Skocz do zawartości
IGNOROWANY

perfumy


krzeysiujarzyna90

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę polecic: http://www.e-glamour.pl/?gclid=CNr13pSoxLwCFXGWtAodQVQAPw sprawdzony sklepik, ceny może nie najniższe, ale perfumy jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaś najbardziej odpowiadają Armani Code oraz Armani Code Ultimate.

W prezencie dostałem ostatnio jakąś La Coste w białej butelce (nazwy nie pamiętam) i też zapach niczego sobie. W sumie to kwestia gustu...

Jeden z moich znajomych dałby się pokroić za jakiegoś Hugo Boss'a, chociaż mi zaden perfum z Boss'a nie odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo Boss Baldessarini

zapach mojego zycia

dam sie pokroic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje PACO RABANNE MILION ... 50 ml w douglasie 229 zł,100 ml 329 zł .... zajeb...y zapach ale tylko oryginał ,natknąłem się już na allegro na same podróby...

Zapach petarda ale jak dla mnie to nie na lato, bo jest za "ciężki". Na lato powinno się brać zapachy lekkie, cytrusowe i orzeźwiające. Tylko i wyłącznie na wieczór powinno się używać mocniejszych perfum. Oczywiście każdy robi jak uważa za słuszne.

Ja teraz stoję przed wyborem perfum na lato właśnie. W kręgu zainteresowania są:

Versace - Eau Fraiche

Armani - Sport Code

Gucci - Pour Homme II

Hugo Boss - In Motion

Chanel - Allure Sport

Co byście wybrali jakbyście mogli wybrać tylko 1 sztukę?

Versace - Eau Fraiche moj brat uzywał tych perfum mega dobry zapach ma w sobie cos przyciagajacego :) ciezko znalesc cos co pachnie w tak specyficzny sposob polecam.Świeży,lekki w sam raz na lato:).Ja mialem 1 milion swietny zapach,trwaly ale troszke ciezki na lato.HB energise fajny ale srednio trwaly wedlug mnie.Teraz uzywam HB bottled szary zapach mega fajny ,trwaly.Jesli chodzi o stronke z ori perfumamy od lat zamawiam tutaj: Perfumeria EUFORIA: najlepsze, oryginalne perfumy oraz testery perfum .Nigdy nie bylo problemu z towarem.100% oryginaly i ceny naprawde bardzo dobre .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecic: Perfumy - perfumeria internetowa E-Glamour.pl sprawdzony sklepik, ceny może nie najniższe, ale perfumy jak najbardziej ok.

Dzięki za namiary, brałem perfum z tej strony, Mega szybka wysyłka, perfum oryginalny, polecam D&G One Man, za***isty jak dla mnie zapach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz używam jakiegoś Kenzo Sport. Przytargany z Frankfurtu z lotniska :) Fajnt zapach. Na lato akurat. Nie jest cytrusowy ale naprawdę polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzaleś zapach Armaniego-Aqua di gio.Na lato super ;)

wysłane za pomocą tapki

to prawda, na lato za***isty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo Boss No. 6 Bottled (Szary) M. edt 100ml

i na co dzień STR8 zielony

fajna perfumeria internetowa z produktami oryginalnymi w dobrej cenie!

perfumeriaanna.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja calkiem ostatnio psiknalem sie w naturii str8 rebel jakis nowy.Fajny zamiennik paco 1 milion , bardzo podobny zapach.Mialem kiedys sztabke i bylem zdziwiony ze tak podobny :wink:Zapaszek sie dlugo utrzymywal,podobnie jak moj hugo szary.W rossmanie go np nie spotkalem wiec nie wszedzie jest jeszcze dostepny.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie polecam perfumy z FM Group (nie tylko dlatego że sam sprzedaję :grin: ). Bardzo dobry współczynnik cena-jakość.

A zapachy które lubię najbardziej to:

Hugo Boss szary

Lacoste Essential

Lacoste Pour Homme

Diesel Only The Brave

Dolce Gabbana The One Man

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie polecam perfumy z FM Group (nie tylko dlatego że sam sprzedaję :grin: ). Bardzo dobry współczynnik cena-jakość.

A zapachy które lubię najbardziej to:

Hugo Boss szary

Lacoste Essential

Lacoste Pour Homme

Diesel Only The Brave

Dolce Gabbana The One Man

Nie wiem czemu ale mam MEGA uprzedzenia do ludzi z grupy fm. Paru moich znajomych to robi i mózgi mają wyprane gorzej niż w sekcie :) Wciskają każdemu tą ciemnotę, żeby zapraszać swoich znajomych do zarabiania wielkich pieniędzy. Jak dla mnie zwykła piramida :D

Oczywiście ty możesz być zupełnie inny ;)

Taki offtop z mojej strony.

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland, musiał byś poznać jak dokładnie to działa, sam z początku byłem do tego nastawiony BARDZO sceptycznie ale teraz widzę w tym pewien potencjał jednak i tak nie zajmuję się tym jakoś poważnie bo nie mam zbyt wielu znajomych których mógłbym w to zaangażować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zakupił perfumy Lotto "Air", ale idzie teraz tego dostać w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście używam:

1. Carolina Herrera VIP 212 Men - lekki, ale mega przyjemny

2. Paco Rabanne Invictus - świeży

3. Hugo Boss Red - koleżanki z pracy pytają "co tak ładnie pachnie?" :naughty:

4. Dolce & Gabbana The One Sport - lekki, na lato

5. Hugo Boss No.6 Bottled - klasyka

A moja kobita pachnie:

1. Dior Pure Poison

2. Dior Hypnotic Poison

3. Dior J'adore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...