Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Miałem nie robić audio, ale jednak robię :grin: Na razie kupiony wzmak 4-kanałowy 2x300W RMS :kox: Do tego nowa skrzynia Cadence 250W RMS. Niestety przed zlotem nie dam rady, bo nie ma mi kto tego podłączyć, bo chcę się wpiąć w kostkę ori subwoofera :doh:

ogarne Ci to na zlocie

A też się wpinałeś w ori kostkę? :naughty: Jadę w czwartek/piątek to zrobić, jak się nie uda to nawet nie będę składał tapicerki :grin:

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

A tymczasem przód w rozsypce... Ale wszystko przygotowane i jutro wnęka będzie malowana :wink: Doszedł mi wzmak, a tak w ogóle w międzyczasie wpadły naklejki :decayed:

2013_07_23_17_41_57.jpg

2013_07_23_17_42_11.jpg

2013_07_30_18_33_26.jpg

2013_07_30_18_33_31.jpg

---------- Post dopisany 01-08-2013 at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany 30-07-2013 at 19:40 ----------

Rejka pomalowana, dzisiaj odkurzanie, jutro mycie i sobota rano na zlot :jerk:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

duds, gdzieś wyczytał o tym, że do tego półfisa wystarczy manetka? co to może pokazać więcej? bo mam to samo ale rozważam wsadzenie pełnego fisa, tymbardziej, że to co teraz mam słabo świeci jak się rozgrzeje.

Opublikowano
  • Autor

Kolega mi mówił, ale raczej bzdura :)

...wysłane z kalkulatora...

Opublikowano

patrzałem na a3-club i piszą, że tylko drzwi, temperatura i lampki ostrzegawcze a szkoda :decayed:

---------- Post dopisany 22-08-2013 at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2013 at 18:54 ----------

piotrek, ty masz jakąś końcówkę wydechu założoną? tutaj coś upatrzyłem:

8071124.jpg

Opublikowano
  • Autor

Nie, to była zwykła rura jak miałem przelot :)

W tym aucie już nic nie robię. Zmienię tylko felgi i zbieram kasę. Jak dozbieram to za rok b6, jak nie to do a3 pakuję gtb :)

...wysłane z kalkulatora...

Opublikowano

A3 za małe - powrót do A4 ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jakoś mam sentyment do a4 :) postaram się dozbierać do wiosny kasę i kupić b6 :D

...wysłane z kalkulatora...

Opublikowano
i kupić b6 :D

:shock3::shock3:

:doh::doh:

:decayed:

Opublikowano

Kupimy Ci krawat na urodziny :banan: Zobaczysz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ok :D Rafał, nie wiem czy widziałeś, ale auto przywiozłem :)

...wysłane z kalkulatora...

Opublikowano

Pisz mnie szybko cene na PW za fele z oponami:naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor

To żadna tajemnica, 2500 bez dystansów, z dystansami 2800. :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

dziękuję za życzenia i za pamięć

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:
Opublikowano
Wzajemnie :D tak więc felgi zmieniły właściciela :)

Co do przelotu to jest za głośno, ludzie z butów wyskakują :decayed: wleci cały wydech 2,5" i tłumik przelotowy :D

Naciapane z kalkulatora :)

Dźwięk cofki masz?;>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nic się nie dzieje, więc takie dwie starsze fotki :decayed:

2013_08_29_14_27_28.jpg

2013_08_29_14_29_15.jpg

W przyszłym tygodniu jak wrócę na Wszystkich Świętych to wylatują naklejki i na dniach kupuję lotkę z s3 :wink: Strasznie mnie kusi coś modzić, kasa jako tako jest, więc teraz czekam na jakieś propozycje :naughty: Ostatnio borykałem się z problemem spadającej opaski z IC (blisko turbo), ale chyba już problem zażegnany :decayed: 2 razy stało mi się to na trasie :kwasny: Na szczęście da się to ogarnąć bez ściągania koła :kox:

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Aha, no i znalazłem felgę na nowy sezon, ale musiałbym się szybko mojej pozbyć :kwasny:

Opublikowano

Piotr, ta felga z żuka nie zrobi roboty.... Mówiłem Ci ale Ty jesteś uparty :facepalm:

Opublikowano

ja bym tu dał jakąś gówniarską felge :decayed: ta jest zbyt poważna do tego autka :decayed:

lotka na tył i w sumie nie wiem co moznaby jeszcze zrobić :decayed: może poszukaj grilla abt ? :wink:

Opublikowano

jak tu nie ma co robić :decayed: dam ci swoją, to będziesz miał co robić :grin:

Opublikowano

Masz jakies dojscie do lotek z s3? tez sie czaje ale ceny zabijaja... :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.