Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nono powiem szczerze jest moc :decayed: musze ogarnąć u siebie i zacząć modzić :wink: powodzenia w dalszych modach:thumbup1:

Opublikowano

Czuje w powietrzu nadchodzący przypływ ,,,,,,, tfu przepływ :decayed:

Opublikowano

roman_tyk masz u siebie FMIC już czy cały czas lecisz z tą mocą na smicu ? :)

Opublikowano
  • Autor
roman_tyk masz u siebie FMIC już czy cały czas lecisz z tą mocą na smicu ? :)

Auto seria, zmienione tylko wtryski i brak kata.

Opublikowano

Nie przepadam za 1.8T ale Twój daję radę. Ciekaw jestem dalszych modów

Opublikowano
  • Autor
Nie przepadam za 1.8T ale Twój daję radę. Ciekaw jestem dalszych modów

będzie moc taki dalszy plan, jak na razie wymieniłem wszystkie rolki, rozrządy itp, czas na wykonanie paru trików i wydobyciu kolejnych ps/nM

dzis Pan z passata 3.2fsi ladnie sie zdziwil :)

Opublikowano

Super sprzęt, gratuluje :)

Opublikowano

Aż boję się myśleć w jakim stanie musi być silnik, turbo i reszta osprzętu że auto wypluwa takie wyniki. W quattro też siedzi oryginalnie zwykłe k03? Gratulację i czekam na więcej :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po naprawieniu zjeby w sofcie, wlaczeniu vvt i zapodaniu malego moda mechaniczego polyka 175g/s.

Jest lepiej...

Opublikowano

To teraz musi urywać jaja , 175g/s fiu fiu, jest moc.

I to wszystko na k03 :decayed:

Opublikowano

175 g/s to około 220 PS. Niektórym ciężko wycisnąć taki wynik na k03s a co dopiero na k03 ? :slina:

roman_tyk jedzie to teraz jeszcze lepiej niż na poprzednich filmikach?

Opublikowano
  • Autor
175 g/s to około 220 PS. Niektórym ciężko wycisnąć taki wynik na k03s a co dopiero na k03 ? :slina:

roman_tyk jedzie to teraz jeszcze lepiej niż na poprzednich filmikach?

lepsza góra przez lepszy zaplon i agresywniejszy środek. Jedzie lepiej.

Opublikowano

czyli że nie uda mi się Ciebie już pojechać? :kwasny:

Czekam na jakiś filmik z przyszpieszeniem :decayed:

Opublikowano

Czy zdradzisz konkretnie na czym polegał ten blad w sofcie czy tez jest to tajemnica handlowa i sam będziesz już poprawiał za pieniądze?

Opublikowano
  • Autor
czyli że nie uda mi się Ciebie już pojechać? :kwasny:

Czekam na jakiś filmik z przyspieszeniem :decayed:

Panie Tea Pan masz super lekka bude i brak Q, ale chetnie sie sprobujemy, tylko nie wykrecaj sie znowu sliskoscia nawierzchni.

---------- Post dopisany at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany at 16:43 ----------

Czy zdradzisz konkretnie na czym polegał ten blad w sofcie czy tez jest to tajemnica handlowa i sam będziesz już poprawiał za pieniądze?

blad ja popelnilem nie zauwazylem pewnej rzeczy w logach, natomiast z tego co przegladam logi na forach, to prawie kazdy tuner nie robi tego jak trzeba, a szkoda bo z tego sa dodatkowe ps i nM (ze sterownikow bfb/bex/amb).

Opublikowano

Powiesz co to za pewna rzecz?

Opublikowano

Okazja będzie napenwo.. tylko nie dodawaj już więcej koksu :decayed:

ps. buda 1400kg więc jakos bardzo malo nie waży

Opublikowano
  • Autor

udalo mi sie dzis rozpedzic na prostej, niestety mialem sporo fantów w bagazniku i pelny zbiornik lpg

Opublikowano

roman_tyk , nie wciskaj kitu ze niby tylko 175g/s przyznaj sie że masz juz z 220g/s na k03-029 po paru modach :wink:

bo to jedzie lepiej niż 200g/s na tinpie.

---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

Opublikowano
  • Autor

filmik pochodzi z przejazdu gdzie akurat zalapalo mi max 171g/s, mam seryjne k03, seryjne wszystko inne procz dp i wtrysków pb

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.