Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant LZ5L


kris_91

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz najmocniej przepraszam

Znalazłem taką opone, ale pewnie nie byłaby godna takiego projektu. Może komus innemu się przyda.

Clear HP 166 235/35R19 92 W XL za 443zł

http://www.opony.com/parametry-opony/clear-hp-166-235-35r19-92-w-xl#70815051

Ma indeks już znacznie lepszy bo 92 a nie 85. Od opony wzorcowej jest 0,59% większą.

Pewnego Pana Andrzeja też pewnie nikt nie straszył, a jednak opona nie wytrzymała na autostradzie.

Te opony to totalny szrot miałem je i po 3 latach całe po pękane a mięsa było sporo i na śmietnik poszły nigdy w życiu chinskich opon Edytowane przez egon47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boże odpadły zaciski tylne!!! ;)

p.s.

Felga mega!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam obfocone w wekend. Jednak dobre fotki to podstawa:-)

B8w0RZV.jpgGpDQZ2E.jpgLiFIDUZ.jpghWLatOA.jpgFU0SLb0.jpgN2SNgnw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foteczki pierwsza klasa , czerń tez powala :D ale zacisk na tyl pasuje jakis Zmodzic tez zóły do kompletu :P i ta felgaa nie będzie .. Do tak fajnego autka :P cos niespotykanego ori by pasowało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki wymiatają, jak auto oczywiście ! :kox: A ostatnia fota... miazga :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:-) Ostatnio troszke serwisu wpadlo. Olej i filtry. Niedlugo wkoncu polakieruje zderzak i zaloze dokladke z cupry...

Kilka modow wpadlo w ostatnim czasie.

Polakierowany caly przedni zderzak. Kratki halogenow i srodkowa w czarnym piano. Dodatkowo pomalowalem obudowe chlodnicy na czarny mat bo wkurzalo mnie to srebro przebijajace przez grile. Chcialem zalozyc dokladke z cupry ale niestety stara docieta pod zwykly zderzak tu nie pasuje. Wymieniona zostala rura od kata do 1 tlumika bo mialem jakis dodatkowy kat remusa. Teraz przynajmniej nie hacze wszedzie i auto zywsze sie zrobilo. Odswiezone tez zostaly tylne zaciski bo "niebylo widac". Calosc przepolerowana i zabezpieczona woskiem soft99 fusso coat.

Kilka fot m.in z zlotu CAMG 2016 by WrocLow.pl

68Bec58.jpg

YfHJags.jpgluL4WG4.jpg

ZoeUcjP.jpgQNoSns2.jpg

Edytowane przez kristof91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Kristo!

Miło było poznać i chwile pogadać na Chillen am Grillen we Wrocku! :good: Zakładaj powietrze... :wink4:


Furka wypucowana! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna.... Bardzo Fajna !!!Podoba mi się :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rybim okiem super fotka felgi wyszła. Gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi sprzedane. Na zime wpadaja felgi 19" 9J RS6, opony Pirelli, zawieszenie do góry i jakoś to będzie. Na wiosne idzie na sell A4 także to był jej ostatni gruby sezon w moich rekach. Ostatnio rozklejone zostały lampy i solidnie wyczyszczone.

14712665_2148386792053472_11291997654013 14712840_2147496285475856_44124539604613
Edytowane przez kristof91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to na wiosnę jak chcesz sprzedać to daj jakąś normalna cenę ....bo będzie kolejny sezon ;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...