Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm


Duds

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem nie robić audio, ale jednak robię :grin: Na razie kupiony wzmak 4-kanałowy 2x300W RMS :kox: Do tego nowa skrzynia Cadence 250W RMS. Niestety przed zlotem nie dam rady, bo nie ma mi kto tego podłączyć, bo chcę się wpiąć w kostkę ori subwoofera :doh:

ogarne Ci to na zlocie

A też się wpinałeś w ori kostkę? :naughty: Jadę w czwartek/piątek to zrobić, jak się nie uda to nawet nie będę składał tapicerki :grin:

---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

A tymczasem przód w rozsypce... Ale wszystko przygotowane i jutro wnęka będzie malowana :wink: Doszedł mi wzmak, a tak w ogóle w międzyczasie wpadły naklejki :decayed:

2013_07_23_17_41_57.jpg

2013_07_23_17_42_11.jpg

2013_07_30_18_33_26.jpg

2013_07_30_18_33_31.jpg

---------- Post dopisany 01-08-2013 at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany 30-07-2013 at 19:40 ----------

Rejka pomalowana, dzisiaj odkurzanie, jutro mycie i sobota rano na zlot :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duds, gdzieś wyczytał o tym, że do tego półfisa wystarczy manetka? co to może pokazać więcej? bo mam to samo ale rozważam wsadzenie pełnego fisa, tymbardziej, że to co teraz mam słabo świeci jak się rozgrzeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mi mówił, ale raczej bzdura :)

...wysłane z kalkulatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzałem na a3-club i piszą, że tylko drzwi, temperatura i lampki ostrzegawcze a szkoda :decayed:

---------- Post dopisany 22-08-2013 at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2013 at 18:54 ----------

piotrek, ty masz jakąś końcówkę wydechu założoną? tutaj coś upatrzyłem:

8071124.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to była zwykła rura jak miałem przelot :)

W tym aucie już nic nie robię. Zmienię tylko felgi i zbieram kasę. Jak dozbieram to za rok b6, jak nie to do a3 pakuję gtb :)

...wysłane z kalkulatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mam sentyment do a4 :) postaram się dozbierać do wiosny kasę i kupić b6 :D

...wysłane z kalkulatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :D Rafał, nie wiem czy widziałeś, ale auto przywiozłem :)

...wysłane z kalkulatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żadna tajemnica, 2500 bez dystansów, z dystansami 2800. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzajemnie :D tak więc felgi zmieniły właściciela :)

Co do przelotu to jest za głośno, ludzie z butów wyskakują :decayed: wleci cały wydech 2,5" i tłumik przelotowy :D

Naciapane z kalkulatora :)

Dźwięk cofki masz?;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie dzieje, więc takie dwie starsze fotki :decayed:

2013_08_29_14_27_28.jpg

2013_08_29_14_29_15.jpg

W przyszłym tygodniu jak wrócę na Wszystkich Świętych to wylatują naklejki i na dniach kupuję lotkę z s3 :wink: Strasznie mnie kusi coś modzić, kasa jako tako jest, więc teraz czekam na jakieś propozycje :naughty: Ostatnio borykałem się z problemem spadającej opaski z IC (blisko turbo), ale chyba już problem zażegnany :decayed: 2 razy stało mi się to na trasie :kwasny: Na szczęście da się to ogarnąć bez ściągania koła :kox:

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Aha, no i znalazłem felgę na nowy sezon, ale musiałbym się szybko mojej pozbyć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tu dał jakąś gówniarską felge :decayed: ta jest zbyt poważna do tego autka :decayed:

lotka na tył i w sumie nie wiem co moznaby jeszcze zrobić :decayed: może poszukaj grilla abt ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...