony tarczy, bo trochę przeszkadzała...
Jeśli okaże się, że szpara przeszkadza, to plan jest aby ją zasłonić fragmentem blachy i obspawać.
Kroczki były takie: podkładki dospawane dla usztywnienia w trzech miejscach, a następnie ścięcie diaksem tego garbiku po całości. Następnie oczyszczenie szczotą druciana mechaniczne oraz malowanie ocynkiem dla zabezpieczenia.

thumb-img-1438553457968890802.jpg thumb-img-14385535301751360494.jpg thumb-img-14385535441533725970.jpg

thumb-img-14385536031036131137.jpg thumb-img-1438554512319744508.jpg

kilka gramów na wadze mniej :D

Małe porównanie gratów biorących udział w modzie:
thumb-img-14385536181496074434.jpg thumb-img-143855364376270082.jpg thumb-img-1438554067839708520.jpg

jeszcze porównanie klocuszków oraz test pasowania klocka z S4 do A4 Q.
thumb-img-1438554127402904779.jpg

thumb-img-14385578061278420620.jpg

No to składamy...
thumb-img-1438554211388894504.jpg

Chwila zawahania, czy spasuje?
thumb-img-14385542541832713986.jpg

Kilka zbliżeń na potrzeby fotorelacji, widać np. spasowanie linki awaryjnego oraz przewodu hamulcowego z adapterem .
Na ostatnim zdjęciu widać dystanse 2mm z podkładek.
thumb-img-1438554276828076632.jpg thumb-img-1438554314132659622.jpg

thumb-img-14385543151812636118.jpg thumb-img-14385543511589247232.jpg

Skręcamy i sprzątamy :D
thumb-img-14385543711141876348.jpg thumb-img-1438554418340816790.jpg

Zbliżenie na drugi zacisk czekający w kolejce, z przykręconym już adapterem (redukującym).
thumb-img-14385544341464259728.jpg thumb-img-14385544881712004756.jpg

No i siedzi...
thumb-img-1438554565209191392.jpg thumb-img-14385546081090231121.jpg
Felgi nie umyte, foto tylko do celów naukowych :D


A takie coś mi z zacisków zostało... po co to jest?
thumb-img-14385546201093867963.jpg


UWAGA: Po wykonaniu moda standardowe stalowe 15" można sprzedać :P Nie włazi na zacisk.

Wielkie dzięki dla piterosa, za zainspirowanie tematem i pomoc w zrozumieniu co i jak :D



Testy drogowe wkrótce, bo auto jeszcze inne sprawy ma rozgrzebane :D

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano

no 15 nie wejda ale 16 z kazdym et ci wejdzie, mialem 16 z et50 do przycierala przez pierwszych 100m i sie dotarla sama :D

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

No to pomyślę o zmianie :D
Albo poczekam jak będzie z przodem i wtedy zacznę kombinować...

Teraz po mieście już nie wożę koła zapasowego, a w trasie mogę zamienić koła przód tył w razie czego :P
Dzięki mistrzu, za całe info niezbędne do konwersji hebli :D

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano

Srubki niewiem po czym zostaly a blaszki powinny byc tam gdzie siedza klocki. W niektorych autach tak jest.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Kombinowalem, ale nie wymyslilem jak te blaszki wsadzic... Moze ma ktos foto? ;)

Opublikowano

blaszki sa do kllockow ale do nowszych aut, srubki od prowadniczek razem z klockami sa zawsze nowe

Opublikowano
  • Autor

jutro wymiana pasków...

thumb-img-1438935654270012669.jpg

Opublikowano

Ja już mam za sobą :) życzę bardzo powodzenia :)

Opublikowano
  • Autor

Bez rozrzadu to kilka chwil. Zobaczylem, ze sa popekane i musze cos z tym zrobic. Jak rozrzad robilem, to jeszcze nie byly w takim stanie.

Opublikowano

Obyś na spota zdążył :)

Opublikowano

z pompa wody byly chyba tylko wieksze problemy reszta spko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.