Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Powycierane, podrapane rączki od drzwi


piotraudi

Rekomendowane odpowiedzi

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=257400

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

Szukaj w tym temacie. Masz pokazane malowanie elementów plastikowych min. Raczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się Waszym wymyślaniem z malowanie, obklejaniem itp.

Nowe, poprawione kosztuje 60-70zł w ASO.

A chcecie wydawać kilkadziesiąt złotych na farby, lakiery i folie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie mogę zamówić :(

Edit.

Byłem w ASO i dowiedziałem się, że boczki są ale tylko dla elektrycznych szyb + elektrycznych lusterek. Koszt boczka to 90zł, a tego elementu do podnośników szyb 150zł - jak dla mnie dość drogo.

Jak bym miał składane lusterka, to już nie ma tego elementu w sprzedaży. I tutaj rodzi się problem:

Według zdjęcia z ETKI ja mam składane lusterka - w boczku jest miejsce na elektrykę do szyb + dwa kółeczka. Z tego co wiem, to te kółeczka służą tylko do regulacji... Tymczasem boczek z jednym kółeczkiem to same regulowane lusterka. I nie wiem czy zamawiać bo ja mam w końcu dwa kółeczka, więc niby ze składaniem lusterek... Jak w ogóle działa to składanie lusterek? Jakoś specjalnie się coś wciska czy co?

Ja mam taki boczek: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting tylko że beżowy kolor. To jest ze składanymi lusterkami?

---------- Post dopisany 15-03-2013 at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2013 at 10:32 ----------

Nikt nie wie? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się informacją iż pomalowałem rączkę

Spray dorobiłem w mieszalni swing matowy - po pomalowaniu normalnie oryginał (wstawie zdjęcia)

Dodam tylko iż po zdarciu tej farby gumy, jest taki jakby kolor granatowy i to nie jest kolor plastiku.

To jest jakby podkład i też trzeba zedrzeć, zmyć rozpuszczalnikiem aż do plastiku

Gość od mieszalni sprzedał mi akrylowy - dobrze rozpuszcza

Dziwie się Waszym wymyślaniem z malowanie, obklejaniem itp.

Nowe, poprawione kosztuje 60-70zł w ASO.

A chcecie wydawać kilkadziesiąt złotych na farby, lakiery i folie...

do B6 chyba 90zł, jak ktoś ma wytarte 2 szt to już 180zł + przesyłka lub paliwo do sewisu

Spray dorobiłem za 40zł i starczy na czworo drzwi + jeszcze coś np obudowa lewarka popielniczka

Pomalowałem klamkę schowka oraz zaślepkę pod rączką drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziel się zdjęciami ;)

Jasne jak będę w domu to zrobię

Oryginalne powycierane - zdjęcie wcześniejsze nie widać wszystkich rys

DSCF3845b.jpg

Pomalowane

Kolor inny na zdjęciu bo robiłem z lampą ale jest identyczny z oryginalnym

Zaślepka za rączką też malowana

a45333f9-7c9e-4f87-866c-89d08efda9fb_zps07180935.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega uhu2 kupił jakieś malowidło i powiem jest za***iście nawet drapałem i nic nie schodzi i wygląda zacnie :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale koloru swing napewno nie ma.

W B6 rączki nie są takie chropowate tylko gładkie w B5 raczej też.

Na aukcji rączku chyba z golfa 3

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bdb spray malowałem nim dolne listwy drzwi, trzyma się idealnie ,nie potzeba żadnych podkładów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bedzie znowu schodzić jak oryginalna

Tapatalk

nikt nie powiedział, że farba też nie zejdzie po jakimś czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak Rafał83 zeskrobałem tylko nie kartą a drewnianym patyczkiem od lodów. Zeszło bez problemu,plastik wypolerowany szmatką i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykręcaliście tą rączkę czy tak na zamontowanym? U mnie kolor swing schodzi pod paznokciem jak brud. Tylko mam nadzieję że na całej powierzchni tak będzie schodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po regeneracji rączki od strony kierowcy. Po wyciągnięciu tej rączki zmyłem ta gó..ną farbkę po prostu cifem w gorącej wodzie i jest 100x lepiej niż ori:decayed:

Pod spodem jest plastik w tym samym kolorze więc rączka wygląda jak nowa i nic się już nie porysuje:banan:

Gorzej z prawej. Chciałem zabieg wykonać profilaktycznie bo porysowany jest tylko pierścionkami uchwyt od niewidocznej strony ale tam to już fachowcy z audi dali ciała na całej linii. Po próbie w niewidocznym miejscu okazuje się że pod tą badziewną gumofarbką jest jeszcze jedna farbka w kolorze tej pierwszej farbki tyle że twardsza ale ona się też zdziera i pod nią jest plastik w prawie białym kolorze:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...