Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Counter Strike Global Offensive

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi o gre CS: GO. Gra ktos ? ma ktos jakies doswiadczenia ? Po latach przegrany Na CSS ... mysle nad przejsciem nad CS GO ?

nadal jest takie grywalne ? Jesli ktos ma jakies uwagi na temat ilosci serwerow, listy dobrych serwerow, grywalnosci, ilosci ludzi w PL grajacych to prosze o opinie...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siema. Właśnie wczoraj kupiłem CS:GO. Postawiłem serwer pod adresem: goodie.hopto.org . Mój nick na steam mightyemay wyślij zapro. Jest troche osób które zamierza grać. :decayed:

Opublikowano

może i ja się zaopatrzę bo dalej dziabie w 1.6 na NS ale nudzi się już powoli

Opublikowano

Na NS nigdy się grać nie nauczysz :kwasny: Ja w 1.6 na steamie 8 lat i dalej gram :kox: Teraz jedynie od miesiąca mam przerwę, bo za dużo nauki. W Globala mogę pograć jak się zbierze więcej osób. Kupię steama, żaden problem :wink:

Opublikowano

No ja właśnie też się zastanawiam nad CS:GO może się sprawdzić :)

Opublikowano
Na NS nigdy się grać nie nauczysz :kwasny: Ja w 1.6 na steamie 8 lat i dalej gram :kox: Teraz jedynie od miesiąca mam przerwę, bo za dużo nauki. W Globala mogę pograć jak się zbierze więcej osób. Kupię steama, żaden problem :wink:

Wiesz ja i tak dużo czasu nie gram, bo już mi ten okres jakoś minął albo mija powoli..;p a gdy gram to uciekam od nauki :D a w c.s to tak sobie dziabie bo troche bf2 mi sie znudził :P ale jeżeli by byla ekipa na BF2 to fajnie by było :) hmm albo na Czołgi (WoT - World of Tanks)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Szukałem innego tematu ale wpadłem na ten... zapraszam na mixy 5vs 5 w cs go :)

Opublikowano

Mixy mogę pograć, ale w 1.6 :decayed: Zagrałem kilka dni temu pierwszy raz od 3-4 miechów i fajnie się grało :decayed:

  • 1 rok później...
Opublikowano

to gra ktoś ? :)

Opublikowano

Ja, DUDS też często online :)

Jakąś range masz ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jak ktoś chętny do gry to zapraszać Radex121 ranga Gold Nova master ;) (Gold 4 )

Opublikowano

Ja gram w cs dopiero od tego roku :D znajomi mnie namówili i powiem szczerze, nigdy nie byłem zwolennikiem tej gry dopóki nie spróbowałem :wink: teraz to codziennie coś się grywa, ale ranga s3 także szału nie ma :lol:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja czasem zagram: _DoM1n0_
Mogę kogoś boostować w rangach chętnie :D

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Osobiście nie gram ale syna nie mogę od kompa odegnać, też się przesiadł CS 1.6

Opublikowano

Osobiście nie gram ale syna nie mogę od kompa odegnać, też się przesiadł CS 1.6

MANIAK :D

Opublikowano

co to?

Opublikowano

ja tez pykam w cs go ;) moja ranga to global ;p swietna gra i nigdy nie nudzi sie :D

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Odgrzeję kotleta - ktoś z obecny gra jeszcze w CS:GO? Lub są jacyś nowy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.