Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam


j4s2c2vr

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ode mnie dostąłęs szablony, to ja innych nie posiadam, teraz kupiłem plekse i będe robił nowe, bo mdf i pochodne nie nadaja sie rozlazło sie po paru latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam, ale chyba od Ciebie...
Kurde, to co ja robię źle, że mi nie pasują... a możesz jakieś foty zapodać dokładniejsze jak już zaczniesz grzebać przy tym?

Co do wtrysków, to jeszcze nie zaglądałem i nie logowałem.

Muszę dokończyć kilka spraw i będę wtedy sięwtryskami mógł zająć...

Dziś może bedzie grubszy update tematu :D Ale to wieczorkiem dopiero się okaże :D


Na Flaty wpadł RAL9003.

Spy foto:

mc3eilrt.jpg

Pytanie na jaki kolor dekielek piasty maznąć?

Chyba bedzie też biały...

Przy okazji przygotowane odświeżone mocowania amortyzatorów, te w aucie już się domagają złomowania :]

wcdk2lx8.jpg

4lvee5wk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem naprawy FISa, dziś nadszedł czas...
Mój FIS miał wypalone linie, dziwnie pokazywał niektóre wartości też ogólnie masakra.

Poszedłem po całości i zamiast wymieniać/naprawiać sam wyświetlacz wymieniłem całe zegary.

Została zrobiona konwersja z Jaegera na VDO od S4 :D
Jestem bardzo zadowolony. Kolejny kroczek w zmianach zrobiony i to połączone przyjemne z pożytecznym :]
Dodatkowo zegarki już stuningowane ringami:D
Poniżej kilka fotek...

2s9d8vw6.jpghwtntcum.jpgslhroq4v.jpg8o54my3e.jpg

Wielkie podziękowania dla Łukasza z Supraśla (oktawiusz5), za pomoc i poświęcony czas na kodowanie immo i zegarów ;)

PS. Zegary moje będą na sprzedaż jakby co. Pełny fis, do naprawy plus elektroniczny zegarek i dodatkowe wskaźniki ładowania i temp. oleju.

Dawaj czerwone kapselki :)
Przydało by się na to koło 205 wsadzić i do ziemi :D

Czerwony do niczego nie będzie pasował mi...
Dam na razie na biało w tym samym kolorze.

Odnośnie opon, to następne pewnie będą 215... musiałbym na żywo zobaczyć u kogoś 205, żeby się przekonać :]
Do ziemi ciężko ściągać, bo muszę się wspinać po krawężnikach cały czas... :/

Aktualności...

Ramka przy dźwigni biegów była porysowana, a że miałem kawałek folii carbon od 3m, to sobie okleiłem :P
Do niczego nie pasuje, ale mnie już te ryski nie drażnią przynajmniej :D

jd5ugdzz.jpgah68qkka.jpglh3vzxbt.jpg

Pociągnąłem też kable do wzmacniacza w progach i podłączyłem klamota :P
Zdjęcia "na gotowo", dodam w późniejszym czasie...

bpusralr.jpg 9f4axatu.jpg tia47atc.jpg p6puwius.jpg fbpdvgd5.jpg

No i obecnie śmigam bez schowka pasażera, bo "rezam" w nim dodatkowe gniazdko 12V :]

Edytowane przez j4s2c2vr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznik fajny, regenerowales wyswietlacz w nim?


i jak pominales immo z esy...? wiem ze bardzo ciezko idzie kodowanie tych licznikow do innych kompow niz od eSy i trzeba wywalac albo emulowac immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę :P
Licznik kupiony cały na forum...
Zdaje się w S4 już były te lepsze wyświetlacze jak w A6... Z kodowaniem zero problemów... po prostu podpiąłem zczytaliśmy z Łukaszem pin i zakodowaliśmy pestki immo do licznika :]

Później tylko zmiana kodowania z 6cyl. na 4cyl. Bo obroty inaczej wskazywał bez zmienionego kodowania...

Zero komplikacji.

Polecam wszystkim taki zabieg :]

Mnie to naprawdę taniej wyszło niż naprawianie oryginalnego FISa.

