Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam


j4s2c2vr

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba żartujesz! Ręce przy samej d*pie obciąć!!! Pierdziele szukam parkingu w okolicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest paranoja straszna, wczoraj też wolałem zapłacić za dobę 20zł i postawić na strzeżonym niż na drugi dzień zacząć go z niemiłą niespodzianką. Dla mnie jest to największe chamstwo, człowiek wiecznie pracuje żeby coś w życiu mieć ale i tak znajdą się takie mendy, co Cię zdemotywują do czegokolwiek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thumb-img-1460357003572323153.jpg thumb-img-14603570041059788363.jpg

Teraz muszę przyspieszyć opcję zderzaka S4, żeby było ładnie....

Ehhhh, odechciewa się przez takie rzeczy.
Orientujecie się, czy da radę same dysze kupić? Bo nie będę przecież całego spryskiwacza wymieniał... :/ Wolałbym samą końcówkę.

Poniżej fota z zabezpieczonym bagażnikiem, "operacja" transport budowlany :D
thumb-img-1460357004183868974.jpg


Obczajaj olxa i allegro, moze trafisz na swoje

Pierwsze co zrobiłem, to własnie zacząłem na tych portalach szukać... ale to pewnie ktoś dla siebie wydłubał, nie na handel... :/
Swoją drogą, to i tak będę przyglądał sięco jakiś czas czy nie ma nic...

W weekend wreszcie Flaty też założyłem, teraz strach, czy nie za***ią kół :P
Pomysł zmiany koloru odkładam w czasie, chyba na przyszły sezon będzie zmiana gum, to wtedy kolorek się zmieni i odświeży rolki :D
Tymczasem zostająbiałe, trochęjuż zmęczone swoją zajebistością :D Muszęje trochędopieścić, żeby ładnie się prezentowały.

Edytowane przez j4s2c2vr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w domu jakiś spryskiwacz. Coś w nim było uszkodzone ale nie pamiętam co, wrócę jutro to zerknę. Dzięki Tobie mam już miejsce na strzeżonym[emoji14]wrzucaj foto letniego setupu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też ukradli niestety zaślepki, ale tylko górną cześć więc po złości;/ Mam polifta więc nie wyrwali całych. Ogólnie to chodliwa sprawa jest i dlatego kradną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w domu jakiś spryskiwacz. Coś w nim było uszkodzone ale nie pamiętam co, wrócę jutro to zerknę. Dzięki Tobie mam już miejsce na strzeżonym[emoji14]wrzucaj foto letniego setupu :)

Letni setup w tym sezonie jest do tzw. "przedziadowania", kobita znowu wzięła się za czynne niszczenie rolek :P

Tym razem tak skutecznie, że aż ścieła kawałek rantu zabezpieczającego opony :D Przy okazji dodam foto.

Jedna (tylna) felga ma dziwne pęknięcie od wewnątrz, także już mam u kobiety zaklepane na przyszły sezon odświeżanie kół i nowe oponki :D sesesese, jakoś będę musiał przetrwać w tym roku Wasze dogryzanie.

Z nowości wczoraj wpadło sprzęgło od AWX-a. Różnicę widzę w tym jak bierze. tertaz od samego dołu praktycznie. Natomiast mam wrażenie, że nadal lekko się uślizguje. Czy jest to kwestia "ułożenia się" i z czasem minie może?

Ponieważ ostatnio same trudności, to w czerwcu planuję sobie zrobić prezent i chyba wreszcie na czipa doturlam się :P

Będzie można Stage 1 zamknąć :D

Edytowane przez j4s2c2vr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spota przyjedź! :wink:

Wysłane z mojego XT1562

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie dam rady :P
Ale umawiałem się wczoraj z bratem Olszaka na Audi Spot Wawa w czwartek pod Narodowym. To może tam się spotkamy ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy się ślizga... tylko tak mi się wydaje, może już mocy mi za mało ewidentnie i wymyślam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal sie swoim starym sprzeglem :D jakies foto masz bo podobno za ciekawe nie bylo :D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wożę w bagażniku, to sobie na żywo obczaisz :P tragedii też nie było, jedna strona do nitów zdarta, no i łożysko w dwóch częściach :D
Jak na przebieg ponad 300kkm, to chyba i tak źle nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!
Ostatnio wiele się nie dzieje, ale powoli do przodu :D
Zaraz Twojego obczaję :D


Nadal wiele się nie dzieje.

Z aktualności, to jeżdżę z tylną wycieraczką od Golfa. Faktycznie pióro już nie skacze po szybie i wygląda też jakoś ładniej z zewnątrz, mimo, że to tandetny w wykonaniu zamiennik.
Wczoraj też była wymiana kroćca wodnego, tego z tyłu silnika, bo obudowa pękła i oring pod czujnikiem też puszczał. Efekt był taki, że osuszyło mi zbiorniczek wyrównawczy w kilkanaście kilometrów :D

Zderzak S wciąż leży i kwiczy, progi tak samo... Purchle na masce też wołają, a mi sięczipa chce... i nie wiem co najpierw robić :P

Edytowane przez j4s2c2vr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ogarnij całość, bo chyba nie ma nic gorszego jak modzenie kiedy ruda tańczy jak szalona [emoji14] no chyba że masz rat style :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jak jadę, to mam radość gdy za***rdala, a czy jakiś purchel widać czy nie? hmm... jak jadę szybko, to i tak nikt nie widzi :P
Co innego, gdyby auto miało większość czasu stać w miejscu, albo poruszałoby się z prędkością Vmax 50km/h :D

Edytowane przez j4s2c2vr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam takie podejście :) wnętrze porobione, nic nie stuka nic nie puka, jakiś program żeby jechać, że drzwi dołem ruda bierze ... no cóż, kiedyś się ogarnie :grin:

Edytowane przez karol24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja drzwi od dołu chcę z progami ogarnać przy jednej zabawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było szukać ori ramienia od golfa.. Ja ma założone od golfa V i jest elegancko.. Zero skakania na szybie itp..

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...