Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] by Edyta


Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

a witam :decayed: no to zaczynamy działać :wink:

No właśnie, wczoraj udało mi się spolszczyć menu NAVI i okleiłem tylne lampy, tak więc jakieś mody ruszają :P

Jeszcze kilka postów w dziale tech. i będziesz mógł założyć własny wątek :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety trochę zaniedbałem forum, ale i także auto, gdyż teraz więcej jeżdżę Fabią 2011r. 1,6TDI. Nie ma co porównywać do Audi, ale niestety przez pracę nie mam kiedy cieszyć się jazdą moją Diczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety trochę zaniedbałem forum, ale i także auto, gdyż teraz więcej jeżdżę Fabią 2011r. 1,6TDI. Nie ma co porównywać do Audi, ale niestety przez pracę nie mam kiedy cieszyć się jazdą moją Diczką.

nie tylko ty swoją nune zaniedbałeś, z racji stanu w jakim jestem moja też narazie ma wolne od rezania:facepalm: ale wszystko się nadrobi z jakiś czas:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :wink:

temat nuny stoi,a raczej mało posuwa się do przodu jedynie co to najważniejsze, ale stajnia się powiększa :grin::naughty:

http://s29.postimg.org/kras5czr7/DSC_0045.jpg

A gdzie ramki klubowe? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo następny do kolekcji hee :naughty: na dziesięciu to się na pewno nie skończy :kox:

nie marudź tylko rób prawko kochana:grin: na 10 ma się skończyć :naughty: niby :polew::polew::polew::polew:

kierowca zawodowy niby hehe nie no mnie to wyklucza :/ a propos dziesięciu to znam gościa co mówił 10 i stop wystarczy a

teraz ma już 30 (dojnych krów) hehe :decayed::grin: niby nie ma z tego transportu wielkich pieniędzy ale , ale jednak się opłaca hmm :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta twoja a4 naprawdę ślicznie się prezentuję :thumbup1: często widuję ją na ulicach bytowa ciężko by nie zwrócić na nią uwagę:thumbup1: byle tak dalej. Postaram się dorównać Ci ale nie będzie łatwo. Już nie mogę się doczekać jak " cudotwórca Darek" weźmie się za wyrzucanie mojego środka:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...