Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Nośność 85 nie za mało? To 515 Kg na koło w sumie, więc chyba ok :P

---------- Post added at 14:03 ---------- Previous post was at 14:00 ----------

A co do foto z allegro, to już mi się nie podoba, że opony się tak świecą... Słynny chwyt oponiarski :P Oby były ok :)

Załużmy ze umyte:naughty: gadałem z gosciem własnie, dał gwarancje rozruchową cokolwiek to moze oznaczać przy oponach:naughty:, opony od wulkanizatora kupione, moze bieżnika nie nalewał:polew:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nośność 85 nie za mało? To 515 Kg na koło w sumie, więc chyba ok :P

---------- Post added at 14:03 ---------- Previous post was at 14:00 ----------

A co do foto z allegro, to już mi się nie podoba, że opony się tak świecą... Słynny chwyt oponiarski :P Oby były ok :)

ja też zaryzykowałem i kupiłem wyplakowane kapcie, ale jednak było warto. jeśli sprzedający opisał dokładnie co i jak z oponami to sądzę że Kowi nie ma się czego obawiać :)

Opublikowano
  • Autor

Maxterr moja padlina i tak w sumie nie jeżdzi szybciej niz180km/h wiec mysle że nośnosć będzie ok, powyzej 180km/h to juz żadnej przyjemnosci nie ma, głosno a auto juz tylko powoli sie rozpędza :D

Opublikowano
Maxterr moja padlina i tak w sumie nie jeżdzi szybciej niz180km/h wiec mysle że nośnosć będzie ok, powyzej 180km/h to juz żadnej przyjemnosci nie ma, głosno a auto juz tylko powoli sie rozpędza :D

Nie chodzi o prędkość a nośność, czyli kg/na koło/oś ;)

Opublikowano
  • Autor
Maxterr moja padlina i tak w sumie nie jeżdzi szybciej niz180km/h wiec mysle że nośnosć będzie ok, powyzej 180km/h to juz żadnej przyjemnosci nie ma, głosno a auto juz tylko powoli sie rozpędza :D

Nie chodzi o prędkość a nośność, czyli kg/na koło/oś ;)

ale to jest zalezne od max prędkości

http://www.opony.com.pl/narzedzia/indeks-nosnosci-opon/

Opublikowano

Ahh... muszę wgl skończyć moje alu, bo coraz to ładniej na dworze... dzisiaj chyba biorę się za lifting przodu, a jutro drzwi :P

---------- Post added at 14:18 ---------- Previous post was at 14:17 ----------

Waga też ma znaczenie, ale chyba cegieł nie wozisz w bagażniku :D

Opublikowano
  • Autor
Ahh... muszę wgl skończyć moje alu, bo coraz to ładniej na dworze... dzisiaj chyba biorę się za lifting przodu, a jutro drzwi :P

---------- Post added at 14:18 ---------- Previous post was at 14:17 ----------

Waga też ma znaczenie, ale chyba cegieł nie wozisz w bagażniku :D

murzyn tylko siedzi w bagaju

No ja musze z blacharką powalczyć, wgniecenie na błotniku z tamtego roku, teraz doszedł zderzak do spasowania cos nabroiłem ze slizgiem, prawdopodobnie wygieła sie blacha błotnika do której mocuje sie ślizg, noi na zawieszenie ciągle czekam...

Opublikowano

napisz na PW ileś dał za gumki

Opublikowano

Dobry wybór firmy Kowi. Jeździłem na takich 195/45 na 7" i się fajnie lekko naciągneły więc tu na 8,5" powinno też być ok

Opublikowano

podobno 8mm:bag:

8 mm mają nówki sztuki, a te na nówki nie wyglądają. na moje oko 5 mm, max 6 mm

Opublikowano
  • Autor

podobno 8mm:bag:

8 mm mają nówki sztuki, a te na nówki nie wyglądają. na moje oko 5 mm, max 6 mm

też mi sie tak wydaje, stąd emotka odpowiednia :naughty:

2185173987_4.jpg

Dla porównania ta sama opona, mająca 3-4mm

E.jpg

Portugalce pisza ze musze zmienic grill na RS i wstawić żółte halo:decayed:

Opublikowano

Gumy za***iste, takie jak moje:kox:

Opublikowano
  • Autor

ale jedna sztuka, sezon jest za krótki by kupowac opona po oponie, a takto nastepny tydzień będzie stała koza na 18kach:kox:

Opublikowano

ale jedna sztuka, sezon jest za krótki by kupowac opona po oponie, a takto nastepny tydzień będzie stała koza na 18kach:kox:

Ale to bardziej chodziło o porównanie wysokości bieżnika na foto :)

Opublikowano
  • Autor

ja sobie zdaje sprawe że tam 8mm nie ma, ale jak miałbym czekać az pojawia sie kolejne o podobnym stanie zużycia to bym zime ściagnał w maju pewnie:whistling: pozatym mało 215ek na alegro tymbardziej w dobrej cenie bo tak to sa po 350+50 wysyłka:wallbash:a tak strzeliłem sobie komplecik w dobrej cenie i mam spokój na 2 sezony:dancing:

---------- Post added at 22:48 ---------- Previous post was at 22:46 ----------

tak to w maju będe miał juz 5sztuke do zapasu:kox:

Opublikowano

Dobrze że moje poszły/idą w kolor to nie będzie kolej B5 z takimi samymi felgami na forum :naughty:

zmieści się dystans 15mm na tył żeby nie tarło o nadkole? :chytry:

Opublikowano
  • Autor

zmiesci sie , et 18 amerykańce robia to rant felgi z tyłu wystaje o całą swoją serokosć, wiec co to jest et30, to bedzie na równo z błotnikiem

Dystanse przyszły:naughty: a opony nie:wallbash: w następnym tygodniu wszystko wleci na auto, prócz najwaznieszego... gwintu

2012-03-08-050.jpg

Opublikowano
zmiesci sie , et 18 amerykańce robia to rant felgi z tyłu wystaje o całą swoją serokosć, wiec co to jest et30, to bedzie na równo z błotnikiem

Dystanse przyszły:naughty: a opony nie:wallbash: w następnym tygodniu wszystko wleci na auto, prócz najwaznieszego... gwintu

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/Forum A4/2012-03-08-050.jpg

przymierz wujek je czy cie wejda na piaste, bo na 90% trzeba bedzie je jeszcze w srodku zebrac :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.