Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zrób program, bo będzie to samo co z AFNem :grin:

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

Zmienił i cwaniaczy :facepalm: To ja dodam, że gdybym tam w tym pierwszym filmiku nie wrzucił 5 tylko 3 (wiadomo, zajarałem się że na starcie to mój ryja wystawił :jerk:) to byś zobaczył dope na klapie :hi:

:polew: no ok, może jednak nie ale po czipsie zobaczysz potęgę vp i zrozumiesz, że sprzedaż a4 to był błąd i było rezać afn'a :whistling:

Się uśmiałem :polew: Jakbym nie jeździł A4 po czipsie :grin:

Opublikowano

dobry zapierdalak :kox: tego brakuje mi w A4 :decayed:

Opublikowano
Się uśmiałem :polew: Jakbym nie jeździł A4 po czipsie :grin:

Ktoś tu chyba nie złapał żartu :decayed: Chociaż jakbyś się ogarnął i z afna wydoił ze 180 to by to przyjemnie szło :kox: Nie no idzie to aczy, nie można powiedzieć :wink: Niektórzy aż się łapią klamki ze strachu o swoje życie, nie Piotrek? :banan:

Opublikowano
  • Autor
Się uśmiałem :polew: Jakbym nie jeździł A4 po czipsie :grin:

Ktoś tu chyba nie złapał żartu :decayed: Chociaż jakbyś się ogarnął i z afna wydoił ze 180 to by to przyjemnie szło :kox: Nie no idzie to aczy, nie można powiedzieć :wink: Niektórzy aż się łapią klamki ze strachu o swoje życie, nie Piotrek? :banan:

:naughty::naughty:

Opublikowano

Jeszcze tam seata brakuje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No sprzedaję :kox:

A dziś objechałem Golfa IV 220km z gtb2260vk :jerk::jerk::jerk: Z rolki uciekłem mu na 2 długości i potem równo, z kreski właściwie równo (spaliłem start, ale utrzymywałem odległość), na 4. biegu zacząłem go doganiać dość znacznie :kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ----------

A tymczasem trwają przygotowania do zlotu i wczoraj zrobiłem polerkę mechaniczną:kox::kox:

:jerk:

2013_07_22_12_57_48.jpg

2013_07_22_15_55_01.jpg

2013_07_22_15_55_06.jpg

2013_07_22_15_55_13.jpg

Wieczorkiem wrzucę jeszcze foty z wcześniejszej sesji z Raymaxem :hi:

Opublikowano
No sprzedaję :kox:

A dziś objechałem Golfa IV 220km z gtb2260vk :jerk::jerk::jerk: Z rolki uciekłem mu na 2 długości i potem równo, z kreski właściwie równo (spaliłem start, ale utrzymywałem odległość), na 4. biegu zacząłem go doganiać dość znacznie :kox::kox::kox:

no prosze ... :naughty:

to ten Golf co kiedyś do mnie dzwonił ? :wink:

Opublikowano
  • Autor
No sprzedaję :kox:

A dziś objechałem Golfa IV 220km z gtb2260vk :jerk::jerk::jerk: Z rolki uciekłem mu na 2 długości i potem równo, z kreski właściwie równo (spaliłem start, ale utrzymywałem odległość), na 4. biegu zacząłem go doganiać dość znacznie :kox::kox::kox:

no prosze ... :naughty:

to ten Golf co kiedyś do mnie dzwonił ? :wink:

Dokładnie. Chyba jednak jako tako jedzie to moje a3 :decayed: A golf w ctr strojony 220km 440NM :decayed:

Opublikowano
No sprzedaję :kox:

A dziś objechałem Golfa IV 220km z gtb2260vk :jerk::jerk::jerk: Z rolki uciekłem mu na 2 długości i potem równo, z kreski właściwie równo (spaliłem start, ale utrzymywałem odległość), na 4. biegu zacząłem go doganiać dość znacznie :kox::kox::kox:

no prosze ... :naughty:

to ten Golf co kiedyś do mnie dzwonił ? :wink:

Spanky, profi stronka:thumbup1:

Opublikowano

świetne a3 duds :naughty:

no i się dobrze odpycha, muszę obserwować :whistling:

Opublikowano

7.5 do 100? :D

jest ogień :jerk:

Opublikowano

link nie działa

Opublikowano
  • Autor
7.5 do 100? :D

jest ogień :jerk:

Za długo jedynkę przeciągnąłem, 7 sekund robi :naughty:

link nie działa

Już poprawione.

Opublikowano

Może jednak kupię turbo od ARL-a do A3 :shock3: Jedzie pięknie:slina:

Opublikowano

Duds, następnym razem doj*b jeszcze głośniej muzyke... co Ty z tym masz... na każdym filmie tak jest :grin: Idzie toto :naughty:

Opublikowano

Wolałbym GTB17 wsadzic badz jak ma byc grubo GTB22 jak u Dawida:)

Opublikowano

a jak długo trakcji nie ma:grin:

Opublikowano

w ostowie sie sprawdzimy:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.