Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] by Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
chucherko :whistling: no nie przesadzaj:grin:

a tu ochrona nuny :polew: ale jak jej pilnuje :decayed:

http://s23.postimg.org/3t03n19tj/DSC_0247.jpg

a coo może nieee :whistling: ile tam na bacie jest 45kg...

Opublikowano

Piękny i zadbany avancik!!! :kox:

ojj... żeby każda kobieta miała takie podejście do samochodu jak Ty Edytko...:facepalm::decayed:

Opublikowano

kolo piekne ale straszliwa koza teraz jest nastepny mod to gwint :wink: polecam

Opublikowano
I autoportret (zaraz za tylną lampą) :naughty:

gdzies ty mnie tam dojrzal :shock3::grin:

Jak kazdy Grześ. ..

Kozak, obys wspomagania nie rozwaliła na tej oponie..:-)

:decayed: sa tylko na chwile:wink:

dudas307 no wyszlo cacy nie spodziewalam sie az tak:naughty:

Piękny i zadbany avancik!!! :kox:

ojj... żeby każda kobieta miała takie podejście do samochodu jak Ty Edytko...:facepalm::decayed:

no bez przesady :whistling:

kolo piekne ale straszliwa koza teraz jest nastepny mod to gwint :wink: polecam

koza faktycznie :facepalm: ale gwint narazie odpada

---------- Post dopisany 09-07-2013 at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2013 at 03:28 ----------

opony zamówione do soboty powinny wpaść :wink: no i wybór padł na 235/40

mina faceta na wulkanizacji :grin: jak to on stwierdził z naszym audi coś nie tak skoro weszły 245/40 i nie haczy , i latamy na tym bez problemu :decayed::whistling:

Opublikowano

Oni takie mają pojęcie......debile. Ja kiedyś zakładałem na 9,5J felgę oponę 205/40 - w trzec wulkanizacjach odmówili,twierdzać, że nie wejdzie. W czwarte założyli na moją wyrażną prośbę i zrobili DUZE oczy, że weszła. I zaś doświadczenie do przodu ;-)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

nasze :rolleyes:

DSC_0633.jpg

:giveheart:

DSC_0435.jpg DSC_0666.jpg

Opublikowano

pięknie prezentuje się :decayed: ,a wygląda jak moje ,czyżby mi zabrała moje autko :whistling::grin:

Opublikowano

moja jest jedyna nie ma drugiej takiej:naughty:

Opublikowano

a jest taka sama z Podkarpacia :naughty::whistling:

Opublikowano

aaa tam gadasz różne są jak ich właściciele:grin:

Opublikowano

nooo ja jestem tym co dbam o kicie misie :D:grin::polew::naughty:

Opublikowano
nooo ja jestem tym co dbam o kicie misie :D:grin::polew::naughty:

:eusathink:

Opublikowano

a o czym tak myślisz :decayed: , nie myśl tyle bo zamyślisz się :grin:

Opublikowano

ty sie o mnie nie martw zarzuc lepiej dowodami ze sa takie same bo z tego co widze to lakier nawet inny masz wiec????? zarzuc kodem i zobaczymy:wink:

Opublikowano

okej , mój kod koloru to taki LZ5L :decayed:

Opublikowano

blisko ale nie ten sam Moro Blue Pearl >> LZ5J/P7 :wink:

jak na sedanie quattroworld.com Forums: B6 A4 (2002 - 2005)

wiecej je dzieli jak łaczy i niech tak zostanie

swoją drogą zacny ten sedan:slina:

Opublikowano

J a zaraz po nim jest L :D:decayed: , noo zaćny ten sedan:slina::shock3:

Opublikowano

kolega mnie chyba nie lubi co że się tak czepia:facepalm::grin: temat donikąd lece popłakać nad moją nieidealną kopią twojego ideału :decayed::polew: peace

Opublikowano

Edyta spokojnie może kiedyś dościgniesz Darka...

Opublikowano
Edyta spokojnie może kiedyś dościgniesz Darka...

no mam nadzieje :decayed: czas zbierac graty :naughty:

ja tam spokojna jestem w moim stanie nie moge sie denerwowac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.