Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w sobotę Audi doznała zawału :P

się w turbawce coś zapiekło, albo zasyfiło i był problem, ale udało się sytuację opanować...

chyba czeka mnie czyszczenie T

PS. no i już nie tylko jedna felga wymaga dopieszczania w przyszłym sezonie :P

Dałem kobiecie pojeździć i mam ładne oryginalne ranty teraz :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ha ha trzeba było brać opony co zakryły by felgi rantem ochronnym :wink:

Opublikowano

trzeba było wrzucić zimówki zanim dałeś auto kobiecinie :decayed:

Ale są i plusy bo rośnie motywacja do odświeżenia kółek.. a może jakiś inny kolorek :whistling:

Opublikowano

Białe koła robiłyby tu robotę :jerk:

Opublikowano

Właśnie białe flaty były by kosa, w czarnej octavii widziałem i jest :kox:

Opublikowano
  • Autor

Myślałem o białych, albo jakieś beżowe jak u jednego kolegi z forum :]

Ogólnie, to kółka na przyszły sezon mają jak w banku malowanie proszkowe.

Co do opon, to te mają rant ochronny, ale felgi nadal są za szerokie, bo to już 8,5" musiałbym wziąć jakieś ponad 225 szerokie, a to już swoje waży i kosztuje :]

Przed wyjazdem na urlop podłączyłem na szybko wskaźnik boost, ale coś nie pokazuje nic, chyba za bardzo się spieszyłem i gdzieś nie styka kabelek jakiś :P

Zakupione już też duże lusterko prawe... ale czerwone jest... i na razie chyba czymś je okleję, bo do malowania pójdzie dopiero z daszkiem na klapę :]

Opublikowano

boost masz na czujniku a nie na wężyku ?

Opublikowano
  • Autor

tak, jest zdaje się mapsensor dodatkowy pod maską... na wężyku, a do wskaźnika po kabelku idzie...

a czemu pytasz?

Opublikowano

AJL nie ma w serii MS-a, zrób zdjecie tego cuda

Opublikowano

tomek pewnie ma cos ala stepper auto gauge, tam jest mala puszeczka ktorą łączy się przewodem tak jak stary wskaznik, a dalej idzie po kabelku, jest to wygodne bo wezyka nie ciagniesz do kabiny tylko kabelek

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

exactly :]

---------- Post dopisany 14-08-2013 at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2013 at 23:01 ----------

Całe wnętrze zostało własnie zaledowane :]

Dodatkowo oświetlenie tablicy rejestracyjnej.

Teraz tylko pozycja do poprawienia z ledów... ew. może coś o tylnych ledach pomyślimy :D

Zdjęcia niebawem :]

---------- Post dopisany 30-08-2013 at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2013 at 21:03 ----------

Wczoraj przy okazji wymiany hebli przednich, zregenerowane zostały zaciski... przy okazji pryśnięte na srebrny kolorek.

Na ten komplet tarcz heble pozostają jeszcze 288mm, przy kolejnej wymianie pomyśle o jarzmach pod tarczę 312mm.

Tarcze i klocki wymienione na Textar, takie jak szły na pierwszy montaż.

Z tyłu hamulce tylko oczyszczone, tarczy i klocka jeszcze sporo, więc nie zmieniałem.

Wymienione łożyska kół tylnych. Wreszcie w aucie jest cisza w czasie śmigania i mogę usłyszeć np. turbawkę :]

Wymieniony płyn hamulcowy na Valeo dot 5.1

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

Porezałem dziś jeszcze lekko kratkę pod wskaźnik i pomalowałem go na czarno.

Zabrałem się za montaż rozpórki od A6... po zdjęciu podszybia osłupiałem... okazało się, że mam seryjną rozpórkę zamontowaną... :o

Także rozpórka od A6 na sprzedaż... powiedzmy 140zł.

---------- Post dopisany 02-09-2013 at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2013 at 20:07 ----------

Kilka fotek z nowości...

- Wskaźnik za dnia i po ciemku, jeszcze nieoklejony folią do ściemniania szybek.

IMG_20130901_171721.jpg IMG_20130830_072124.jpg

- Oryginalna rozpórka S4 :D

IMG_20130830_180213.jpg IMG_20130830_180227.jpg IMG_20130830_180242.jpg IMG_20130830_180252.jpg

- Foto ze spota 2speed na zakończenie sezonu.

IMG_20130831_190551.jpg

- Propozycja kolorku na flaty na przyszły sezon.

