Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia


sector

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem DRL NSSC 510HP.

Wymontowałem halogeny i w to miejsce ledy. MCE informuje, że brak żarówki (wiadomo).

Jak zamknąć obwód, albo czy da się jakoś oszukać komputer lub wyłączyć to powiadomienie?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem DRL NSSC 510HP.

Wymontowałem halogeny i w to miejsce ledy. MCE informuje, że brak żarówki (wiadomo).

Jak zamknąć obwód, albo czy da się jakoś oszukać komputer lub wyłączyć to powiadomienie?? :)

To zalezy jak masz podpięte. Jeśli nie podpinałeś pod kable od halogenów to możesz żarówki dla "parady" podwiesić za zderzakiem błędu nie będzie (bez kosztowe rozwiazanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wrzuć rezystory 25W. Żeby dobrze je schłodzić możesz przykręcić je do belki zderzaka. Ja tak jeżdżę już rok.

Możesz również zakodować na USA (8) ale wtedy stracisz również tylne p/mgielne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tak zrobione jak Kris i nic się nie dzieje

Wysłane z mojego GT-I9070

Edytowane przez feniks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś napisać, podesłać co kupić jak to zrobić zeby zamiast h7 wstawić h7 LED i żeby to były światła dzienne w lampie bixenon


jesli mam na kompie informacje o spalonych żarówkach CAN to moduł drl tez ma byc can ?

który kupić z czy bez a moze to co jest w linku nie nadaje sie w ogóle ?

http://allegro.pl/modul-swiatel-dlugich-do-jazdy-dziennej-drl02-can-i4784867918.html

http://allegro.pl/modul-swiatel-dlugich-do-jazdy-dziennej-drl02-fvat-i4784866177.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś napisać, podesłać co kupić jak to zrobić zeby zamiast h7 wstawić h7 LED i żeby to były światła dzienne w lampie bixenon

jesli mam na kompie informacje o spalonych żarówkach CAN to moduł drl tez ma byc can ?

który kupić z czy bez a moze to co jest w linku nie nadaje sie w ogóle ?

http://allegro.pl/modul-swiatel-dlugich-do-jazdy-dziennej-drl02-can-i4784867918.html

http://allegro.pl/modul-swiatel-dlugich-do-jazdy-dziennej-drl02-fvat-i4784866177.html

nie potrzebujesz modułu can,te moduły z linku strasznie się grzeją

raczej coś takiego bym użył jak chcesz użyć żarówek led :wink:

http://allegro.pl/automat-swiatel-modul-swiatla-dzienne-led-mijania-i4765046033.html

ja mam podobny moduł od tego gościa tylko że na 30%mocy,hula już 2lata i zero problemów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem że chce przyciemnic moje H7 bo z ledem zamiast h7 jest duzo zabawy i wydatku ... to co kupic na h7 zeby bylo 15%albo 30%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem że chce przyciemnic moje H7 bo z ledem zamiast h7 jest duzo zabawy i wydatku ... to co kupic na h7 zeby bylo 15%albo 30%

Ostatnio wertowałem forum i ktoś coś wspominał o koledze z forum który robi takie moduły. Może ktoś podpowie kto to bo na śmierć zapomniałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zauważyłem dziwna rzecz u mnie co 10 sekund drl przygasa i sie rozjaśnia, tak cały czas, trzymalem auto na obrotach i jest to samo, sygnał mam pod wycieraczki bo jest tam prąd po zaplonie. ma ktoś jakiś pomysł ?

Edytowane przez krzysiekvtec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zauważyłem dziwna rzecz u mnie co 10 sekund drl przygasa i sie rozjaśnia, tak cały czas, trzymalem auto na obrotach i jest to samo, sygnał mam pod wycieraczki bo jest tam prąd po zaplonie. ma ktoś jakiś pomysł ?

Mam to samo moduł podpięty pod MCE, wcześniej miałem problem z przysłonami od bixów ale to rozwiązałem natomiast to przygasanie i rozjaśnianie to chyba wina modułu ale już zbrakło mi chęci aby to ruszać. Trzeba by pewnie zdemontować i zareklamować puki jest na gwarancji ale na razie nie mam już natchnienia do tego drl. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zauważyłem dziwna rzecz u mnie co 10 sekund drl przygasa i sie rozjaśnia, tak cały czas, trzymalem auto na obrotach i jest to samo, sygnał mam pod wycieraczki bo jest tam prąd po zaplonie. ma ktoś jakiś pomysł ?

Mam to samo moduł podpięty pod MCE, wcześniej miałem problem z przysłonami od bixów ale to rozwiązałem natomiast to przygasanie i rozjaśnianie to chyba wina modułu ale już zbrakło mi chęci aby to ruszać. Trzeba by pewnie zdemontować i zareklamować puki jest na gwarancji ale na razie nie mam już natchnienia do tego drl. :kwasny:

ja tez nie mam checi teraz tego robic dlatego właczylem opcje wybierania jasnosci i nie zakonczyłem jej i teraz jest ok ale gdy zrobie zakonczenie to miga :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam moduł podobny jak kolega ucho.77 i zero problemów

nawet jak zmieniłem lampy z xenonów na ori bixy to moduł spełniał swoja role

zero problemów z przysłonami czy przygasaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie ten sam i są problemy :hi:

Czemu nie reklamujesz??? Gość jest na naszym forum.

Ja wymieniałem moduł(zachcianka clh) i żadnych problemów nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie ten sam i są problemy :hi:

Czemu nie reklamujesz??? Gość jest na naszym forum.

Ja wymieniałem moduł(zachcianka clh) i żadnych problemów nie było

Masz rację trzeba w końcu zadzwonić i zareklamować tylko chęci brakuje o tej porze roku do dłubania :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie ten sam i są problemy :hi:

Czemu nie reklamujesz??? Gość jest na naszym forum.

Ja wymieniałem moduł(zachcianka clh) i żadnych problemów nie było

Masz rację trzeba w końcu zadzwonić i zareklamować tylko chęci brakuje o tej porze roku do dłubania :kwasny:

dlaczego .... ja tylko o tej porze roku siedzę przy aucie

jak lutowałem wiązkę pod bixy to pingwiny po garażu biegały :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...