Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant LZ5L


kris_91

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zona sie zarazila. Kolejny projekt in progress a3 8p. A a4 bedzie w staticu. Zime jakos przeturlam na 17" avus. A na wiosne zobaczymy co sie bedzie dzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zmienia ostatnio oblicze. Wpadl zawias gwintowany kw v2. Airride idzie na sell. Chyba sie starzeje.

Chyba na odwrót - jak człowiek się starzeje to z gwintu przesiada się dla wygody na airride :)

Jakie A3 8P ?

Edytowane przez carrera369
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem foty tej A3 na FB świeci się jak psu jajka.

Masz jakieś wieści jak tam twój golf MK2 ? Ja swojego ostatnio widziałem już na zwykłej stali niestety bo ATS podobno ukradli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do golfa ponoc juz ma kolejnego wlasciciela ale niewiem co sie z nim dzieje. Jednak na zime zostaja rs6 18" w kolorze black piano. Troszke sie pozmienia w srodku ale o tym juz niedlugo napisze

Airride sprzedany a ja juz zaopatrzylem sie w nowe felgi. Tym razem 20" 4x10J. Po wstepnej przymiarce nie jest najgorzej wiem ze potrzebny dystans 10mm na przod a z tylem jeszcze zobaczymy. Na foto 15mm.

Fotor_144570943507971.jpg

W wnetrze wpadla nowa podsufitka bo stara postanowila sie odkleic.

Oraz konkretniejszy mod czyli kiera z a8 d3 z MF oraz tempomat.

Fotor_144457904004676.jpg

Teraz czas na mieszek i galke czarna oraz raczke recznego.

Auto obecnie na RS6 18" w czarnym piano. Jak znajde chwile na umycie to podesle fotki.

Edytowane przez kristof91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera siadła za***iście :) no a felgi wiadomo będzie ogień krzychu co sezon przybywa szerokości aż strach myśleć do będzie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robmy wielkich tajemnic. Kolo jak kolo. Mi sie podoba. Moze jakis kolor wpadnie na nie. W planach tez zmiana koloru budy ale co z tego wyjdzie zobaczymy wiosna.

20151024_165112.jpg 20151111_133255.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta chyba najbardziej niewdzieczny. Oczywiscie zmiana koloru bedzie poprzez oklejenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałes ori vossenów? uzywki ten model ladne mozna kupic w fajnej kasie

Może dlatego że nie występują w rozmiarze 20x10....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to przy swapie hebli bo bez niego sie nieobejdzie przymierz to u kogos ns zacusk bo sie mozesz zdziwic

Teraz to przy swapie hebli bo bez niego sie nieobejdzie przymierz to u kogos ns zacusk bo sie mozesz zdziwic

Teraz to przy swapie hebli bo bez niego sie nieobejdzie przymierz to u kogos ns zacusk bo sie mozesz zdziwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...