Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH


artua2

Rekomendowane odpowiedzi

ok ok, czyli się da :) Pogadamy. Dzięki za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wrclaguna napisał:

firmy biora za to 400 pln :hi:

 

Ale to robi się programowo, czy trzeba dołożyć jakiś moduł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale oni tu za tą cenę oferują wgranie całego systemu z mapami i odblokowanie wielu funkcji co mi jest po prostu niepotrzebne bo to wszystko mi śmiga. Chodzi o same odblokowanie oglądania DVD (TV nie mam) w czasie jazdy. Ja mam aktualizacje map przez internet więc prościej się nie da..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak sie tylko pisze ze TV  :wink:  albo inaczej............. wyzwolenie wizji podczas jazdy

z kart SD lub napedu  ogładsz na postoju fimiki i teledyski ?  to to ci odblkokuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wrclaguna napisał:

To tak sie tylko pisze ze TV  :wink:  albo inaczej............. wyzwolenie wizji podczas jazdy

z kart SD lub napedu  ogładsz na postoju fimiki i teledyski ?  to to ci odblkokuje

No bym to włączył to Syn by mógł sobie coś pooglądać jak bym zgrał filmy na dysk. A tak nie zgrywam bo sam w czasie jazdy nie oglądam, a inni w czasie jazdy nie mogą.. 

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Kosmita napisał:

No bym to włączył to Syn by mógł sobie coś pooglądać jak bym zgrał filmy na dysk. A tak nie zgrywam bo sam w czasie jazdy nie oglądam, a inni w czasie jazdy nie mogą.. 

To jest dobra opcja ... ja zawsze jak jadę w trasę to włączam filmik i wszyscy oglądają (oczywiście oprócz kierowcy ;) )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry temat ale na pewno pokrewny.. Jest aplikacja Youtube aby sobie bezpośrednio z MMI oglądać filmiki? Czy tego na razie nikt nie wyrezał :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani mam audi b8 2010 rok z radiem 3g high z joystikiem. Pytanie. Czy został już rozwiązany problem związany z brakiem możliwości odtwarzania teledysków z karty sd. Jak narazie mogę tylko z płyty DVD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, skrzypek100 napisał:

Kochani mam audi b8 2010 rok z radiem 3g high z joystikiem. Pytanie. Czy został już rozwiązany problem związany z brakiem możliwości odtwarzania teledysków z karty sd. Jak narazie mogę tylko z płyty DVD

z SD nie było i nie ma takiej opcji :hi: jedynie POLIFT 3G+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie 3G+ , ja robię to tak:    [KARTA SD]

MMI3G +

Potrzebne programy: 

Free Make Video Converter

Pobieranie z Youtube'a:

Ja korzystam z tej stronki : Youtube MP4 Download (zaznaczamy MP3 + MP4 - rozwijamy)

----------------------

Odpalamy program, pobrany plik z muzyką upuszczamy do programu lub klikamy VIDEO i wyszukujemy po lokalizacji (wyszukany plik zaznaczamy,a następnie klikamy otwórz)

Po dodaniu, klikamy zaznaczony kółkiem obszar "do MPEG"

a4-1.png

Następnie ukazuje nam się pole, w którym musimy dodać swój profil z własnymi ustawieniami. W tym celu klikamy zielony plusik, zaznaczony na obrazku. Lokalizacja, w której zapisany zostanie plik po konwertowaniu możemy zmienić w miejscu, gdzie zaznaczyłem czerwoną linią (klikamy na 3 kropeczki)

a4-2.png

Wyskakuję nam kolejne okienko, parametry ustawiamy według obrazka poniżej 

a4-3.png

Po dodaniu własnego profilu, klikamy przycisk "Konwertuj". Profil tworzymy tylko jeden raz, przy następnym konwertowaniu będzie on już widniał na liście.  Można konwertować kilka plików w jednym momencie, wystarczy tylko dodać na początku więcej plików. 

a4-4.png

 

Program jest darmowy, więc na początku i na końcu filmiku pojawia nam się znak wodny.  Jak ktoś ma wolną kaskę, to za niedużą kwotę można kupić subskrypcje na rok (9$).

 

Dajcie znać jak wam to hulaa i czy nie ma żadnych problemów ;):hi:

 

1.png

Edytowane przez barteeky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyslalem o jakims filmie na dluzsza trase. Niestey konwertowanie calego filmu na moim kompie trwa lata swietlne :/

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam.

Proszę o jakiś link do aktualnego programu w pełnej wersji żeby skonwertować MP4 na DVD do 3G.

Bo mi już ręce opadają. Albo trial, albo kodeki nie te i się film w aucie zacina.

Edytowane przez Rapik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat:

1. Wybieramy interesujące nas teledyski na youtube

2. Ściągamy je za pomocą https://www.onlinevideoconverter.com/pl/youtube-converter w formacie .mp4

3. Za pomocą programu Free Make Video Converter konwertujemy pliki .mp4 na .mpeg ( dokładnie tak jak opisane w 1 poście)

4. Instalujemy program NERO VIDEO i tworzymy DVD VIDEO z interesujących nas już przekonwertowanych plików .mpeg

5. Po nagraniu wszystko działa na 3G HIGH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam.
Posiadam MMI 3G High. Karta wiadomo odpada, więc postanowiłem nagrać filmy na płytę. Zwykła DVD. Biorę film z rozszerzeniem .avi i konwertuję programem Free Avi Video Converter na mpeg2 (wybierając opcję PAL DVD....) jak opisano na drugiej stronie tematu. I w aucie cały czas "loading"...
I teraz czy błąd jest w rozszerzeniu, bo działają tylko konwertowane .mp4 (w co wątpię) czy w samym nagrywaniu, czy w tym, że nagrywam windowsowym narzędziem po prostu po włożeniu czystej płyty? A może jeszcze inny hak?
Sprawdzałem film dodany do gazety i działa, muzyka z płyty też działa, więc problem po mojej stronie. Tylko gdzie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam w menu "media" opcje DVD której nie mogę wcisnąć ale jest ona widoczna to o co chodzi ?. Jaki to typ mmi ? bo z tego co wiem to mam 3g basic, ale proszę mnie utwierdzić ;). Dodam że w tym pokrętle przy skrzyni biegów mogę również wciskać te pokrętło aby zatwierdzić różne operacje, u każdego tak jest ? czy jak to..

Edytowane przez Ikser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób zdjęcie tego joya i schowka pasażera +  też zdjęcie ekranu - będzie najłatwiej podpowiedzieć co masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie najlepszy chyba program do convertowania i nagrywania na płytę w jednym:

AVS Video Converter

 

Dodatkowo wrzucam filmik do jego obsługi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...