Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zalozenie uzywanej instalacji


Klejk

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie...

chodzi o to ze mam mozliwosc kupienia dwuletniej instalacji BRC i pytanko... mysle ze z instalacja dla jakiegos fachowca nie bedzie problemu, ALE jak wyglada teraz wbicie tego w dowod? jest to wogole mozliwe? z jakimi kosztami moze sie to wiazac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legalnie nie można montować używanych instalacji, wszystko nowe

nielegalnie to jak się dogadasz z gazownikiem że ci wystawi fikcyjną fakturę na montaż i wtedy wbijesz gaz w dowód

Sam się kiedyś nad podobnym rozwiązaniem zastanawiałem.

Kupienie części np allegro i własny montaż wychodzi około połowę taniej niż w warsztatach, a w nich to też różnie montują.

Czasem trzeba po nich poprawiać.

Kupiłem auto z instalacją LPG, więc się udało bez gazownika.'

Sam oczywiście powymieniałem to co mi nie pasowało sterownik z wiązką,parownik i wtryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio montowałem używkę fakutura to koszt ok 300 zl na allegro nawet jest ogłoszenie, albo jakis gazownik w okolicy też w tej cenie powinien wystawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnięcie takiej instalacji to żaden problem dla fachowca zostaje tylko kwestia czy się za 300 zeta tego podejmie-w co wątpię bo do używki na pewno będzie musiał dołożyć nowe węże ,wężyki nową miedź czy faro do tego jeszcze dolicz fakturę,homologację no i dzień pracy a później może jeszcze okazać się,że coś nie tak z używką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo dokumenty ze tak powiem wszystko jest instalacja jest nowa no 2 lata to i tak nie duzo butla ma legalizacje itd...

ale z tego co widze ogolnie jest to mozliwe... takze jutro popytam u mnie jakis gazownikow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka cena ten instalacji bo to chyba podstawowe pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje ja od dobrego koleszki :-) takze nie rozmawialismy jeszcze o kasie... jak znajde kogos kto mi to zalozy to wtedy dam znac co mnie ike kosztowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to się opłacało to 500-700zl max za taka instalacje inaczej moim zdaniem się nie opłaca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z jakiegoś powypadkowego samochodu? Ja robiłem przekładkę ze starego auta, które rozwaliłem do nowszego. Fakturę wystawili na 400 zł i na tej podstawie wbili co trzeba w dowód rejestracyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...