Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo


kurpiu

Rekomendowane odpowiedzi

Z wygladu zostala drobna kosmetyka. Nawazniejsza jest teraz mechanika auto ma smigac jak nalezy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w modzeniu. :good: Jak ją dopieścisz to będzie kosa! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly update w pierwszym poscie. Plany ruszyly i zostalo strojenie finalne obecnie to jedyne w polsce o ktorym wiem audi S4 b5 single turbo. Autem zrobilem z 500km i smiga milo. Na wiosne docelowe strojenie:) Obecnie turbo dmucha 0.5b od 2.2tys i jedzie lepiej niz 1.3b z k03:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie to jedyne w polsce o ktorym wiem audi S4 b5 single turbo

też nie słyszałem o żadnym, szacunek za podjęcie się projektu:wink:

masz jakieś filmy jak to jedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie auto stoi w garazu niemam czasu sie zabrac. W zime zrobie nowa listwe wtryskowa. Nowe wtryski i na wiosne strojenie:) Zima nie jezdze wiec moge dlubac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmikow niema nic nowego. Narazie jezdze na max doaldowaniu dla tych wtryskow czyli 0.5b hehe przy 0.6b wtryski juz niedaja rady. Auto ma cos ponad 350KM bynajmniej tak jezdzi.

---------- Post dopisany 23-04-2014 at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2013 at 19:26 ----------

Dawno nie pisałem.

Audi smiga ma sie dobrze narazie doladowanie jest na 0.7b i jedzie jak RS4 po programie. Do tego jest strzal z nitro 60KM i jest ogien. Mam nadziej ze uda mi sie nazlesc troche czasu i pojechac na strojenie. W garazu lezy klika nowych klamotów to zalozenia ale na wszystko brak czasu.

Kilka fotem jak auto wyglada na chwile obecna:)

DSC_0361.jpg

DSC_0362.jpg

DSC_0401.jpg

P1050373.jpg

P1050374.jpg

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylo po zimie przed praniem:) Jeszcze wiekszosc rzeczy byla rozebrana. Teraz jest czysta:) Co do maski to chwilowo musi tak zostac poki nie znajde czasu zeby zrobic miejsce dla zbiorniczka. A to nie jest takie latwe.

Auto mozna bylo obejrzec na targach poznańskich na zlocie Audi quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednej bo nikt tego niema. To raz. Dwa ze nie lubie kopiowac projektow. A trzy ulatwia obsluge tego silnika:) Mniej zlaczek przewodow cudow wiankow:) Teraz turbo demontuje w 15 min przedtem w dzien:) hehehe I sama jada autem to dzien do nocy w porownaniu do tego co bylo.

Teraz skladam 2.7BT na K04 z RS6 bede mial porownianie. Ale tak jezdzi mi sie duzo lepiej. I Kazdy sie dziwi o co chodzi pod maska hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgrzewany podlokietnik:) heheheh Jak checsz tez moge Ci zalozyc:) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...