Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy wyczyscic podsufitke ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam gdzienigdzie lekko zabrudzona moze nie podstufitke, ale okolice, czym to moge sobie wyczyscic aby nie zniszczyc tkaniny ? Nie jest to bardzo brudne, ale lekko jest i chcialbym miec to czysciutkie :)

Opublikowano

ja vanischem gabka lekko chropowata umylem cala i byla czusciutka

Opublikowano
  • Autor

A sciagales ja czy czysciles w aucie ?

Opublikowano

czyscilem w aucie,nie chcialo by mi sie zdejmowac calej podsufitki

Opublikowano

dużo roboty jest ze sciąganiem, lepiej w aucie na spokojnie

Opublikowano
  • Autor

A macie poradnik jak ja sciagnac ? bo na forum szukalem i nikt nic konretnego nie dal, a chcialbym sie przy okazji dostac do wzmacniacza antenowego bo radio mi mega slabo zbiera, a mam sedana.

Opublikowano
A macie poradnik jak ja sciagnac ? bo na forum szukalem i nikt nic konretnego nie dal, a chcialbym sie przy okazji dostac do wzmacniacza antenowego bo radio mi mega slabo zbiera, a mam sedana.

wzmacniacz antenowy jest w podsufitce z tyłu, nie trzeba zdejmować całej tylko jej małą częsc nad głową pasażera tył.

Opublikowano

bez sensu zdejmowanie calej podsufitki, mozna to zrobic bez problemu bez demontarzu.

Opublikowano

ponoć pieluchą tetrową się dobrze czyści sufit,ważne żeby mocno nie moczyć

Opublikowano

vanisch pianka w sprayu gąbka ale najlepiej latem kiedy jest ciepło bo jak nie wyschnie to ci plamy wyjda no chyba ze masz grzany garaż

Opublikowano

tak samo czyściłem vanischem . Efekt zadowalający:naughty: Tylko pora roku mało odpowiednia. Chyba że masz jakiś garaż i termowentylator. :wink:

Opublikowano

Tylko uważaj bo jak przemoczysz sufit to materiał spadnie Ci na bańkę podczas jazdy :decayed::wink:

Opublikowano

Właśnie miałem o to pytać czy nic się nie rozklei podczas mycia podsufitki? Kiedyś w Golfie 3 umyłem podsufitkę, a rano jak przyszedłem to wszystko wisiało, bo się odkleił materiał od gąbki, myślałem, ze się załamię:facepalm:

Opublikowano

Dokładnie tak jak piszesz. Ta gąbeczka która jest podbitką materiału podsufitkowego jest delikatna..wiadomo, że te auta mają już parę lat i jak się to przemoczy to pomacha latający dywan nad głową :decayed: A zrobić sufit do B6 to przesrana robota :naughty:

Opublikowano

Tego się obawiam. Mam niewielką plamę na podsufitce, nie rzuca się zbytnio w oczy, ale w ja o niej wiem i mnie wkurza:kwasny: Wolę jednak tego nie ruszać, żeby jeszcze większego problemu nie narobić.

Opublikowano

Trzeba czyszcić delikatnie samą pianą. Unikać zbytniego namoczenia materiału.

Opublikowano

Ja prałem odkurzaczem piorącym i nic się nie odkleiło, ale wiadomo odkurzacz zaraz wciąga wodę

Wysłane z mojego U8815 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jak nie przemoczyłeś sufitu do płyty to nie miało się co odklejać :wink:

Opublikowano

przy wymianie wzmaka antenowego, wyczyściłem tylna listwę tą co go zasłania, niby wyschło dobrze a za jakiś czas materiał zaczął odchodzić no i trzeba było szukać drugiej :)

Opublikowano
  • Autor
A macie poradnik jak ja sciagnac ? bo na forum szukalem i nikt nic konretnego nie dal, a chcialbym sie przy okazji dostac do wzmacniacza antenowego bo radio mi mega slabo zbiera, a mam sedana.

wzmacniacz antenowy jest w podsufitce z tyłu, nie trzeba zdejmować całej tylko jej małą częsc nad głową pasażera tył.

To jak to zdjac ? Co i gdzie i jak odczepic by nic nie polamac i nie poniszczyc ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.