Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Amory KYB na tył, dobry wybór ?


oyamabdg

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, muszę kupić amory do mojej A4 B5. Czy firma Kyb to dobry wybór ? Mam to zawieszenie komfortowe jeżeli ma to znaczenie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej firmy to we wcześniejszym aucie wymieniłem właśnie na kYB i do sprzedaży (czyli po przejechaniu 40kkm) działały dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem KYB ale mocno twardniały w większe mrozy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Koledzy, dziś zamówiłem amorki. Zobaczymy jak się będzie jeździło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem KYB ale mocno twardniały w większe mrozy ;P

dlatego ja kupilam sachs:decayed:

Twardniały by były stare i zużyte. Wtedy się jeździ jak bolidem F1:wink:

Teraz mam KYB od 25kkm jest ok!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sasche to byly dobre ale 10 lat temu po roku 40 tys i szczerze to mysle o wymianie na wakacje bo wiecej nie dadza rady kupilem jakies tour czy cos ze sklepu ale moze to moje spostrzezenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Sachs (oryginał z pewnego źródła dla jasności) i jakoś tak po 2 latach/50tys km już się nadawały do wymiany, więc się nie dziwię, że kolega 2 posty wyżej ma takie zdanie o nich. Teraz siedzią KYB i mam o wiele lepsze odczucia do amorków z tej firmy. Niestety, ale właśnie Sachs moim zdaniem coś się zepsuł ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza, co byś nie kupował, wyznacznikiem niech nie będzie cena tylko pewność źródła

podróbek wszystkiego jest dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Sachs (oryginał z pewnego źródła dla jasności) i jakoś tak po 2 latach/50tys km już się nadawały do wymiany, więc się nie dziwię, że kolega 2 posty wyżej ma takie zdanie o nich. Teraz siedzią KYB i mam o wiele lepsze odczucia do amorków z tej firmy. Niestety, ale właśnie Sachs moim zdaniem coś się zepsuł ostatnio.

heh a ja kyb tyl wymienialam jak kupilam autko i dalej mam do wymiany i dlatego teraz sachs wybralam moze dluzej posluza

a i jeszcze pytanko amorki przod maja 76 i 78% czy to mozliwe ???? bo nie byly wymieniane takiej jak fabryka dala tak sie trzymaja:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo mojego pewnego zrodla powiem tak

TERAZ nikt nie robi na jakosc ale na ILOSC

Czemu nie robia nawet audi takich jak b3 b4 sprobojcie kupic b4 1.9 w dobrym stanie Powodzenie

a o W124 3.0d nawet nie wspomne a jak ktos znajdzie to za ile ?

Panowie nie ma sie co oszukiwac niemcy tez juz oszczedzaja

Kolega grzanek powiedzial mi kiedys ,,wczoraj rozbieralem a4 b8 ale szajs wogole nie poskladane 0 precyzji sztuka,,,, ale jaka ladna sztuka :polew:tak ze nie ma sie co pierd, sasche czy lipne monro bo tego juz nie ma

Na wiosenke KYB szukam co polecacie ktora serie?

Pozdro

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ----------

Ja kupiłem Sachs (oryginał z pewnego źródła dla jasności) i jakoś tak po 2 latach/50tys km już się nadawały do wymiany, więc się nie dziwię, że kolega 2 posty wyżej ma takie zdanie o nich. Teraz siedzią KYB i mam o wiele lepsze odczucia do amorków z tej firmy. Niestety, ale właśnie Sachs moim zdaniem coś się zepsuł ostatnio.

heh a ja kyb tyl wymienialam jak kupilam autko i dalej mam do wymiany i dlatego teraz sachs wybralam moze dluzej posluza

a i jeszcze pytanko amorki przod maja 76 i 78% czy to mozliwe ???? bo nie byly wymieniane takiej jak fabryka dala tak sie trzymaja:decayed:

Ja kidys jezdzilem na przeglad do goscia to zawsze mialem takie zuzycie i mi wciskal dobre a ze to 3 rozne auta byly to wniosek masz,,,,zmien stacje sprawdz na 2 3 i zobaczysz bo te ich sprzety kazdy inaczej

po wymianie na nowe sasche jade sprawdzam a kolo uuuu l-70% p-45% panie napewno wylany no i juz wiecej tam nie jezdze na innej oba mialy po82% -----nowe. Amor nigdy nie ma 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Ten przod nie ruszaj skoro wiesz ze jeszcze ori to do bolu na nich smigaj lepszych jak widzisz nie kupisz

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...