Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla mnie za szybka :decayed:

Istnieje możliwość sprzedaży w systemie ratalnym na dogodnych warunkach :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem ją miesiąc temu na "obwodnicy" za zaporą, jechała w str tesco. Myślałem że jakiś forumowicz ze śląska, ale nie pytałem na forum. Powiem tak: jebnięcie w palnik ma i przy ostrym slalomie między autami drogi trzyma się zaje....ie. Kierowca chętnie korzystał z możliwości auta :naughty: A najlepsze było na światłach, gdzie z obwodnicy zjeżdżał na Tyczyn Quattro+moc i widok jak ze star-treka: zero poślizgu i próbujesz dogonić wzrokiem rozmyte światła, hehehe

jednym słowem :kox:

Z szaty ogłoszenia wynika, że to ten koleś co ściąga z DE dużo A4 poleasingowych, na allegro trochę tego ma. Nie znam nikogo kto kupił u niego auto, ale ma ładne fury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest gość z Błażowej. ostatnio wzięliśmy dla taty ładne B7. Na sprzedaż przyjechał chyba tym rsem bo tato coś właśnie o tym mówił a mnie w dniu zakupu nie było.

Tato mówil że dawał nieźle w palnik więc to by się zgadzało :) [br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 03:48_________________________________________________A co do MMI to w czasie startu RNS wyświetla taki napis więc piszą że taki system jest :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. znany człowiek kiedyś przez chwilkę miał najszybsze S3 w RZ i okolicach (żółte) a to ściągnął dla siebie ale pojeździł chwile zobaczył ze to wcale tak rewelacyjnie nie jedzie a pali 25 litrów na 100KM(przy jego stylu jazdy) i sprzedaje niejeden już kupił magiczne 4.2 V8 i się mocno rozczarował :( ale wygląd oczywiście wielki +.

A tak na marginesie jak tak wygląda fotel kierowcy po 70 tysiącach to moja fura ma chyba 50 tysięcy przebiegu a nie 160 jak wskazuje licznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie jak tak wygląda fotel kierowcy po 70 tysiącach to moja fura ma chyba 50 tysięcy przebiegu a nie 160 jak wskazuje licznik.

te boczki na siedzisku i oparciu sporo pracują więc się nie dziwmy :decayed: :decayed: :decayed:

Czy ktoś wie, co to za miejsce gdzie była zrobiona sesja zdjęciowa tego RS4??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym aucie VAG powinien pokazywać wykresik ze średnimi obrotami silnika albo ilość spalonego paliwa - to było by bardziej miarodajne niż przebieg :decayed:

Do wrclaguna - takich lusterek szukasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym aucie VAG powinien pokazywać wykresik ze średnimi obrotami silnika albo ilość spalonego paliwa - to było by bardziej miarodajne niż przebieg :decayed:

Do wrclaguna - takich lusterek szukasz??

prawego lusterka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies widzialem podobny przycisk i kiere :mysli::wink4:

Ja również jechałem za tą Bestią :evil: na obwodnicy. Wyjechała z pod Princa i stanąłem obok na światłach, ale gostek skręcił na Tyczyn. Pięknaaa :rolleyes: .

Środek faktycznie jakiś znajomy !!! :) nie zwracając szczególnej uwagi na siedzenia, telefon i napis QUATTRO to identyko!!! Wrclaguna??? :mysli::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak będzie ten Mikołaj na spocie :naughty: Ja w liście prosiłem o felgi 17" na lato ale może chociaż cukierki albo lizaki będą :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 10:20_________________________________________________Ooooo... u mnie już był Mikołaj :evil:

Muszę się pochwalić :naughty:

09d5fc5c060ba6efm.jpg

i laczek KUMHO 215/45/17 - 17 tydzień 06r.

7367e6fba7379339m.jpg

Całość "przytachana" z USA :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani nawet nie powiem ze widziałem M4cka wczoraj na Jałowego - machałem łapami, mrugałem światłami a on nic...tak że to już druga żółta kartka, jakby tego było mało widziałem wczoraj kolegę z czarnej A4 B5 w Nowym Świecie około 14.00 (długi i chudy widziany z dwoma kobietami w różnym wieku (nie będę zgadywał koligacji) mówię cześć a on popatrzył na mnie jak na głupka i poszedł dalej...ehh jak mnie nie chcecie znać to wystarczy powiedzieć ja kolegów na siłę nie szukam :wallbash::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćkiem się nie przejmuj bo on na drodze to nikogo nie widzi :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

jakby tego było mało widziałem wczoraj kolegę z czarnej A4 B5 w Nowym Świecie około 14.00 (długi i chudy widziany z dwoma kobietami w różnym wieku (nie będę zgadywał koligacji) mówię cześć a on popatrzył na mnie jak na głupka i poszedł dalej...ehh jak mnie nie chcecie znać to wystarczy powiedzieć ja kolegów na siłę nie szukam :wallbash::polew: :polew: :polew:

Przepraszam kolego Bracus ale bylem zamyślony i Cie po prostu nie skojarzyłem :wallbash: żona mi potem mówiła że to Ty chyba szedłeś ale było już za późno, więc sorry :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, jakby tego było mało widziałem wczoraj kolegę z czarnej A4 B5 w Nowym Świecie około 14.00 (długi i chudy

Bracus rzadko bywasz na spotach więc nie każdy może Ciebie pamiętać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...