IMG_20130831_182844.jpg IMG_20130831_182855.jpg

-Rozpórka górna z A6 na sprzedaż :] (sprzedana)

IMG_20130830_180740.jpg IMG_20130830_180754.jpg

Opublikowano

Dobrze te flaty wyglądają biało, na dniach właśnie takie wskakują do mojej niunki :wink: Jak chcesz zobaczyc jak na avancie leżą to kolega Polko_V ma takowe u siebie

Opublikowano

dobry wybor na kolor bedzie robic robote

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

martwię się tylko, czy nie będą się za szybko syfiły... ale w sumie ze srebrnym jest podobnie :P

---------- Post dopisany 20-09-2013 at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 19:45 ----------

dziś ogarnąłem wreszcie piloty scyzoryki :)

Opublikowano
exactly :]

---------- Post dopisany 14-08-2013 at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2013 at 23:01 ----------

Całe wnętrze zostało własnie zaledowane :]

Dodatkowo oświetlenie tablicy rejestracyjnej.

Teraz tylko pozycja do poprawienia z ledów... ew. może coś o tylnych ledach pomyślimy :D

Zdjęcia niebawem :]

---------- Post dopisany 30-08-2013 at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2013 at 21:03 ----------

Wczoraj przy okazji wymiany hebli przednich, zregenerowane zostały zaciski... przy okazji pryśnięte na srebrny kolorek.

Na ten komplet tarcz heble pozostają jeszcze 288mm, przy kolejnej wymianie pomyśle o jarzmach pod tarczę 312mm.

Tarcze i klocki wymienione na Textar, takie jak szły na pierwszy montaż.

Z tyłu hamulce tylko oczyszczone, tarczy i klocka jeszcze sporo, więc nie zmieniałem.

Wymienione łożyska kół tylnych. Wreszcie w aucie jest cisza w czasie śmigania i mogę usłyszeć np. turbawkę :]

Wymieniony płyn hamulcowy na Valeo dot 5.1

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

Porezałem dziś jeszcze lekko kratkę pod wskaźnik i pomalowałem go na czarno.

Zabrałem się za montaż rozpórki od A6... po zdjęciu podszybia osłupiałem... okazało się, że mam seryjną rozpórkę zamontowaną... :o

Także rozpórka od A6 na sprzedaż... powiedzmy 140zł.

---------- Post dopisany 02-09-2013 at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2013 at 20:07 ----------

Kilka fotek z nowości...

- Wskaźnik za dnia i po ciemku, jeszcze nieoklejony folią do ściemniania szybek.

http://s21.postimg.org/9yyqy6ksz/IMG_20130901_171721.jpg http://s9.postimg.org/k5j40jyob/IMG_20130830_072124.jpg

- Oryginalna rozpórka S4 :D

http://s18.postimg.org/p0dodpq2d/IMG_20130830_180213.jpg http://s12.postimg.org/voqmrwvzd/IMG_20130830_180227.jpg http://s21.postimg.org/inv2x3f83/IMG_20130830_180242.jpg http://s9.postimg.org/dx2dkpqh7/IMG_20130830_180252.jpg

- Foto ze spota 2speed na zakończenie sezonu.

http://s13.postimg.org/46aak4gpv/IMG_20130831_190551.jpg

- Propozycja kolorku na flaty na przyszły sezon.

http://s8.postimg.org/yep7p8xwx/IMG_20130831_182844.jpg http://s24.postimg.org/h3cfcurcx/IMG_20130831_182855.jpg

-Rozpórka górna z A6 na sprzedaż :]

http://s23.postimg.org/nuo3eafhz/IMG_20130830_180740.jpg http://s24.postimg.org/46uhwoa9t/IMG_20130830_180754.jpg

w białym kolorze będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Nooo i pewnie na biało pójdą, tylko teraz jaki biały wybrać ?? jakaś perła może z palety bmw ? :P

Testowałem różne folie przyciemniające na wskaźnik boosta, ale niestety nie zda to egzaminu, bo za ciemna wskazówka się robi :/

Ale rozwiążę ten problem rezystorkiem na przewodzie od podświetlenia, bo wskaźnik reaguje na ściemnianie z pokrętła w zegarach...

Opublikowano

Białe będą zajjjj, tylko....

Różowy dekielek??? :kox:,

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dekielek nie wiem jaki :P

różowy raczej nie...

te kółka ze zdjęć to od kolegi ze skody :)

---------- Post dopisany 14-10-2013 at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany 22-09-2013 at 20:10 ----------

pseudo gleba :]

załadowane thuje na żywopłot plus 4 worki 50l podłoża do iglaków

gleba.jpg

dystanse niezbędne będą :]

Opublikowano

U mnie tak stoi na pusto :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie ma ktoś gwintu na sprzedaż ?? :]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.