Zamiana radia Concert II na Concert III w B6 2002 AWX

JARQL

Drodzy klubowicze jestem zarejestrowany od jakiegoś czasu ale jakoś nie miałem okazji brać czynny udział w forach ale przyszedł taki dzień że w końcu i ja potrzebuję pomocy.Noszę się z celem zamiany radyjka concert II na concert III w B6 z 2002r przegrzebałem chyba wszystkie wątki , tematy ,porady ale nic konkretnie w moim temacie nie znalazłem , zaraz powiecie że nie chciało mi się szukać ale to nie prawda starełem się.Z tego co wywnioskowałem na pewno potrzebuję kosz na 2 diny.teraz moje pytanie czy oprócz tego kosza potrzebuję jeszcze coś jakieś przejściówki kostek itp.Ewentualnie czy ktoś z forum miałby do sprzedania taki kosz w dobrej cenie i najlepiej w całości to bym był wdzięczny za namiar.Przegrzebałem allegro ale tam jakoś drogo w ASO za ori policzyli mi za 230 zetka a używane z allegrosa dochodzą nawet do 190 jakaś paranoja za kawałek jakiegoś plastikowego stelaża?Ale się rozpisałem hehe.

Zagadaj do kolegi siemiana on powinien coś takiego mieć.poprzegladaj dział sprzedam do b6 i b7 tam powinieneś znaleść namiary do niego

Dzięki na pewno tam zajrzę

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:07 ----------

O.k graty do przekładki można powiedzieć ,że są w drodze ,radyjko będzie i nic innego mi nie pozostanie jak tylko ogarnąć ten temat w wekend.Postaram się to w jakiś sposób opisać.Jeśli chodzi o graty to mam kosz 2 dinowy i przejściówki kostki i anteny.Nie wiem czy tam coś jeszcze jest potrzebne ale na razie tyle mam.Jak toś wie jeszcze co mam załatwić do tego zestawu to proszę napisać a na pewno podzielę się swoimi doświadczeniami.

Dzięki za dodatkowe informacje teraz jeszcze muszę dodatkowo szukać klimatronika na 2 diny ,tunelu pod niego i popielniczki.Jej akurat nie potrzebuję bo rok temu rzuciłem palenie ale jak tak dalej pójdzie to chyba znów zacznę.Coś czuję ,że zajrzałem do studni bez dna to miała być zwykła przekładka radia a okazuje się ,że to jest poważniejsza sprawa .Zobaczę ile to wszystko będzie mnie jeszcze kosztowało obawiam się ,że nie mało.

Pouszkaj sobie opis RNS-E od A do Z. Tam masz caly opis jak przejść na 2 din. Tunel możesz podciąć, popielniczki nie musisz wymieniać i klimatronik tez możesz dociąć choć jest to delikatna sprawa. Ja mam tak u sieibie tylko klimatronik wymieniłem. Także wszystko do ogarnięcia w przyzwoitych pieniądzach.

dawaj do mnie to ogarne Ci temata:wink:

Temat raczej do ogarniecia tylko kosztowny.Zeby wszystko weszlo bez zadnego rezania to chyba nie mam wyjscia jak kupic reszte tych czesci.Cos mi sie klawiatura poprzestawiala sorki.

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ----------

Nie wiem czy nie podziele tego na 2 etapy.1 etap radio,kosz 2 din,przejsciowka.2 etap tunel,klimatronik,popielniczka,zeby bylo bez zadnego rezania.

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

Czyli podliczyc wszystko kosz 2 din-150 zl,radio concert III- 400zl,przejsciowka kostki i anteny-100 zl,klimatronik 2 din-299zl,tunel 2-din-250zl ,jak ktos nie chce rezac i najprawdopodobniej popielniczka-100zl.Bagatelka raptem 1299zl plus,minus.

O.k poszukam i na poczatek podejde do wyrezania. Jak cos pujdzie nie tak nie bede mial wyjscia.Jak juz to rozgrzebalem musze to poskladac.Pozdro.

zawsze docinam i jak do tej pory nikt nie narzeka:decayed:

Czy przy składaniu wyjdzie gdzie trzeba dociąć co i jak.? Czy jest na to jakiś patent i czy mam szczególnie uważać w jakimś punkcie.

trza mieć panie kolego szablonik:naughty:

Rozumiem że ty masz taki szablonik i chciałbyś się ze mną nim podzielić hehe ;-)

dlaczego nie:wink: dawaj jakiegoś faxa na pw i do której w robocie urzędujesz i wyśle:wink:

O.k ja osobiście nie posiadam telefonu z faksem ale żonka powinna mieć.Jak tylko go zdobędę dam znać.Z góry dziękuję za pomoc jak by co odwdzięczę się w jakiś sposób.Pozdro

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

Jeszcze jedno pytanko jak przyjdzie radyjko oczywiście od razu chciałbym go sprawdzić.Czy jak od łącze swoje radyjko i z powrotem będę chciał go podłączyć to czy będę musiał wpisać kod? W tedy może być problem bo do mojego radyjka go po prostu nie mam.hmm