Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no ja miałem wczoraj imprezę i niestety nie mogłem dotrzeć ale po nowym roku, jak najbardziej zaplanuję być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 głosów w ankiecie :shocked::kox: :kox: :kox: Ankieta bedzie zakonczona 24 grudnia i wtedy napisze kiedy następny spot :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosowałem na 10-go bo 3-go mogę być niesprawny :drunk:

Będą jakieś atrakcje na noworocznym spocie :naughty: bo 3 lutego to pewnie przekłądamy koła na podpromiu ??? :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosowałem na 10-go bo 3-go mogę być niesprawny :drunk:

Myślisz, że po Sylwestrze będzie Cie tak trzymało do 3-go :shocked::polew:

Będą jakieś atrakcje na noworocznym spocie :naughty:bo 3 lutego to pewnie przekłądamy koła na podpromiu ??? :kox::naughty:

eee w tym roku nie przewiduje tego :tongue4: W tamtym roku zmieniałem na letnie w lutym tylko ze względu na ślub. Przecież nie mogliśmy jechac na paskudnych stalówkach :sick3::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto brał ode mnie świece żarowe na spocie?-może jeszcze nie założył? , cholera sam muszę wymienić a taki popyt że Beru i Boscha nawet zamówić chwilowo nie mogę a wszystko sprzedałem :mysli: , spróbuję Championa , w sumie też znana marka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto brał ode mnie świece żarowe na spocie?-może jeszcze nie założył? , cholera sam muszę wymienić a taki popyt że Beru i Boscha nawet zamówić chwilowo nie mogę a wszystko sprzedałem :mysli: , spróbuję Championa , w sumie też znana marka

ja brałem, coś z nimi nie tak ?? :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szok, bo w niedzielę miałeś całe pudełko tych świec, jednym słowem za dobry jesteś dla swoich klientów :decayed: :decayed:

dobrze wiedzieć, gdzie szukać takiego szewca co kulig zrobi i świeczki odda :)

E40 w str przeworska, 21.12, tylko nie wiem, czy on utknął na poboczu, czy to tylko przerwa śniadaniowa :decayed: kierowca ciągle za kółkiem

BuAHr.jpg

1kc6G9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szok, bo w niedzielę miałeś całe pudełko tych świec, jednym słowem za dobry jesteś dla swoich klientów :decayed: :decayed:

dobrze wiedzieć, gdzie szukać takiego szewca co kulig zrobi i świeczki odda :)

Bez przesady, jesteście także (a może przede wszystkim) moimi znajomymi/kolegami , odbiję sobie na "zwykłych" klientach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś jechałem przez Szoguna wieś i ktoś mnie mijał A4 i machał. To ktoś z forum jak tak to sie przyznać :decayed: Z tyłu miał wrednie obklejone lampy chromem na metry :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 21:02_________________________________________________

Jak będzie jeszcze tyle śniegu co dziś to może za kare jazda sankami po podpromiu? :naughty:

Oj to będe musial wziąść quattro :polew:

Jeśli była koloru granatowego, to Arek nią jechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem ostatnio dzisiaj koniec głosowania w ankiecie..., 14 do 12 wygrała opcja ze spotem 10 stycznia :hi:

Wszystkim spotowiczom życzę zdrowych i spokojnych Świąt

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 stycznia to i ja rzeszow odwiedze :)

nareszcie mam wolne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...