Teraz tylko przebieg by się przydało wprowadzić taki jak miałem tam, bo przegląd niedługo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny licznik na ktorego wymienilbym mojego białasa, tylko reanimacja fisa by sie przydala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update audio...
Ogarnąłem dystanse pod głośniki 16cm.
Bazę zrobiłem z aluminium 4mm, a dystans właściwy z mdfu 1cm. Rozwiązanie tymczasowe, zobaczymy jak się będzie sprawdzało. Gwizdki wlazły bez problemu w miejsce oryginalnych...
Brakuje mi jeszcze wygłuszenia matami, ale to z czasem dorobię. Nie obyło się bez sporego podrezania boczków i uchwytów od szyny po której szyba jeździ. Ale wszystko udało się zmieścić.
Poniżej zdjęcia. Oryginalne głośniki 13cm i gwizdki na sprzedaż. Docelowo głośniki będą również zasilane przez wzmacniacz, który widać na foto.

Kondensator jeszcze nie podłączony, może w weekend się uda.

ltiqeejt.jpgoxouz2y9.jpgxz5sq4h2.jpg9t56of6b.jpg

Poniżej bagażnik:

9mz2nd94.jpgt8fwsa4h.jpgzht22389.jpg

Oryginalne głośniki na handel:

hwt5exo4.jpgp8lrb5hw.jpg


kondensator dziś podłączony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna audiola, podobają mi sie przednie lampiony, pasują :) Wszytsko idzie w dobrym ierunku widze.

Daszek na klapie masz jakiś inny niż u mnie, Twój jakoś lepiej przylega :wink:


Ps. podkłądek pod rejestrację nie zmieniasz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkładek póki co nie zmieniam :D
Dzięki za słowa uznania.
Musze jakąś sesję porządną dziabnąć jeszcze zanim koła zmienić będzie trzeba :]
Daszek na klapie zwykły allegrowy, może kwestia przyklejania?
A Twojego gdzie można obczaić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o daszek to ja też kupiłem na allegro a'la rs4 ale inaczej leży niż u Cb a siadł idealnie, inaczej nie pasował, sam zobacz http://a4-klub.pl/index.php?/topic/275522-all-b5-niebieski-avant-na-gwincie-w-ajm-ie-radzio06/page-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa uznania :]
Niestety cały czas brakuje czasu, żeby jakaś sensowną sesję na białych Flatach zrobić, może w weekend się do lasu przejadę... i coś się uda ogarnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaty na plus :) Bardzo ładnie się prezentuje tylko niżej kolego :)) No i zabudowa subwoofera robi robote bo skrzynka nie graci bagażnika jak u mnie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zrobiłeś tak jak kiedyś rozmawialiśmy i flaty białe ;) no no ładnie się prezentują ale utrzymanie ich w czystości ... :P Dobrze modzisz . Powodzenia w dalszych modach . A ta przepływke ogarnełeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był problem z przepływką lecz zerwany gwint przy opasce na przepustnicy i nieszczelność była. Zrobiłem tester prowizoryczny i zlokalizowałem źródło spadku ciśnienia :D
Co do Flatów, to liczyłem się z tym, że ciężkie do utrzymania w czystości, ale wygląd po umyciu rekompensuje to :D
Dziś miałem wpaść na nocną jazdę, ale wypadło mi szoferowanie w innej części stolicy:/
Do ogarnięcia mam teraz nieszczelność przy kolektorze wydechowym:/ Uszczelka chyba poleciała i chodzi jak traktor:P
W najbliższym czasie też będzie wymiana oliwy i montaż tego czujnika ciśnienia oleju wreszcie...

Jeśli chodzi o suba to na tablicy upolowałem dedykowaną skrzynkę dla b5 w avancie. Potargowałem trochę i kupiłem.
Jak bym nie znalazł, to plan był mojego JBLa zabudować w tym boczku w takim samym stylu, żeby nie zawalać przestrzeni ładunkowej...

Udało się, jestem zadowolony, trochę też pompuje jak potrzeba, ale coś czuję, że alternator szybko teraz poleci i akumulator :P

Z najnowszych modów, to na tablice rej. z przodu wpadł "stickerbomb" odblaskowy przeciw fotoradarom :D

Jak dziś termometr pokazał mi 0,5 stopnia Celsjusza, to się przeraziłem, trzeba chyba zimówki szykować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś założyłem zimówki, ale zdjęcia dopiero jutro wrzucę :D

Zdjęcia marne na pożegnanie setu letniego.

Niestety, ani plener nie przypasował, ani auto nie ogarnięte no i aparat słabawy :P

ed35nklx.jpgg57qg4u7.jpg

dekielki:

ff4ed3mf.jpg

set zimowy - oryginalne 17" z ProLine :D

2paszbv5.jpg


Dziś na sezon zimowy potraktowałem ramkę grila resztkami plastilaka czarnego w macie :P

vd3ijhg2.jpg

Edytowane przez j4s2c2vr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...