Skocz do zawartości
IGNOROWANY

piszczenie jakby paska po włączeniu klimatronika


patryk10015

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie piszczy jakby pasek po włączeniu klimatronika po wyłączeniu nie ma tego piszczenia co to może być? pasek wielorowkowy czy napinacz czy też sprzęgiełko klimy?

---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

i ewentualnie jakiej firmy kupić żeby mieć spokój na jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy to napewno klima piszczy, moze dodatkowy wenylator, a raczej jego lozysko gdy zalaczysz klime. Sprzeglo nie bedzie piszczec bo jest zrywne . Ewenualnie lozysko na kole pasowym od sprezarki ale ono piszczalo by rowniez na nie wlaczonej klimatyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mianowicie co ci sie stało jak miales objawy takie i co musiałeś wymienić?

Jesli to jakis dzwiek z klimy to radze Ci to sprawdzic,mnie takie objawy sporo kosztowaly

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

lozysko na kole pasowym nie może być bo piszczy tylko po włączeniu klimy jak wyłącze piszczenie znika

Sprawdz czy to napewno klima piszczy, moze dodatkowy wenylator, a raczej jego lozysko gdy zalaczysz klime. Sprzeglo nie bedzie piszczec bo jest zrywne . Ewenualnie lozysko na kole pasowym od sprezarki ale ono piszczalo by rowniez na nie wlaczonej klimatyzacji.

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

a dokładniej czego mam logi zrobić? wszystkie dynamiczne i statyczne?

:vaglogi:

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

jak sprawdzić mam łożysko dodatkowego wentylatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlapza smiglo dodatkowego wentylatora i poruszaj czy nie ma luzow , przekrec zobacz czy nie piszczy a jak potrafisz podlacz na krotko i sprawdz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie sytuacja rozkrecila? Pytam, bo mam od zeszlego roku dokladnie taki sam problem. Jako, ze prawie zawsze jezdze na wlaczonym ECON, to normalnie nie odczuwam tego problemu, ale jako ze zblizaja sie cieplejsze dni, to klimatyzacja pewnie sie przyda. Tymczasem te piski z okolicy paska, niezbyt zachecaja do wlaczenia klimy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sytuacja rozwiązana mi pomogło tylko popsiukanie paska wielorowkowego jakimś preparatem do pasków wypierającym wodę bo widocznie pasek wody w wilgotne dni albo po myciu dostawał i teraz jak ręką odjął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...