Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

zalezy jaki efekt bede chciał uzyskać, bo jak głęboki połysk tak jak u cymka to lakier lepszy, a folia to wiesz bez efektu żadnego tyle że czarne:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zalezy jaki efekt bede chciał uzyskać, bo jak głęboki połysk tak jak u cymka to lakier lepszy, a folia to wiesz bez efektu żadnego tyle że czarne:whistling:

to co nie ma foli w polysku? Jak dasz dach to ramke z grila musisz tez zrobic na czarno:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to polysk bez jakiejkolwiek glebi a grill nie bedzie czarny zwyczajnie nie podoba mi sie wizualnie powieksza gril pare razy próbowałem sie przekonac i nie da rady hehe zobaczymy jeszcze bo moze bym sieknal sobie napis battalion wzdluz dachu w kolorze nadwozia albo delikatnie jasniejszy niz kolor dachu... trzeba by vt jakies

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

---------- Post dopisany 19-09-2013 at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2013 at 20:26 ----------

takze tego:whistling:

DSC09085_zps102f77d5.jpg

Auto jeżdzi że tak powiem bardzo dobrze, jestem mega zadowolony z upolowanego silnika jak na pierwszą przejażdżke:whistling: Jak widać troche było tam roboty... Pierwsza przejażdżka nie zrobiła jakiegos "WOW", ale za drugim razem jak sobie pojeżdziłem to juz śmiało moge powiedzieć ze jest mocniejszy:naughty: Ale co mnie najbardziej pociesza, jest cicho, nawet bardzo cicho w porównaniu do poprzedniego silnika, jak troche nakręce kilosów to zrobie filmik porównawczy z przyspieszenia do poprzedniego:whistling:

Lista gratów jakie zmieniłem

1. uszczelka pokrywy zaworów

2. świece żarowe beru

3. filtr oleju

4. termostat

5. popychacze hydrauliczne

6. paski wieloklinowe

7. uszczelka kolektora wydechowego

8. uszczelka wału tył i przód

9. pasek rozrządu

10. uszczelka kolektora ssącego

11. łożysko pilotujace

12. uszczelki wtryskiwaczy

13. płyn do wspomagania

14. łożyska alternatora

15. obudowa łozyska

16. chłodnica klimatyzacji

17. wałek rozrzadu

tak wiec jak komuś zbliza sie wymiana rozrzadu to polecam rozejrzeć sie za wałkiem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze zakupy u kilerwilka:wink::hi:

20130926_210813_zps13f48dc8.jpg

20130926_210809_zps13cc8b6a.jpg

Chyba najbogatsza opcja boczków w B5:naughty: bose, dodatkowe miejsce na głosnik od navi:wink: u mnie niestety będą pociete, teraz jak mam przód i tył, pomierzyłem sobie maskownice i powinny sie z tylnych boczków na lajcie przespawać:banan: bedą odrazu maskownice bose:banan:

to już 3 komplet luzem boczków, co bym miał sie naczym uczyć spawać plastik:grin:

Ps. Maxiu warto było:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze zakupy u kilerwilka:wink::hi:

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/20130926_210813_zps13f48dc8.jpg

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/20130926_210809_zps13cc8b6a.jpg

Chyba najbogatsza opcja boczków w B5:naughty: bose, dodatkowe miejsce na głosnik od navi:wink: u mnie niestety będą pociete, teraz jak mam przód i tył, pomierzyłem sobie maskownice i powinny sie z tylnych boczków na lajcie przespawać:banan: bedą odrazu maskownice bose:banan:

to już 3 komplet luzem boczków, co bym miał sie naczym uczyć spawać plastik:grin:

Ps. Maxiu warto było:decayed:

mam takie bogatosci u siebie w aucie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze zakupy u kilerwilka:wink::hi:

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/20130926_210813_zps13f48dc8.jpg

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/20130926_210809_zps13cc8b6a.jpg

Chyba najbogatsza opcja boczków w B5:naughty: bose, dodatkowe miejsce na głosnik od navi:wink: u mnie niestety będą pociete, teraz jak mam przód i tył, pomierzyłem sobie maskownice i powinny sie z tylnych boczków na lajcie przespawać:banan: bedą odrazu maskownice bose:banan:

to już 3 komplet luzem boczków, co bym miał sie naczym uczyć spawać plastik:grin:

Ps. Maxiu warto było:decayed:

mam takie bogatosci u siebie w aucie :banan:

tez mialem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu modzic jak tu wszystko porobione:facepalm: teraz tylko poprawiam to co kiedys robiłem, prawdopodobnie do grudnia wleci gtb17vk:whistling: co by pompke i wałek wykorzystać jak należy.

Na wałku zrobiłem już 500km, co zaobserowałem, to znikome kopcenie, cichsza praca noi spalanie spadło wzgledem tego co było wczesniej, mocowo rzecz jasna lepszy:naughty:

czy to zalety samego wałka, czy innego silnika, niewiem:whistling:

teraz za 100zł dwukrotnie zrobiłem po 250km, bez jakiegos napinania sie na spalanie(na rezerwie zostaje 40km), tak wiec wporównaniu do tego co było wczesniej to dla mnie pełen sukces moda:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i najwazniejsze:decayed:

przeleciałem obwodnice lublina cały czas 160km/h, temp ładnie 100-105st na oko, tak wiec tamten silnik kulał pod tym względem bo grzał sie jak głupi:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu modzic jak tu wszystko porobione:facepalm: teraz tylko poprawiam to co kiedys robiłem, prawdopodobnie do grudnia wleci gtb17vk:whistling: co by pompke i wałek wykorzystać jak należy.

Na wałku zrobiłem już 500km, co zaobserowałem, to znikome kopcenie, cichsza praca noi spalanie spadło wzgledem tego co było wczesniej, mocowo rzecz jasna lepszy:naughty:

czy to zalety samego wałka, czy innego silnika, niewiem:whistling:

teraz za 100zł dwukrotnie zrobiłem po 250km, bez jakiegos napinania sie na spalanie(na rezerwie zostaje 40km), tak wiec wporównaniu do tego co było wczesniej to dla mnie pełen sukces moda:grin:

mowisz o spalaniu w miescie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tryb mieszany w sumie a co?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi ja słyszałem że szykujesz nowe taborety :naughty::naughty::naughty::naughty:

Innenauststattung VW Golf 4 * CUSTOM * LEDER * ALCANTARA * RS4 Sitze * RECARO | eBay

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...