Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia


sector

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam półtora roku już na aucie moduł 30% przegląd i kontrolę normalnie przechodzę :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-modulu-drl-swiatlach-drogowych-265895/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem ten moduł i fajnie bo jest z łodzi MODUŁ ŚWIATEŁ DŁUGICH DZIENNYCH DRL De Luxe Łódź ! (4169272882) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

tylko czy do tego modułu potrzebuję jeszcze coś montować czy nie i chciał bym żeby mi się zegary podświetlały chociaż razem z tymi światełkami dało by to radę jakoś ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teorii nic nie potrzeba :wink: podpinasz i działa:naughty:Co do podświetlenia to nie mam pojęcia jak to w B5 wygląda,po co ci świecące zegary w dzień???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie nie potrzebne a jak wygląda podłączenie podświetlenia w b6 może podobnie.

a że tak spytam zauważyliście u siebie jakieś + tego modułu czyli oszczędność paliwa itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 kodowaniem idzie to chyba ogarnąć,ja nie kombinowałem z tym bo nie chciałem mieć ich włączonych:wink:

Co do spalania..........:eusathink:, ja na nie odczuwam różnicy :decayed:

Jedyna oszczędność to na xenonach które nie są tanie w naprawach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że przy normalnych lampach nie xenon to nie opłacało by się montować modułu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak a praktycznie to zamontuj sobie ten moduł nawet jak nie masz bixow czy xenow. Naprawdę fajnie to wygląda i nie szpeci auta jakimiś listwami led

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie + to to, że nie muszę pamiętać o wł i wył świateł, nie rzucam się w oczy chińskim HID'em który przydaje się dopiero po zmroku no i jakoś ten przód trochę inaczej wygląda niż przeciętne a4 b5 :wink:

Na jakąś mega oszczędność bym nie liczył u siebie, bo hidy mają mało wat a postoje z tyłu to tylko 10w.

Wpinasz się w kable za bezpiecznikami na szybkozłączkach lub lutujesz.

Są też moduły z poganiaczami i funkcją coming/leaving home :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten moduł co znalazłem to w opisie widać że wszystko się montuje pod maką nie trzeba nic do wnętrza przeciągać. Widziałem kilka a4 z takim rozwiazaniem i fajnie to wygląda . To na allegro ładnie scieme wciskaja że oszczednosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest konkretne :)

http://mlodyfot.webd.pl/shoot1/IMG_5141.jpg

http://mlodyfot.webd.pl/shoot1/IMG_5152.jpg

a te dual color super też w zwykłej lampie da sie to zastosować ? ma ktoś ?

to jest konkretne bo to była "Młody z Drogi":hi:

A wiesz z jakiego modelu sa te diody ?? i jak one sa tam zamontowane,

Po zastanowieniu te dual średnio mi sie widza, a w lampie to wygląda ciekawie.

Diody są z modelu s6c6 jak dobrze pamiętam (rozmawiałem o tym z właścicielem autka). Na lipiec planuje podobny mod, jednak z diodami A6c6. Cały czas czekam na odpowiedz qwertego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie takie rozwiazanie czy one wpasowaly by sie w lampy :-) moze ktos cos takiego widzial probowal ?

ŚWIATŁA DO JAZDY DZIENNEJ LED NSSC 523 HP 12V DRL (4269039811) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie takie rozwiazanie czy one wpasowaly by sie w lampy :-) moze ktos cos takiego widzial probowal ?

ŚWIATŁA DO JAZDY DZIENNEJ LED NSSC 523 HP 12V DRL (4269039811) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Miałem te lampy i szczerze odradzam (mimo, że efekt końcowy OK) - dwa razy reklamowałem, kiepska jakość wykonania (sprawdzany w warunkach letnich i zimowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie takie rozwiazanie czy one wpasowaly by sie w lampy :-) moze ktos cos takiego widzial probowal ?

ŚWIATŁA DO JAZDY DZIENNEJ LED NSSC 523 HP 12V DRL (4269039811) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Miałem te lampy i szczerze odradzam (mimo, że efekt końcowy OK) - dwa razy reklamowałem, kiepska jakość wykonania (sprawdzany w warunkach letnich i zimowych).

Ja jeździłem przez okrągły rok (lato -zima) i było wszystko OK. Zamontowane miałem w B5 , które potem sprzedałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, każdy montuje co komu się podoba. A co do przepisów, to odległość od podłoża była już wspomniana, odległość pomiędzy światłami (prawym i lewym) z tego co pamiętam, to minimum 60cm. A ogólnie, to do wszystkiego co zamontujemy na swoich rumakach musimy mieć atest. Także, jeśli naprawdę spotkamy upierdliwego smerfa na swojej drodze, to może być różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie takie rozwiazanie czy one wpasowaly by sie w lampy :-) moze ktos cos takiego widzial probowal ?

ŚWIATŁA DO JAZDY DZIENNEJ LED NSSC 523 HP 12V DRL (4269039811) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Miałem te lampy i szczerze odradzam (mimo, że efekt końcowy OK) - dwa razy reklamowałem, kiepska jakość wykonania (sprawdzany w warunkach letnich i zimowych).

Ja jeździłem przez okrągły rok (lato -zima) i było wszystko OK. Zamontowane miałem w B5 , które potem sprzedałem.

Ja mam identyczne pod halogenami. Jeżdżę już ponad pół roku i wszystko OK. Fajny efekt. Polecam

DSC05713.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tańszej opcji okrągłych niż NSSC?

http://allegro.pl/swiatla-dzienne-drl-9x-led-okragle-70mm-automat-e4-i4479132510.html

może ktoś ma u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem dosyć długo na jakieś żarówki fajne 2w1 halogenowe ale doszedłem teraz do wniosku ze skoro w b6 świecą halogeny z postojowymi to chyba nie warto. Dlatego chyba lepiej jest założyć moduł 30% mocy świateł drogowych.

Możecie polecić jakiś moduł żeby był do canbus i miał też leaving home?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czekałem dosyć długo na jakieś żarówki fajne 2w1 halogenowe ale doszedłem teraz do wniosku ze skoro w b6 świecą halogeny z postojowymi to chyba nie warto. Dlatego chyba lepiej jest założyć moduł 30% mocy świateł drogowych.
Możecie polecić jakiś moduł żeby był do canbus i miał też leaving home?
Wszystko zależy ile kasy chcesz wyłożyć :wink:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227985-montaz-modulu-drl-w-swiatlach-drogowych/


clh jest tylko na drl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie polecam ten moduł co ucho podał mam go też u mnie działa z fabrycznym coming leaving home fajna sprawa :decayed: , ale droższa wersja tego modułu posiada clh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...