Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Amory KYB na tył, dobry wybór ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, muszę kupić amory do mojej A4 B5. Czy firma Kyb to dobry wybór ? Mam to zawieszenie komfortowe jeżeli ma to znaczenie. Pozdrawiam

Opublikowano

dobry jak najbardziej ja wlasnie zamowilam od kolegi z forum ale sachs:wink:

Opublikowano

Co do samej firmy to we wcześniejszym aucie wymieniłem właśnie na kYB i do sprzedaży (czyli po przejechaniu 40kkm) działały dobrze.

Opublikowano

KYB to bardzo dobre amory

Opublikowano

Miałem KYB ale mocno twardniały w większe mrozy ;P

Opublikowano
Miałem KYB ale mocno twardniały w większe mrozy ;P

dlatego ja kupilam sachs:decayed:

Opublikowano

KYB są ok, takie miałem w swojej B5

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Koledzy, dziś zamówiłem amorki. Zobaczymy jak się będzie jeździło :)

Opublikowano
Miałem KYB ale mocno twardniały w większe mrozy ;P

dlatego ja kupilam sachs:decayed:

Twardniały by były stare i zużyte. Wtedy się jeździ jak bolidem F1:wink:

Teraz mam KYB od 25kkm jest ok!!!

Opublikowano

sasche to byly dobre ale 10 lat temu po roku 40 tys i szczerze to mysle o wymianie na wakacje bo wiecej nie dadza rady kupilem jakies tour czy cos ze sklepu ale moze to moje spostrzezenia

Opublikowano

wiesz duzo jest podrobek dlatego warto brac z pewnego zrodla czyli z forum:wink:

Opublikowano

Ja kupiłem Sachs (oryginał z pewnego źródła dla jasności) i jakoś tak po 2 latach/50tys km już się nadawały do wymiany, więc się nie dziwię, że kolega 2 posty wyżej ma takie zdanie o nich. Teraz siedzią KYB i mam o wiele lepsze odczucia do amorków z tej firmy. Niestety, ale właśnie Sachs moim zdaniem coś się zepsuł ostatnio.

Opublikowano

zgadza, co byś nie kupował, wyznacznikiem niech nie będzie cena tylko pewność źródła

podróbek wszystkiego jest dużo

Opublikowano
Ja kupiłem Sachs (oryginał z pewnego źródła dla jasności) i jakoś tak po 2 latach/50tys km już się nadawały do wymiany, więc się nie dziwię, że kolega 2 posty wyżej ma takie zdanie o nich. Teraz siedzią KYB i mam o wiele lepsze odczucia do amorków z tej firmy. Niestety, ale właśnie Sachs moim zdaniem coś się zepsuł ostatnio.

heh a ja kyb tyl wymienialam jak kupilam autko i dalej mam do wymiany i dlatego teraz sachs wybralam moze dluzej posluza

a i jeszcze pytanko amorki przod maja 76 i 78% czy to mozliwe ???? bo nie byly wymieniane takiej jak fabryka dala tak sie trzymaja:decayed:

Opublikowano

Mimo mojego pewnego zrodla powiem tak

TERAZ nikt nie robi na jakosc ale na ILOSC

Czemu nie robia nawet audi takich jak b3 b4 sprobojcie kupic b4 1.9 w dobrym stanie Powodzenie

a o W124 3.0d nawet nie wspomne a jak ktos znajdzie to za ile ?

Panowie nie ma sie co oszukiwac niemcy tez juz oszczedzaja

Kolega grzanek powiedzial mi kiedys ,,wczoraj rozbieralem a4 b8 ale szajs wogole nie poskladane 0 precyzji sztuka,,,, ale jaka ladna sztuka :polew:tak ze nie ma sie co pierd, sasche czy lipne monro bo tego juz nie ma

Na wiosenke KYB szukam co polecacie ktora serie?

Pozdro

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

Ja kupiłem Sachs (oryginał z pewnego źródła dla jasności) i jakoś tak po 2 latach/50tys km już się nadawały do wymiany, więc się nie dziwię, że kolega 2 posty wyżej ma takie zdanie o nich. Teraz siedzią KYB i mam o wiele lepsze odczucia do amorków z tej firmy. Niestety, ale właśnie Sachs moim zdaniem coś się zepsuł ostatnio.

heh a ja kyb tyl wymienialam jak kupilam autko i dalej mam do wymiany i dlatego teraz sachs wybralam moze dluzej posluza

a i jeszcze pytanko amorki przod maja 76 i 78% czy to mozliwe ???? bo nie byly wymieniane takiej jak fabryka dala tak sie trzymaja:decayed:

Ja kidys jezdzilem na przeglad do goscia to zawsze mialem takie zuzycie i mi wciskal dobre a ze to 3 rozne auta byly to wniosek masz,,,,zmien stacje sprawdz na 2 3 i zobaczysz bo te ich sprzety kazdy inaczej

po wymianie na nowe sasche jade sprawdzam a kolo uuuu l-70% p-45% panie napewno wylany no i juz wiecej tam nie jezdze na innej oba mialy po82% -----nowe. Amor nigdy nie ma 100%

Opublikowano

bylam na 3 stacjach i wszedzie tak samo + - 1% roznicy :decayed:

Opublikowano

:hi:Ten przod nie ruszaj skoro wiesz ze jeszcze ori to do bolu na nich smigaj lepszych jak widzisz nie kupisz

Pozdr

Opublikowano

a ja mam znowu Bilstein'a i też nie narzekam a cena podobna :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.