Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALG] Audi A4 2,8 V6 30v quattro 98'


Gość Czarek

Rekomendowane odpowiedzi

na tych felgach tak sobie sie prezentuje... ale srodeczek jest sliczny czysciutki i kolorystycznie świetny :th: Piękna rzadka opcja. klimatronik jest kiera najlepsza :kox:

Jak sprawuje sie silniczek ?

Fajnie ze jest z tylu ogolony :naughty: Napewno nie ejden sie zdziwi spod swiatel ze cos jest nie halo z jego autem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko kupiłem od gościa z Gniezna,który jest właścicielem sklepu motoryzacyjnego i gość naprawdę dbał o nie.Środek jest naprawdę nieźle utrzymany.Nie ma nawet jednej ryski na tapicerce.Miałem już kilka autek ale tak zadbanego jeszcze nie.Wnętrze auta dużo mówi o tym jak ktoś dba o auto -taki jaki jest środek tak ktoś dba o całość,typu wymiana oleju na czas itp. :>

Silnik jest fajny i czuć faktycznie tę moc,przyczym nie pali wcale tak dużo.A potencjał drzemie w niej nie mały.No i oczywiście ten dzwięk v6 to jest to.

Mam teraz mały problem z obrotami ale o tym już pisałem w silnikach benzynowych.Mam nadzieję że po serwisie będzie ok :wink4:

Ogólnie jestam bardzo zadowolony z audiki :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna sztuka :)

Zarzuć ładne fele 17" i lampy po lifcie a będzie miodzio :kox:

Silnik :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny kolor :th: (ogólnie trochę niebiesko :> ), rzeczywiście na fotkach wygląda na zadbaną , i co ważne quattro - gratki :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem ;).

Bardzo fajne auto, nieźle się zbiera, wypucowane maksymalnie :).

No i te V6 2,8l.

pozdrów Anke ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik :good: tez taki chcialem ale braklo troszke funduszy wiec jest V6 12v. ale teraz jak wpadnie mi w lapy sam motorek to bedzie podmianka :) a wracajac do tematu to wnetrze pelen kozak, zaje.... wyglada w polaczeniu z kolorkiem auta. Nie widzialem wczesniej takiego w A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ :>

Dzięki wszystkim za wyrażenie swych opinii.Ciesze się ,że podoba Wam sie moja A4-ka. :hi:

Łukasz dawaj fotki swojej niuni.

Szukam jakiegoś kolegi z okolicy Torunia,który ma vaga.Potrzebuję zdiagnozować autko.Będę wdzięczny jeśli będę miał taką możliwość.Pozdrawiam wszystkich :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d3b4 dzisiaj Czarka 4ka zjadła Twojego pontona ;D, pochwal sie wszystkim jak wyglada :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...